01.10.2006 - Mieszko Mieszkowcie 0:1 Piast Choszcz

<1>

2006-10-15 19:22:00
no byle tak dalej. Mieszko 3 Zorza 0 wynik 3:0 Bramki MOkry, Con , Szkolnicki, poprawcie jak sie myle.

2006-10-14 20:23:05
No jak się ogarną to jeszcze mogą zdzialać.Troche sie powypalali po poprzednim sezonie. Jak zaczną passe to bedzie dobrze. My chcemy goli !!!

2006-10-14 13:51:05
Mieszko pokaze jak sie gra w niedziele od tego meczu zacznie sie powolny spacer w góre zobaczycie MIESZKO - ZORZA 7-0 zobaczycie 3-ziemba 1powłoka 1 - łazański reszta huj wie ostatnio oni najwiecej zapierdalaja na boisku PEACE

2006-10-14 09:42:47
Że co ????

2006-10-12 19:03:23
CO WY TAM WSZYSCY PIERDOLICIE NAJLEPIEJ SIASC NA TRYBUNACH PIC BROWCA IN I PIERDOLIC WEJDZ I ZAGRAJ NIE ZAWSZE JEST DZIEN DZIECKA
KI

2006-10-12 17:18:34
co ty tam "pawel" pierdolisz glupoty ze sie rozpadla druzyna bo kwiatka nie ma?? huja prawda!! jak nie chce grac to nie nikt go nie bedzie prosil kurwa a i tak jest slabiutki i sie wstydzi grac !! gwiazdor od siedmiu bolesci.. jak jest taki dobry jak sadzisz to ciekawe czemu nikt go nie chce co?? przestań się nim podniecać pajacu, a najlepiej to wypieprzajcie obydwaj. A co z ciebie za kibic jak gadasz ze mieszko sie rozsypuje? na pewno nie byles na zadnym meczu.. ja wierze ze po przestoju zaczna wygrywac, a ty mozesz tylko im laski ciagnac!! ssij.. pozdro GRIZZLY FANS

Niemoc strzelecka

Mimo ciekawego, szybkiego spotkania, kibice w Kołbaczu nie zobaczyli ani jednego gola. Zarówno miejscowy Fagus, jak i Mieszko Mieszkowice nie potrafili umieścić piłki w siatce rywala.

Fagus Kołbacz - Mieszko Mieszkowice 0:0

Fagus: Cupryn - Krzemień, Antonowicz, Zawada (55 Grabarczyk), Lewandowski, W. Kowalczyk (65 Socha), T. Kowalczyk, Kiedrzyń, Michalski, Czajkowski (65 Skrobek), Wiśniewski.

Mieszko: Andrzejewski, Piotr Możdżeń (55 Ciurski), D. Szkolnicki, M. Con, Kowalski, P. Con (90 Jóźwiak), Chojnacki, Łazański, Powłoka, A. Szkolnicki, Mokrzycki (77 Paweł Możdżeń).

W Kołbaczu spotkały się drużyny, które strzeliły jak dotąd najmniej bramek w V lidze. - Szkoda dwóch punktów, ponieważ do przerwy mieliśmy sporo okazji do strzelenia bramek - ocenił mecz trener Fagusa, Zbigniew Gumienny.

Początek należał jednak do gości. Zapowiadało się na trudną przeprawę dla gospodarzy, którzy po kilku minutach otrząsnęli się i zaczęli konstruować ciekawe akcje. Dobrą okazję dla Fagusa miał Krystian Kiedrzyń, ale posłał piłkę minimalnie obok bramki. Goście zrewanżowali się mocnym strzałem Radosława Powłoki, jednak piłkę pewnie chwycił golkiper gospodarzy. W 29. minucie Fagus miał dwie najlepsze okazje do zdobycia bramki. Najpierw strzał z bliska oddał Kowalczyk, a chwilę później po główce Lewandowskiego bramkarz Mieszka Adam Andrzejewski w sobie tylko znany sposób złapał piłkę zmierzającą do siatki.

Drugą połowę zdecydowanie zdominowali goście. Piłkarze Fagusa ograniczali się do groźnych kontrataków. Piłkarze Mieszka kilka razy byli bliscy zdobycia bramki, jednak, podobnie jak rywale, razili nieskutecznością. W 66. minucie gospodarze przeprowadzili ładną akcję, zakończoną pięknym uderzeniem Grabarczyka, jednak Adam Andrzejewski w bramce Mieszka kolejny raz stanął na wysokości zadania. Końcówka meczu znów należała do gości, jednak żadnej z drużyn nie udało się pokonać defensywy rywala.

- Pozostał niedosyt po niewykorzystanych okazjach w pierwszej połowie, jednak w drugiej sytuacja się odmieniła i to goście przeważali, tak że uważam, że wynik jest sprawiedliwy - mówi prezes ekipy gospodarzy, Grzegorz Pach.

Trener Mieszka Mieszkowice Robert Kowalski miał podobne przemyślenia: - Nastawiliśmy się na zwycięstwo. Stworzyliśmy kilka dogodnych okazji, jednak jak zwykle raziliśmy nieskutecznością. Brakuje nam rasowego egzekutora.

2006-10-07 17:43:57
Co się qrwa martwicie na zapas. W rundzie wiosennej będzie lepiej. Za kwiatka przjdzie Bogusz Waldemar i bedzie wiecej bramek dla nas. A kto powiedział zedruzyna się rozpada ze Kwiatek odeszedł to juz ma być koniec druzynyni?! Ogarnijcie sie.

2006-10-06 13:36:20
to juz koniec druzyny kwiatka juz nie będzie druzyna sie prawie rozsypala to tylko walka o utzymanie w 5 lidze a szkoda z tamtego roku o awans szkoda bardzo zaluje kibicow sa wspaniali

2006-10-05 13:18:30
qrwa Mieszko musi zacząć wygrywać bo hujnia grać w okręgówce pzdr. bydlaki z NBO he ni huja