2006-11-11 09:55:43
Sammborowi już dawno należało sie prawo występu w Ib lidze, a czy klub sie tam utrzyma czy nie to czas pokaże...

ORO
2006-11-10 22:18:19
kiedys tez tak pisano o Techtransie i Sokole Koscierzyna a teraz gdzie sa!!! a nawet mozna teraz zaobserwowac jak zaczyna grac Szczecin ktory ostatnio awansowal z naszej grupy!! a zaznacze ze w poprzednim sezonie nie wygral ani razu z smsem i przegral także z Krtuzami i Gdynia! wiec to nic nie znaczy!!!

2006-11-10 21:57:44
mozna wejsc do 1 ligi poprzez zajecie 1 miejsca w lidze,lub gdy SMS jest pierwszy a my zajmiemy drugie miejsce.Co z tego ze remis z SMS?? Ty pewnie bys wygral :) Nie trzeba ogrywac wszystkich 7-mioma bramkami, wystarczy kazdy mecz wygrac jedna bramka i bedzie dobrze.A jaki czeka los to pewnie zes wywrozyl z fusów kawy :P

2006-11-10 19:56:48
ok...omijam ambicje...ale poza ta ambicja to nie mozesz podwarzyc ze nie mam racji

2006-11-10 19:01:02
Ciekawie się podpisałeś. Można powiedzieć AMBITNIE, wiec co możesz wiedzieć o ambicji zawodników!!?? Jestem pewnien,że tego na pewno nam nie brakuje ... możesz poddać w wątpliwość wszystko inne,ale nie naszą AMBICJE!!!!!!!!!

2006-11-10 17:33:08
jak wy chcecie wejsc do pierwszej ligi??z smsem remis a z koszalinem ledwo dwiema bramkami...jakbyscie chceili w 1 lidze powalczyc to byscie musieli wszystkich co najmniej 7 bramkami ogrywac...jak nawet wejdziecie to czeka was los jak cuiavie...zero wygranych...jestescie zbyt slabi na 1 lige...nie z wasza ambicja...

2006-11-10 17:20:05
My tu gadu gadu a już w niedziele święta wojna pomiędzy Samborem a GDYNIĄ !!! Trzeba zrewanżować się za blamaż który miał miejsce rok temu.

2006-11-10 17:12:34
Jak będą zajebiste i za ,ax 20 zł to też wyrażam zainteresowanie szalem klubowym. Będzie wkońcu kulturalny elegancki doping jak będę siedział za Żylecie na meczu Sambora. pozdro

2006-11-10 14:18:41
Ja bylbym chetny:D

2006-11-10 11:51:23
widze ze slabe zainteresowanie propozycja uszycia klubowych szali?? Slabo bardzo slabo ale dlaczego?

2006-11-10 09:01:19
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, były momenty nawet prowadzenia Sambora;) ale niestety zamiast naszego zwycięstwa w pierwszej połowie popełniliśmy kilka błędów i w ostatniej minucie straciliśmy 2 bramki (polowa zakonczyla sie 15-17). W drugiej połowie SMS zaczął znacznie przeważać po chwili bylo już 15-21:/ później stopniowo przewaga rosła...choć były momenty kiedy malała jednak gdy mieliśmy przewage marnowaliśmy sytuacje w ataku:/ Mimo wszystko nie było źle!

2006-11-09 20:00:48
Dzieki za info. I tak wynik nie jest tragiczny... może jakąś krótką relacje ktoś napisze /???

2006-11-09 19:47:50
Niestety Sambor uległ u siebie SMSowi 28-38 o ile sie nie myle (15-17)

2006-11-09 17:30:33
poprawka: chodziło mi o użytkownika "Znajomego_" a nie tak jak napisałem.

2006-11-09 17:29:29
Jaki jest wynik dzisiejszego (czwartkowego) meczu juniorów starszych i z kim grali ... ?? Może "Sympatyczny_" wie ???