Nie gniewam się na żadnego z moich piłkarzy - byłych i obecnych. Każdy może grać gdzie chce. W przypadku nieletnich bardzo ważna jest decyzja rodziców.
Uważam, że trzeba robić swoje. Sukces bierze się z systematycznej pracy. Ważna jest też przyjaźń. W MKS jest grupa ludzi, która się szanuje.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

2007-10-11 20:22:52
chciałbym przeprosić całą drużyne MKS-u i trenera który mnie bardzo dużo nauczył. To dzęki niemu nauczyłem się tak dużo. Narazie w lidze idzie wam super. Oby tak dalej...

2007-10-08 15:50:57
To był bardzo zacięty i emocjonujący mecz szczególnie druga połowa. Pokazaliśmy charakter i walkę do ostatniej minuty. BRAWO PANOWIE!!!

2007-10-07 21:00:04
To byl bardzo zawziety mecz ... i nie podalismy sie !!!!!!!!!! Tylko tak dalej

2007-10-07 20:00:14
Dobry mecz panowie.Wpadły ladne bramki ale najloadniajsza byla Jury dobra bramka czymac tak dalej .Dobrze ,ze odrobilimy z 3:0 na3:3 dobry mecz ale mogło byc 4:3 ,ale to nic .

2007-10-07 19:08:14
bardzo dobry mecz pełen zawziętości i do ostatnich minut nie odpuszczalismy;) było faneomenalnie nie liczy sie wynika bo biezdrowo tez mogło wygrać LICZY SIE TO CO ZROBILISMY A MIANOWICIE WALCZYLISMY DO KOŃCA!! INNI TEGO NIE POTRAFIĄ BRAWO PANOWIE DZIĘKUJĘ ZA MECZ;)

2007-10-07 18:50:06
Brawo chłopaki! Grało czterech zawodników pełnoletnich, a reszta po 16 i 17 lat. Rzadko tak młoda drużyna potrafi się podnieść z 3:0 i jeszcze mieć szanse na zwycięstwo. Ale to zasługa treningów - że potraficie wsiąść na rywala pod koniec meczu.
A co się tyczy sędziowania. Przypomnę wam, że gdy prowadziłem juniorów młodszych Warty w rozgrywkach WZPN - to tylko w rundzie wiosennej sędziego nie było 2 razy (w Poznaniu i Wartosławiu), a w Ryczywole nieźle się spóźnił. Więc nie narzekajmy aż tak na LN.
Jeszcze raz MKS-iakom gratuluję!!!!

2007-10-07 18:11:31
No sędzie najwyższych lotów nie był ;D Dobrze ze w drugiej polowie zaczelismy grac w swoim stylu. Szkoda niewykorzystanej sytuacji Szwakera ale to nie jego wina tylko boiska ;]ogolnie nie bylo źle :D

2007-10-07 17:53:16
Sedzia POWER !! a na jakis dwoch meczach wogule nie było sedziego dobrze ze gramy jeden sezon w tej smiesznej lidze :D

2007-10-07 17:21:33
Zgadzam sie z tobą faja... sedzia powinien przynajmniej 2 czerwone pokazac. i kolo 4-6 zoltych!!!

2007-10-07 17:17:23
bardzo dobry mecz,ale sedzia wielki nie wypal.

2007-10-07 17:10:58
Świetny mecz całej druzyny piekna bramka jury i interwencje pana Leszka dodawały uroku temu spotkania :) szkoda jednak ze nie wygralismy pz dla wszystkich MKS