2007-11-04 15:07:57
szkoda a co z giglem czarny powiedz

2007-11-03 19:48:54
"WKS Grunwald Poznań - Sambor Tczew 30:20 (:).

W pierwszej połowie długo Sambor miał wilekie trudności by przebić się przez masywną obronę, Grunwald jednak w ok. 20 minucie zamiast odskoczyć doprowadził do stanu 8:7. Wynik z przebiegu i stylu gry powienien wtedy wynosić 15:7. I połowa skończyła się 13:8.

W II połowie Poznaniacy już kontrolowali całkowicie grę i najlepsi - Rafał Niedzielski (9) i Arek Hildebrandt (7) - punktowali.
W Samborze najlepszym i wyróżniającym się zawodnikiem był Robert Karnowski (7) oraz bramkarz Kądziela (? - grał z 16), który wybronił przynajmniej 3 kontry oraz liczne rzuty z pola.

Wynik 30:20 sprawiedliwy, Sambor nie ma rzutu z tyłu, za to jest bardzo szybki. "