krecz jak zwykle napalony

2008-04-16 22:52:58
petardaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! w niedziele !

2008-04-14 19:32:47
heh.. to na mnie chłopaki możecie liczyć postaram się wpadać do kuzynów na meczyki jeśli czas na to pozwoli.. pozdrawiam

2008-04-14 16:22:01
Bledy blendami ale jak widac nasz przeciwnik takze nie był w najwyzszej formie i nie wykozystal naszej slabej gry w pierwszym secie. Natomist w drugim i trzecim wmiare kontrolowalismy gre i zasluzenie odnieslismy zwyciestwo 3-0. przed nami ciezkie 4 spotkania które byc moze zadecyduja o naszej koncowej klasyfikacji w tabeli... miejmy nadzieje ze nasza forma bedzie lepsza niz ostatnio... i odniesiemy 4 wazne zwyciestwa... Pozdrawiam

2008-04-14 10:58:02
mam nadzieje, że z Absolwentami nie będzie już tyle błędów...żal patrzeć na to z trybun, a chyba przyjemniej jest grać jak siedzi tam paręnaście osób...

2008-04-14 06:50:48
No chłopaki gratuluję wygranego meczyku... bałam się na początku,że pecha przyniosę ale jak widać trzy sety wasze... heh.. pozdrawiam i życzę sukcesu również za tydzień...

2008-04-14 00:04:59
Dobrze, że mogliśmy sobie pozwolić na tak dużo blędów ale juz niedługo czekają nas cięższe mecze, pozdro ! :]

2008-04-13 22:41:13
ale to był mecz ;/ jeden z najgorszych w moim wykonaniu ... ah te zagrywki w 1,2 secie + ten mój blok _/ tragedia ale dobrze że wygrana ^^ na następnym meczu obiecuje poprawę ) do za tydzień ... elo !