GKS W V RUNDZIE PUCHARU POLSKI

<1>

2008-04-25 22:30:41
Dużo racji jest w tym co piszesz, my wiemy, że tak naprawdę to nie Wy wygraliście ten mecz, tylko my go przegraliśmy. Ale tak jak piszesz - puchar to puchar. Za rok powalczymy o więcej

GKS
2008-04-25 22:27:49
Fajnie graliście, dużo zdrowia zostawiliście. Ale fakt jest taki że trener po przerwie wpuscil czterech podstawowych zawodników i zdobyliśmy 4 bramki. Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i wiesz doskonale że często faworyt przegrywa. Piszesz że bramki straciliście po błędach. W piłce nożnej z reguły wpadają po błędach. Gratulacje za dobry występ, jednak wynik pokazuje że drużyna grająca w rezerwowym składzie i przy średnim zaangażowaniu zdobywa pięć goli i wygrywa mecz.

Witam,
może i trener dał innym chłopakom pograć, ale nie oszukujmy się, że wynik z meczu jest dużo lepszy niż gra. Do 80 minuty sprawa wyniku była otwarta, bo wynik do tego czasu był 2-2. Błędy przy kryciu, które popełniliśmy (JAGUAR) zaowocowały takim wynikiem.
No i jeszcze ewidentnie nieodgwizdany karny, po którym mieliśmy szanse prowadzić 3-0, oraz kartka, być może nawet czerwona, dla Waszego zawodnika zapewnie inaczej usatwiła by to spotkanie.
Gratulue zwycięstwa, strzeliliście 4 bramki w drugiej połowie i liczy się zwycięstwo, ale moim zdaniem z całą pewnością nie zaprezentowaliście gry na poziomie piątej ligi.
Przez długi okres meczu walka była wyrównana, a wynik przez 80 minut był dla Was niekorzystny.
Pozdrawiam i powodzenia dalej.

a
2008-04-25 22:18:03
A kto tu się napina !?

2008-04-25 20:27:37
Tak się nie napinajcie bo Sobowidz już za burtę PP odstawł Kolbudy. Oni chyba potrafią grać z drużynami z wyższych klas. Mi się jednak wydaje, że oni myślą o awansie do okręgówki bardziej niż o PP.

2008-04-25 19:36:03
Przepraszam - jeżeli mamy się bać "A" klasy to co robimy w V lidze i o co walczymy ? - myślę że zespół i trener podejdą do tego tematu poważnie oczywiście myśląc prze de wszystkim o lidze ale kibice z Sierakowic od dawna czekają na dobry mecz z zespołem wyższej klasy w Sierakowicach - powodzenia i pozdrawiam wszystkich kibiców i piłkarzy

GKS
2008-04-25 15:56:44
Zgadza się, widac że trener dał szanse innym zawodnikom. Wierzę że gdy zespołó się spręży to przejdzie kolejny etap pucharu.

2008-04-25 15:21:53
Sierka z Jaguarem zagrała bez kilku podstawowych zawodników, więc w pełnym składzie powinna sobie spokojnie poradzić z Błękitnymi. Zwycięzca meczu zagra w kolejnej rundzie z Czarnymi Pruszcz...

2008-04-25 11:03:01
Myślę, że z Błękitnymi będzie ciężko, szczególnie na ich terenie, ale myślę, że jeśli nasi grajkowie się postarają to wygrają, chociaż skromne 1:0 mnie ucieszy...