sa 2 uda..albo sie udo albo sie nie udo ;]

2005-06-07 15:57:37
Brawo Unia!!!
Utarliście nosa wszystkim niedowiarkom i utrzymaliście się w III lidze - GRATULACJE!!!
Buchowicz okazał się super wzmocnieniem a jego bramka z Gwardią była ozdobą meczu! Muras też super o Szymczyku nie wspomnę.
Szkoda tylko, że tak mało zabrakło do baraży, może w przyszłym roku się uda.

2005-06-07 14:56:22
Soryy ludzie bramke strzelił jeszcze Ogrodowicz!!

2005-06-06 23:43:39
Chłopaki się rozegrali troszkę w 3 lidze. Należy im życzyć powodzenia w rundzie jesiennej...Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze

2005-06-06 14:18:25
Brawo UNIA . Po pięknym meczu Unia Skierniewice wygrała z Gwardią Warszawa 4-2.Po pierwszej połowie Unia remisowała choć mogła wygrywać spokojnie 3-1.Lecz druga odsłona meczu pokazała że Skierniewiczan stać na zwycięstwo i w 67 minucie dał o sobie znać najbardziej doświadczony zawodnik na boisku Artur Szymczyk,2 minuty później Żaglewski podwyższa na 3-1 i unici są spokojni o wynik.Jeszcze w 88 minucie bramke dla Gwardii strzeliłBartosz Koczur,i mecz skończył się wynikiem 3-2.Moim zdaniem świetny mecz zagrał młody Piotr Muras który zaliczył asystę przy bramce Szymczyka. Unia wyszła w składzie Surlit,Gręda,Szymczyk,Borowiec(62,Ogrodowicz),Buchowicz,Michalski,Broner(88, Cipiński),Muras(83,Zys),Żaglewski,Grzywacz(73,Skoczylas.Trenerem drużyny jest Kamil Socha