BEE
2006-06-12 21:58:49
GRIZZLI FANS !RULEZ

2006-05-22 18:38:50
w GLOSIE SZCZECINSKIM w poniedzialki masz relacje ze wszystkich meczow I III IV i V ligi i okregowki a we wtorek cala strone o V lidze - wywiady tabele, tabela strzelcow i takie tam badziewia - fajna sprawa w kazdym razie

ppp
2006-05-22 12:40:45
ja bylem na meczu i moge zdac relacje ale jak mozna sie skontaktowac??

2006-05-22 09:38:36
w poniedzialkowym glosie masz cala strone o V lidze , we wtorkowym ztreszta tez

2006-05-22 08:24:47
Jezeli ktos byl na meczu i moze sporzadzic krotka relacje bede wdzieczny prosze o kontakt

2006-05-21 22:18:56
POMORZANIN - HUTNIK 1:2, KLOS - ZORZA 1:2, FAGUS - KORONA 4:2. z Niebuszewa jest Lazi?tzn skad dokladnie?

2006-05-21 21:34:19
Miło wejść na stronke i zobaczyć Mieszkoc4:1 gratulacje chlopaki docieniliscie naszych kibicow i zagrajcie dla nich te ostatnie mecze. Kibice na derby stadion pełny!!!

2006-05-21 21:00:56
Łazi bramke strzelił!!! to dobrze że człowiek z Niebuszewa wreście się przełamał tylko za bardzo się nie podjaraj heheh. GRIZZLY FANS 27 MAJA WIELKIE DERBY!!!!!

2006-05-21 16:31:03
A co oni mogą robić przed derbami? Przecież nie mają żadnego fan-clubu. Jedyne ekipy co soć robią w naszej lidze to my, sparta gryfice ( chociaż za duzo mają konflików) i okazyjnie polonia płoty, kiedyś jeszczze troche stal ale im sie ekipa rozsypała. Czyli na placu boju prym wioda Grizzly!!!!! Dlatego tak potrzebyny jest awans żeby móc sie pokazać w nowych środowiskach.

2006-05-21 14:12:37
jest w necie jakas stronka Dębu Dębno zeby poczytac jak tam oni przed derbami????

2006-05-21 12:27:50
hehe

2006-05-21 12:18:27
krótko... pierwsza połowa poprostu bardzo hujowa dróga połowa można powiedzieć... nie ten sam zespół wszystko nam wychodziło...... i najważniejsze odyskaliśmy skuteczność na wyjazdach brawa dla kwiatka że w sytuacji sam na sam z bramkarzem podał dla bitelsa....... tylko można podziwiać brawo kwiatek........ i jeszcze dzięki dla sandacza kuźma i piotrusia że pojechali nas wspierać dzięki chopaki