FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Pięcioro reprezentantów naszej szkoły rywalizowało w FINALE WOJEWÓDZKIM W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, który odbył się w Policach. Rewelacyjnie spisał się Bartłomiej Stasiak, który jako szósty minął linię mety w biegu na 1000 m w stawce 76 biegaczy, reprezentujących 25 powiatów województwa zachodniopomorskiego. Jest to najwyższe osiągnięcie sportowe ucznia naszej Szkoły Podstawowej od ponad 6 lat. Gratulujemy! W tym samym biegu 22 miejsce wywalczył Wojciech Kołakowski, a 36 Oskar Woszczak. W biegu gimnazjalistów na 2500 m na 29 pozycji sklasyfikowany został Daniel Matyja w grupie 69 zawodników, a Karolina Korenik w zmaganiach gimnazjalistek na dystansie 2000 m uplasowała się na 58 miejscu w stawce 70 dziewcząt. W klasyfikacji szkół nasza ,,podstawówka" uplasowała się na ósmej pozycji w grupie 60 sklasyfikowanych szkół województwa!