Nawiewniki AERECO - oferta
Nawiewniki okienne, nawietrzaki, AERECO, sprzedaż - montaż, okna PCV


ZALETY

Nowoczesne okna są bardzo szczelne. W połączeniu z docieplonymi murami tworzą często skuteczną barierę dla napływu świeżego powietrza z zewnątrz, przyczyniając się do powstawania środowiska tzw. zamkniętej puszki. Montaż nawiewników pozwala wyeliminować skutki niewłaściwej wentylacji pomieszczeń:
• nadmierną wilgoć w pomieszczeniach objawiającą się efektem zaparowanych szyb, a także występowaniem na ścianach pleśni i grzyba;
• gromadzenie się toksyn i dwutlenku węgla
• niedostateczną ilość tlenu - efektem jest złe samopoczucie

Nawiewniki okienne (nawietrzaki okienne) są to urządzenia montowane w oknach, które doprowadzają do pomieszczeń powietrze z zewnątrz w sposób ciągły i kontrolowany. Odgrywają one istotną rolę w prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz budynku. Nawet przy szczelnie zamkniętych oknach nawiewniki pozwalają doprowadzać świeże powietrze. Nawiewniki działają bezobsługowo i automatycznie, nie wymagają zasilania, nie wyziębiają pomieszczeń jak rozszczelnienia okienne, chronią przed nadmiernymi hałasami z zewnątrz.

Montaż nawiewników w oknach to najtańszy sposób kontrolowanego doprowadzenia świeżego powietrza do budynków. Powietrze dostaje się do pomieszczeń poprzez nawiewniki. Kratkami wyciągowymi zużyte powietrze jest odprowadzane na zewnątrz. Odpowiednie rozmieszczenie nawiewników zapewnia skuteczną wentylację bez przenoszenia nieprzyjemnych zapachów.

RODZAJE NAWIEWNIKÓW:Nawiewniki okienne higrosterowane - sterowane automatycznie. Strumień przepływu powietrza jest uzależniony od zawartości pary wodnej (wilgotności względnej) wewnątrz pomieszczenia.

Nawiewniki okienne ciśnieniowe - samoregulujące. Ilość dostarczanego powietrza zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia.

Nawiewniki okienne sterowane ręcznie – użytkownik ma możliwość zamknięcia przysłony, ograniczając przepływ powietrza do minimum, jak również ustawienia przesłony przepustnicy w określonym punkcie, samodzielnie regulując ilość dostarczanego powietrza.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU: 889-387-053
Dodał : -
Data dodania : 2017-07-31 00:00:00
Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy.