paweldomanski.com - gościniec

« 1 2 3 4 »
Nick:heteron Dodano:2011-03-22 21:56:50 Wpis:Trafiłem na stronę w poszukiwaniu widoków na Zofię M., bo bardzo mi się kobieta podoba i życzyłbym sobie bliższego z nią kontaktu, najlepiej fizycznego.
Niestety znalazłem tylko kilka niewyraźnych zdjęć i teksty, dość nieciekawe. No ale dowiedzieć się mogłem, że Zofia jest gejmamą, ale hetero. I że faza danielowa dobiegła końca.
Zresztą może ją sobie tylko wymyśliłem, tę Zofię. we własnej głowie wytworzyłem ją.
Nick:primavera Dodano:2010-10-30 21:38:40 Wpis:Gratuluje strony i pomysłowości. Trafiłam tu całkiem przypadkiem ale będę śledzić tą stronę bo spędziłam przy niej miły wieczór a jeszcze wiele do czytania przede mną. Proszę się nie przejmować krytyką bo piszą ją Ci, którzy nie mają pomysłu na życie. Życze powodzenia i wielu natchnień...Pozdrawiam.
Nick:Fredka Dodano:2010-10-30 19:04:46 Wpis:Paweł, człowieku jesteś tak tepy ,głupi, zarozumiały ze az mi wstyd za ciebie. Piszesz takie tępe farmazony, strugasz gościa ze swiata. Pamiętaj ,ze jesteś chłopczykiem z maleńkiej wioski i zamiast udawać rodowitego warszawiaka to opisz troszkę swoje Czermno i to jak dbasz o rodziców. Ne popisuj sie snobie!!!
Nick:tsjc Dodano:2010-08-10 15:31:56 Wpis:Pozytywnie.
Pozdrawiam
Nick:Paula Dodano:2010-08-03 22:15:48 Wpis:Witam.
Podobnie jak większość moich poprzedników na ową stronę trafiłam zupełnie przypadkiem. Co spowodowało, że zatrzymałam się tu na dłużej? Z pewnością był to sposób w jaki Pan postrzega i opisuje świat. Z punktu widzenia przyszłej (mam taką nadzieję) dziennikarki, jak i po prostu kobiety stwierdzam, że Pana teksty są naprawdę imponujące i motywujące. Przelewając na papier refleksje dotyczące tematów z pozoru wydających się banalnymi, dobiera Pan słowa w taki sposób, że nie sposób nie zaciekawić się dalszą częścią artykułu po przeczytaniu zaledwie pierwszego zdania artykułu. Z podziwem i zachwytem wczytuję się w kolejne teksty, z których bezprecedensowo wnioskuję o Pana dojrzałości i stanowczości.
Z niecierpliwością oczekuję kolejnych tekstów i proszę o informację, gdzie jeszcze mogę spotkać Pana artykuły.
Pozdrawiam serdecznie
Nick:kika Dodano:2010-05-05 16:49:14 Wpis:Witam!
Na ową stronkę trafiłam z wielkiego przypadku, zaintrygowana tytułem jednego z felietonów. Poczytałam sobie co-nieco i...
... stwierdzam, że to kawał dobrej roboty.
Szacun! A dlaczego?
Od zawsze wiele myśli i przemyśleń kołacze mi się w głowie (odkrycie?). Często chciałam je spisać (może żeby się od nich jakoś uwolnić), ale problem tkwił w tym, że nie potrafiłam ich przelać na papier. Słowa gubiły sens. Trudno - nie każdy potrafi.
I dziś trafiam na stronę - gdzie ktoś całkiem mi obcy ubiera w słowa każdą moją myśl, chwile zwątpienia, wspomnienia ... Coś po prostu niesamowitego.
Jasne jest, że nie ze wszystkim się zgadzam, ale nie szkodzi. Jakby każdy tak samo myślał, to samo robił itp. byłoby nudno. Czasami jest warto skonfrontować swoje wnętrze.
Pozdrawiam i czekam na nowości
Nick:Mandi Dodano:2010-05-05 13:53:50 Wpis:Hm Instytucję małżeńska stworzono chyba po to by "uporządkować świat".. Zastanawiam się tylko czyj? Tych Dwojga czy raczej ten poza nimi -zewnętrzny? heh ;) Oczywiście nie odrzucam zamążpójścia, zgadzam się z tym, że chemia małżeńska prawdziwie spaja dwie dusze po zjedzeniu przysłowiowej "beczki soli" ;)

serdecznie pozdrawiam i życzę kolejnych ciekawych TREŚCI xD
Nick:x/y Dodano:2010-04-21 15:58:05 Wpis:wiosna czas na zmiany:a jedynym stałym procesem w naszym życiu są zmiany.Ja odkryłam dla siebie miejsce w Białymstoku;gdzie będę mogla się wyżyć artystycznie.Strona godna polecenia:www.weglowa.pl i miejsce godne zobaczenia -bo podałam adres stronki tego miejsca.Pozdrawiam serdecznie:)Miłego popołudnia:)
Nick:sylwia Dodano:2010-04-01 15:20:12 Wpis:hej Pawełku stronka naprawde super, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona aż chce się powiedzieć: " JESZCZE"
Ps: kiedy sie widzimy na kawce?:-)
Nick:Bodzia Dodano:2010-01-24 21:52:34 Wpis:Cześć Bratek! Jestem pod wrażeniem! Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
Nick:Maja Dodano:2009-11-07 16:27:04 Url:rekodzielo-maja.prv.com.pl Wpis:Witaj Pawelku,jestem ,wiec walcze...a strona jest arcypieeeeekna. Pozdrawiam.Maja jeszcze przed przeszczepem,mam nadzieje tak juz bliziutko,tylko czy oni o tym wiedza?ale pozniej to hoho!!!
Nick:k Dodano:2009-10-29 20:12:13 Wpis:to ja tez pedze cos napisac, ale tylko jedna rzecz: w kwestii tworzenia stron www uczen przerosl mistrza ;-))). pozdrowionka
Nick:k Dodano:2009-10-29 20:11:29 Wpis:to ja tez pedze cos napisac, ale tylko jedna rzecz: w kwestii tworzenia stron www uczen przerosl mistrza ;-))). pozdrowionka
Nick:izi Dodano:2009-10-17 19:17:16 Wpis:Hej niestety nie pamietam Cię zbytnio ,ponieważ dzieli nas trochę wiosen -jednak ze względu na przynależnośc do jednego dawnego terytorium pozwalam sobie coś skrobnąc.Piszesz superowo jestem pod wraże niem.Pozdrawiam serdecznie.
Nick:edyta86 Dodano:2009-04-09 18:00:49 Wpis:Cześc Paweł:-) fajna strona
Nick:maja Dodano:2008-09-21 20:47:37 Url:www.rekodzielo-maja.prv.pl Wpis:Drogi Panie Pawle, dzieki, strona super. Ja jestem jednak jak noga stolowa i trzeba mnie nauczyc, jak z tego korzystac np. dodawac zdjecia czy inne wiadomosci np tekstowe. To zapewne nie jest trudne...? Mysle, ze jeszcze kilka dni bede w domu, pozniej znow szpital i.... nie wiem ...chemia , albo co? Dlatego teraz jest mi sie trudno skupic, bo nie owijajac w bawelne, mam ogromnego pietra. Najwazniejsze, zeby zdiagnozowali- jest, czy nie ma tej kolagenozy. Jesli jest, a wszystko na to wskazuje, to kicha....... Jest to choroba autoimmunologiczna, czyli moje wlasne komorki niszcza inne moje wlasne komorki.... Fajnie, nie?
Ja sie jednak nie daje, wie Pan jak jestem szalona - w srode wieczorem wyszlam ze szpitala po 3 tygodniach wysokiej temperatury, a.... w piatek przebalowalam cala noc na weselu.... Musi byc dobrze i koniec.Jak jest , to niech szybko lecza, a jesli to jakas inna franca, to tez. A moze nie ma??? Choc lapiduchy mowia co innego. W kazdym razie jestem w dobrych rekach i jak zwykle mam szczescie do lekarzy i niech tak zostanie. Gdybym sie nie odzywala, znaczyc to bedzie , ze walcze w szpitalu, a nie jestem niewdzieczna. A GWIAZDECZKA na stale gosci w moim oknie i jest piekna!!!!! Pozdrawiam serdecznie. Maja
Nick:dagmara k. Dodano:2008-08-18 20:51:52 Wpis:czesc Domanski.bardzo fajna stronka, co u Ciebie słychac? Dawno się nie widzieliśmy... pozdrowionka!!!
Nick:domziół Dodano:2008-07-26 12:04:56 Wpis:Domaniecki...przerobiłam 3/4 strony po przeczytaniu tej toruńskiej bajeczki stwierdzam, iż szaleniec jesteś
Nick:Mi :) Dodano:2008-07-11 19:12:38 Wpis:Witaj Pawełku...
Wstyd mi się przyznać, ale tak dawno nie zaglądałam na Twoją stronkę, że nie wiem kiedy zdążyłeś ją zmienić.
Ale bez obaw już nadrobiłam zaległości i muszę Ci powiedzieć, że jestem pod wrażeniem.. jest extra !!!!!!
tak Trzymaj )))
pozdrowionka i mam nadzieję dozobaczonka
Nick:A_n_i_a Dodano:2008-06-20 18:25:39 Wpis: Paweł fajna stronka.. Tylko jedno Ci zarzucam, za bardzo przejmujesz sie wypowiedziami "gosci"
Chyba oto Ci chodziło stwarzając ja -aby inni oceniali Cie i twoje umiejętności pisarskie... prawda??? Z pozdrowieniami z wioski Pełnej marzen i górek;D Anuska
« 1 2 3 4 »