Biegi z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja
                  Dnia 4 Maja 2012 roku odbyły się coroczne biegi przełajowe z okazji uchwalenia  Konstytucji 3-go Maja. Brało w nich ponad 40 uczniów naszej szkoły oraz goście z zewnątrz. Wyniki przedstawiały się następująco: w kategorii dziewcząt klas I-II zwyciężyła Kinga Szulecka  przed Nadią Caban i Marią Sochacką, w tej samej kategorii chłopców wygrał Robert Źolik, drugi był Oskar Malarewicz, trzeci Antonii Szklarski. W kategorii klas II-III dziewcząt zwyciężyła Nikola Siwińska  przed Zuzią Pryłowską i Natalią Nowaczyk. U chłopców wygrał Tomasz Kotliński  przed  Wiktorem Makowskim i Szymonem Millerem.] W kategorii V-VI dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Martyna Żuchowska, drugie Maja Piesik , trzecie Natalia Oleksiak. U chłopców Sebastian Żuchowski przed Wojciechem Bielakiem i Jakubem Makowskim. W kategorii otwartej gimnazjalistek pierwsze miejsce zajęła Gabriela Bigońska, drugie Agata Żubert, trzecie Aleksandra Stępień. Wśród gimnazjalistów zwyciężył Patryk Orzeł przed Igorem Struszczakiem i Pawłem Poniedziałkiem. Wszyscy zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy oraz karnety wstępu na basen. Na zakończenie imprezy był poczęstunek kiełbaskami z grila.