Nowości w PRV.PL
 1. 2015-11-04

  Strony responsywne i mobilne.

  Od kilku dni zaczęliśmy w pełni wspierać rozwiązania sprzyjające publikowaniu stron responsywnych, czyli takich, które automatycznie dopasowują się np. do urządzeń mobilnych (np. smartfony czy tablety).
  Od tej chwili strony tworzone naszymi kreatorami stron są stronami responsywnymi. Dotyczy to wszystkich stron, także tych, które utworzono w przeszłości.

  Wsparcie dotyczy także zgodności z "responsywnością" środowiska hostingowego i mechanizmu aliasów.
 2. 2015-10-09

  Nowe dodatki w kreatorze stron

  Udostępniamy kilka dodatkowych funkcjonalności w kreatorze stron.
  Pierwszym z nich jest moduł księgi gości, który udostępnia możliwość wygodnej i szybkiej integracji księgi gości PRV.PL na stronie stworzonej za pomocą kreatora.

  Drugi moduł umożliwia uatrakcyjnienie swojej strony widgetem, który automatycznie wyszukuje ciekawe promocje i okazje w internecie według określonej tematyki lub według regionu/miasta którego dotyczą dane promocje.

  Oprócz tego pojawiły się drobne dodatki i poprawki mające na celu zwiększenie wygody w użytkowaniu kreatora.
 3. 2015-09-18

  Najnowszy WordPress.

  W systemie automatycznej instalacji skryptów udostępniamy Wam najnowszą wersję WordPress-a. Dodatkowo w pakiecie znajduje się ponad 20 motywów (szablonów) graficznych.

  Poniżej przedstawiamy opis jak w prosty i szybki sposób zainstalować na swojej stronie np. najnowszego WordPressa.

  Szybka instalacja »
 4. 2015-08-06

  PRV.PL uwalnia domeny i aliasy!

  Tego jeszcze nie było! Od dzisiaj możecie swobodnie zarządzać swoimi aliasami - za cenę wyłączenia reklam na swoim aliasie otrzymujecie dodatkową możliwość przekierowania wybranej subdomeny z PRV.PL np. do innego hostingu - możecie tego dokonać na 3 różne sposoby:

  1) Przekierowania WWW
  2) Przekierowania domenowego na adres IP (tzw. IN A)
  3) Przekierowania domenowego na nazwę hosta (tzw. IN CNAME)

  Oprócz tego oczywiście pozostanie dostępna darmowa opcja "alias iframe".
  Aby poznać szczegóły wystarczy przejść do zarządzania aliasami i wybrać opcję: "Ustaw przekierowanie".
 5. 2015-07-14

  Hotlinkowanie

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dnia dzisiejszego tj. 14.07.2015 usługa "hotlinkowania" czyli udostępniania plików (np. zdjęć) z hostingu PRV.PL na innych stronach poza PRV.PL (np. w serwisach aukcyjnych) jest dostępna odpłatnie.

  Aby ją aktywować, należy zalogować się do panelu zarządzania usługami PRV.PL i w opcjach strony przejść do pozycji: "Hotlinkowanie".