Załóż bezpłatnie

alias domenowyZałóż teraz
Limit posiadanych aliasów bez limitu
Darmowe domeny tak
Obsługa HTTPS dostępna
Możliwość zmiany celu tak, w każdej chwili
Adres docelowy dowolny
Opłaty bez opłat
Responsywność tak, wspierana

Dlaczego warto?

Atrakcyjne, darmowe domeny

Otrzymujesz do dyspozycji krótkie i łatwe do zapamiętania domeny (prv.pl, pev.pl, xlx.pl, opx.pl, htw.pl, keep.pl, wex.pl, refy.pl), dzięki którym całkowicie za darmo stworzysz adres dla Twojego aliasu. Atutem tych domen jest także fakt, że wyszukiwarki dobrze je indeksują, dlatego są dobrym wyborem, gdy chce pozycjonować swoją stronę.

Proste zarządzanie

Posiadają alias domenowy w serwisie PRV.pl możesz swobodnie zmieniać adres strony, na którą następuje przekierowanie aliasu - jeżeli adres Twojej strony zmieni się, to po prostu zmienisz go w panelu zarządzania swoimi usługami, natomiast adres Twojego aliasu będzie stały, więc osoby, które za pośrednictwem aliasu domenowego PRV.pl odwiedzają Twoją stronę, nawet nie muszą wiedzieć, że zmieniła się lokalizacja strony - alias domenowy pozostanie bez zmian.

Katalog stron

Utworzony przez Ciebie alias trafi do katalogu stron dzięki czemu szybciej się zaindeksuje w wyszukiwarkach oraz ułatwi to pozycjonowanie Twojej domeny, dzięki czemu Twoja strona będzie lepiej promowana w internecie. Oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.