MECZ POLSKI ORAZ TURNIEJ SAMBORA!!!

<1>

2007-01-14 16:47:45

W gdyni własnie zakonczył sie turniej w którym brały udział 3 drużyny z 2ej ligi i 2 z 1ej(bynajmniej jeśli chodzi o Kościerzyne bo w SMS-ie to raczej grały rezerwy). Z tego co zaobserwowalm to patrzac z perspektywy naszej ligi to równych sobie nie miał SAMBOR Tczew, który kolejno pokonał zespoły SMS, Gdynie i Orunie. Jedynie Sokół Kościerzyna(zespół który aktualnie zajmuje 5-e miejsce w 1-ej lidze) zdołał przeciwstawić się liderowi z Tczewa, i obserwowalismy chyba a raczej na pewno najciekawszy mecz w całym turnieju, który można chyba śmiało powiedzić, że stał na 1-ligowym poziomie. Od poczadku do boju ruszyli zawodnicy Sambora,dając pierwszoligowcowi wyraźny sygnał, że łatwo skóry nie sprzedzą i nie tylko nie przestraszyli sie teamu z Koscierzyny ale bez respektu grali jak równy z równym - prowadząc do przerwy 10:7 no i zanosiło sie na małą niespodzianke.poczatek 2ej połowy to seria błędów po stronie Samborzan, które bezlitośnie wykożystywali zawodnicy Sokoła i w ten sposób po niespełna 3 minutach mielismy remis po 10. kolejne minuty to gra bamka za bramke mały niuans z wynikiem (na sam koniec turnieju który mozna powedzieć odbywał sie bez wiekszych ekscesów narobił sie wielki cyrk pzy stoliku sedziowskim i w końcu nikt nie był pewniej jaki jest wynik). Jednak w końcówce meczu góre wziało doświadczenie i ogranie zespołu z Kościerzyny, sambor popełnił klka błedów w ataku, brakło sił na powrót a Sokół jak wcześniej tak i w końcówce nie marnował prezentów.Mecz zakończył sie wynikiem 20:16 dla Sokoła i to właśnie sokół dzieki wygranej w bezpośrednim pojedynku(oba zespoły miały równą ilość pkt gdyż Sokół przegrał dziś z zespołem SMS) zajał 1-e miejsce a Sambor musiał zadowolić sie 2ą lokatą w tegorocznym turnieju.Moja wypowiedź dotyczy tylko tgo meczu ponieważ ogladając wcześniejsze mcze a w tym potyczki Sambora z druzynami naszej ligi widać, że w ligowa tabela nie powinna ulec zmianie, bynajmniej jesli chodzi o 2 pierwsze miejsca. Co do reszty druzyn to prezentuja one wyrównany i myśle że przyzwoity poziom, jesli patrzec po potyczce Gdyni z Orunią - wygrała gdynia mimo że aspiracje awansu ma Gdańsk. Za miesiąc rusza liga i zobaczymy jak tam bedzie ale moim zdaniem - murowanym kandydatem do awansy w tym roku jest Sambor, wyniki nie odzwierciedlają gry jaka prezentowały zespoły bo widać było że tczewski zespół potraktował turniej typowo szkoleniowo(grał każdy) a gra zaczęła sie dopiero w meczu z Sokołem Kościerzyna(tu cały czas praktycznie grały pierwsze siódemki). Gratulacje dla zespołu Sokoła i powodzenia w lidze. A naszym 2-ligowcom - no cóż niech wygra najlepszy.
Serdecznie życzę tego Waszemu zespołowi: Team macie, a nie wspomne o kibicach - publiki takiej jak Wy nie miała nawet reprezentacja na ostatnim meczu :)):)):))
POZDOWIENIA

ORO
2007-01-14 16:04:44
chyba nie bylo bo pojechalismy po naszym ostatnim meczu! W gdynia tylko za 1 miejsce byla nagroda!!

2007-01-14 15:56:29
a jak nagrody indywidualne ?

ORO
2007-01-14 15:46:00
w pierwszym meczu z Orunia Sambor wygral 20:18 ale przegral w kolejnej swojej potyczce 20:16 gdzie stan meczu po pierwszej przerwie trzema byl na plus dla naszej siodemki! wiec mozna powiedziec ze pierwsza polowa byla w naszym wykonaniu dobra a druga juz nie bardzo :) ale z turnieju mozna byc zadowolonuym gdyz zajelismy 2 miejsce!! pozdrawiam

2007-01-14 15:06:00
z sokolem wygralismy a z koscierzyna w plecy:(

2007-01-14 06:25:39
Z tego wynika że zawsze wszystko przez naszych bramkarzy ;] tylko sie cieszyć

2007-01-13 21:13:14
to wszystko przez waszego bramkarza , który wybronił kilka ostatnich akcji inaczej byłby remis!!!!Mimo to że przegraliśmy dobry meczyk!!!!!!!!!!!!! Dobra bramka i do zobaczenia w 1-szej lidze!!!!!!!!!!