usa
2007-03-18 04:54:55
BRAWO!!!! Jak moglo byc inaczej?wiadomo,ze Sambor jest the best,jestesmy z Was dumni ,tak trzymajcie chlopacy,caly zespol zasluguje na gratulacje co tez czynimy i dalej sledzimy Wasze poczynania,poki co pozdrawiamy chlopakow oraz trenerow.Cieszy nas wspaniala gra niezastapionego Radka ......Radzio miej dalej wszystko pod kontrola.W koncu uslyszelismy o Bartku O.czesciej powinienes pokazywac to co potrafisz,wiemy ,ze na duzo Cie stac,pozdrawiamy:)

2007-03-17 22:47:22
I troche niesprawiedliwym byłoby gdybym nie pochwalił Daniela Lesińskiego za skuteczność która nie przychodzi mu w każdym meczu łatwo o Kubie Kościelnym już nie wspominając (przyzwyczaił kibiców do wielkich zdobyczy bramkowych w tym z karnych)

2007-03-17 22:47:00
Okiem kibica (W.Komorowki) - Faworytem meczu był zdecydowanie Sambor Tczew, który już w chwili obecnej stał się zespołem do którego każdy klub czuje niejako respekt. Tczewianie zgodnie z przedmeczowymi założeniami całkowicie zdominowali kontrole na boisku i nawet fakt że znaczną część meczu rozgrywali rezerwowi nie wpłynął znacznie na przebieg spotkania. Według mojego subjektywnego odczucia w trójce najlepszych zawodników powinien znaleźć się R.Karnowski, M.Kaczyński oraz świetnie dysponowany w tym sezonie gdyński szczypiornista Masowa (zdobywca 7 bramek), aczkolwiek cały zespół Sambora pokazał sie z dobrej strony.

2007-03-17 22:24:33
Kolejne pewne zwycięstwo lidera
ZEC Sambor Tczew zdeklasował rywala z Gdyni i odniósł przekonujące zwycięstwo 36-23 (20-10).Początek meczu to dominacja gości, którzy od początku zaznaczyli swoją wyższość wychodząc w 5 minucie na prowadzenie 3-0. Kolejne 10 minut to w miarę wyrównana gra, nasi zawodnicy nie wykorzystali kilku 100% sytuacji i mecz się nieco wyrównał i w 15 minucie było 6-4 dla Sambora. Od tego momentu panowali już tylko goście. W bramce kolejne fenomenalne zawody rozegrał Radek Kądziela, w obronie rządził Daszek i Czarnecki (udanie zastąpił chorego Gigielewicza), a w ataku brylowali Lesiński, Kościelny i Karnowski. Ten ostatni po ostatnich nieco słabszych meczach wraca do wysokiej dyspozycji, a jego podanie, gdy leżał na boisku przez całe boisko do Lesińskiego to były „stadiony świata”. Jeszcze w 25 minucie Gdynianie trzymali dystans 4,5 bramek straty, ale końcówka to przyspieszenie gry przez Sambor i wyjście na 10 bramkową przewagę.
Początek 2 połowy to nokaut drużyny gospodarzy. Dwójkowe akcje Ormianin-Kaczyński oraz kontry kończone przez Lesińskiego dały Samborowi w 40 minucie wynik 30 do 12 i wiadomo już było ,że jest po meczu. Praktycznie całą drugą połowe na parkiecie grali młodzi zawodnicy Sambora, którzy w pełni kontrolowali przebieg spotkania. Gdyby na parkiecie grał pierwszy skład myślę ,że Sambor wygrałby ok. 30 bramkami.
Swoją klasę pokazali także kibice, którzy cały mecz gorąco wspierali swoich pupili. Doping był głośny i kulturalny. Szczególnie podobać się mogły momenty, kiedy to tczewscy fani wspierali swoim dopingiem zespół gospodarzy krzycząc „ Brawo Gdynia ,brawo”. Zachowanie to wzbudziło uznanie u nielicznej Gdyńskiej widowni i było bardzo pozytywnym akcentem, który pozostawił po sobie w Gdyni Klub Kibica.
Niestety widowisko popsuli sędziowie, którzy zachowywali się katastrofalnie. Niezrozumiałe kary dwuminutowe, dyktowanie karnych w momencie gdy faulowany zawodnik zdobywał bramki, bądź gwizdanie linii lub podpartych przy efektownych akcjach Sambora. ( Np. gdy Daszek zagrał zrzutkę Lesińskiemu przez całe boisko)

Sambor: Kościelny 7, Lesiński 7, Karnowski 6, Kaczyński 5, Dębowczyk 3, Bujnowski 2, Czarnecki 2, Daszek 1, Machniewicz 1, Jędryszak 1, Ormianin 1,

Gdynia: Masowa 7, Predehl 7, Richert 4, Popiołek 3, Bigosiński 1, Konop 1

ej
2007-03-17 20:33:13
sabor wygral 36-23 :)

2007-03-16 16:30:27
W sobote kolejny mecz. Tym razem jedziemy do Gdyni i nie ma co ukrywac, że inny wynik niz zwycięstwo Sambora bedzie dużą niespodzianką. Zespół z Gdyni to w tym roku znacznie słabsza ekipa niz w zeszłym sezonie kiedy to w Tczewie zagrała swietny mecz i pokonała nasz zespół. W tym roku zespół znacznie się osłabił, a dodatkowo najlepszy zawodnik Tomasz Popiolek popadł w konflikt z trenerem i gra bardzo mało(Warto ogladac także zawodników gości, gdyz byc może któryś z nich mógłby wzmocnić nasz zespół w przyszłym sezonie np wspomniany Popiolek. Ostatnio Gdynianie wzmocnili się Rafałem Predhlem doświadczonym zawodnikiem kiedys grającym kilka sezonów w ekstraklasie , ale narazie tez zawodnik nie jest w formie. Ciekawostką jest tez to , że w barwach Gdyni gra Piotr Szymiec niedawny strongmen.
Nasz ekipa podobnie jak w meczu z Koszalinem zagra bez Ortmanna i Raciborskiego ale przy pełnym zaangazowaniu i pomocy swoich wsaniałych kibiców powiinna odnieść kolejne zwyciestwo. Najlepszymi strzelcami Gdyni sa: Nawrot 77 bramek i 4 miejsce w lidze w klasyfikacji strzelców, Kot 45, Masowa 45, Popiołek 39

Komentarz osoby zwiazanej z Gdynskim Klubem: "Sambor jako lider pewnie pokona gdyńskich zawodników, czego oczywiście z całego serca życzyłabym, ale...ponieważ jeszcze nie tak dawno związana byłam z KS GDYNIA, na trybunach będę kibicowała właśnie gdyńskiej siódemce. Jak zawsze wynik zweryfikuje gra na parkiecie. Pozdrawiam wszystkich sympatyków męskiego szczypiorniaka

ORO
2007-03-15 17:39:54
Pozdrowienia ze slonecznej i mroznej Austrii! chlopaczy brawo za wygrana! szkoda ze mnie nie moglo byc ale widze ze sobie poradziliscie!! oby tak dalej! w meczu z Gdynia tez mnie nie bedzie ale na Grudziadz bede juz zwarty i gotowy! Pozdrawiam i do zobaczenia! i pamietajcie Liga jest nasza!!