Wypowiedz się

<123456789101112>

2007-04-29 22:23:00
Kordian przestan pieprzyc, przegralismy całą drużyną ai nie przez Ciebie!
Teraz trzeba złapac sie za jaja, zapomniec o tym co było i wyrwać 3 punkty w Kamieniu bo inaczej nie da rady. Mecz przegrala cała druzyna. Zresztą jak my mozemy wygrywać jak odeszła połowa składu? Bez przemka, wali, seby to juz zupelnie inna gra. I takie pytanko. Moze pokopalibysmy pilke we wtorek??

2007-04-29 21:30:02
Stary nie mow o blędach na boisku Mycielina..........Tam nawet Jacek Bąk jest bezradny

2007-04-29 20:53:36
Przeraszam dzisiaj przegraliśmy przez moje błędy...

2007-04-28 11:23:59
to ucz się młody od lepszych od siebie...

2007-04-24 20:20:11
Kordi to chyba do mnie nie było. Fakt było, minelo ale przeciez to tylko gra, takie sytuacje są marnowane w finale MŚ a my sie przejmujemy meczem w klasie B, to tylko zabawa :) w koncu jak to powiedzial Kordi, Korona gra brazylisjki futbol :)
A Ala sie pyta czy sie zdjecia podobają...

2007-04-24 20:13:45
Remis był w naszym zasięgu,...młody nie łam się ,takie okazje powinno się wykożystywać, ale nikt nie ma do ciebie żalu, w najbliższą niedzielę będzie lepiej...

2007-04-23 22:40:30
Ja leń? no co ty, ludzie ze strony są zabardzo wymagający :P

Ala
2007-04-23 22:39:36
no mam taką nadzieje, ja nie sem taki leń jak ty ;)

2007-04-23 22:38:35
No teraz to ty jestes odpowiedzialna za to kochanie :) Wreszcie sie nie beda czepiali za opoznione galerie :D

Ala
2007-04-23 22:36:32
no i fotki wstawione z lekkim opóźnieniem, ale ważne że są :)

2007-04-23 18:53:20
Zdjęcia beda do 21 :)

2007-04-23 14:50:15
Ej Kordi wracając do tematu o czym gadalismy wczoraj z Maćkiem, to ten sparing przeciez mozna by rozegrać w sobote by móc sie w niedziele wyleczyc :P i tez o 11 :) 2x 30 minut i potem Grlil piwko i cały dzien wolny :]