komentarz

<1>

2010-03-20 13:11:13
III edycja turnieju siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej

W piątek 19.03.2010 - odbyła się III edycja turnieju siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły. O godz. 19.30 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Ślaskiej o Puchar walczyły drużyny Przed Mostem, Za Mostem, Samorządowców i ZPS Karolina.Po raz kolejny, trzeci raz z rzędu najlepszą okazała się drużyna PRZED MOSTEM pokonując w finale drużynę ZA MOSTEM 2:0 i odebrali Puchar Dyrektora Szkoły.W meczu o 3 miejsce po zaciętej 3 setowej walce lepsi tym razem okazali się SAMORZĄDOWCY pokonując KAROLINĘ 2:1.Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrana zastała Pani Ada Jędras z drużyny PRZED MOSTEM. Gratulujemy wszystkim zespołom wspaniałej rywalizacji i osiągniętych wyników, a Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Teresie Gawron za ufundowanie i wręczenie pamiątkowych pucharów i dyplomów.Do zobaczenia za rok

P.S.-Co do meczów, stały na wysokim poziomie, szczególnie zacięty był mecz o III miejsce między Samorządowcami i Karoliną. Samorządowcy przegrywali juz 0:1 w setach, by ostatecznie wygrać w stosunku 2:1. Mecz finałowy był zacięty tylko w pierwszym secie. Po przegranym I secie z drużyny Za Mostem zeszło powietrze i drugiego seta oddali już bez walki. Po raz 3 wygrywa Przed Mostem i nic nie wskazuje na to aby w najbliższym czasie miało to się zmienić. Gratulujemy. Wielkie brawa dla Pani Ady za zdobycie tytułu najlepszego zawodnika turnieju, wystawianie piłek na najwyższym poziomie, a reszta była formalnością :).Więcej zdjęć i wiadomości w zakładce sport w mieście.

2010-03-17 22:39:55
W dotychczasowych II edycjach turnieju siatkówki zdecydowane zwycięstwo odniosła drużyna Przed Mostem. Czy tym razem komuś uda się pokonać Mistrzów? a może będzie niespodzianka i inna z drużyn wygra Puchar? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek.