KOMENTARZE

<1>

2003-04-22 23:43:55
Tak to jest..Zaważyła pierwsza bramka..póżniej to już kwestia czasu..Egon nie wybił i sie narobiło..To jak w siatkówce-ja sie nie wygrywa z 2-0 to sie przegrywa 2-3..Nie martwwcei sie panowie...Bedzie dobrze..

2003-04-22 20:21:58
Byłem,widziałem...cóż nie zawsze wygrywa lepszy..!Tak było w Sulęcinie.Było,minęło..teraz Tęcza.W Sulęcinie sędziowie bez zarzutu,nasi walczyli,najlepszy mecz od tygodni.To była walka przez 90 minut.Deszcz i...5 min.nieszczęścia.Koniec zapominamy.Teraz apeluję do kibiców o wspaniały doping dla naszych chłopakow od samego początku meczu, Doping taki jak na Arce,albo na Poloni.Tym życzliwym od samego początku dopingiem wyrazimy poparcie dla zawodników ,którym ostatnio nie " wychodzą" mecze.Pamiętajcie od samego początku meczu......,niech dalej wieść gminna niesie ,że w Kożuchowie najlepsi kibole są...to prawda.Ja osobiście nie mogę być na meczu,ale sercem jestem z WAMI kibicami i zawodnikami Polmo.Będę czekał na SMS-a od Coli.
POLMO NASZĄ GWIAZDĄ JEST .......strzałeczka....

2003-04-20 23:24:30
Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze Polma, kożuchowskiego fani !

2003-04-20 23:17:47
MKS POLMO KOŻUCHÓW " NIELICZNI PRZECIW NIEZLICZONYM"

Ave Polmo

2003-04-19 12:06:08
Kurwa ale parodia. Wygrywać do 85 minuty 0:1 i przegrać 2:1????? co to ma byc?? SIARA !!! Jak juz gracie to grajcie do konca. W rundzie jesiennej potrafiliscie wygrywać a teraz co? odpowie mi ktoś?? Od kiedy to Leśnik gra na ataku co? przeciez on jest obroncą ! Jeśli Polmo dalej tak bedzie grało to chyba trzeba bedzie wymienic połowe zawodników a zostawić tylko tych którzy się angażuja w gre. Jacek zrób coś z tym zespołem albo "olej ich" Zacznijcie w końcu wygrywać, kibice na to czekają. strzałeczka...

2003-04-19 01:20:51
A więc stało się to co miało się stać , w 80 minucie oż kurwa mać , najebali nam jak w kaczą dupe , bo tak przez cały mecz było poprawnie . Trzymajta sie ciepło i odrazu Wesołych Świąt życze . Cyaaa .

2003-04-18 23:01:35
Co sie z wami dzieje POLMO ????????????? PS. Zgadzam sie z referee

2003-04-18 19:36:39
witam
po 1 kozuchow nie jest wiocha i kluby nie zalozyly spoldzielni. Bylem na waszym meczu z Arka i musze obiektywnie stwierdzic ze macie najlepszy doping w IV lidze. A mozecie mi wierzyc gdyz jezdze na mecze i wiem co sie dzieje na innych stadionach. Zycze powodzenia w IV lidze

2003-04-18 19:22:59
I znowu porazka!!!! Ludzie co sie dzieje? Tak dalej nie moze byc!! Co sie stalo z ta drozyna ktora wywalczyla szoste miejsce w rundzie jesiennej?! Trzeba mocno sie zastanowic nad zmianami: tymi wsrod zawodnikow jak i trenera. Wiem ze przeciwnik byl mocny ale to tylko(albo az) IV liga, w ktorej kazdy z kazdym moze wygrac. Uwagi od kibicow dotyczace zmian nie sa brane pod uwage, a powinny, bo teraz widzimy tego skutek. Moim skromnym zdaniem cos sie musialo popsuc w stosunkach wewnatrzklubowych, bo widac ze atmosfera nie jest juz ta sama co wczesniej. Mam nadzieje ze POLMO poradzi sobie w nastepnych meczach i udowodni ze nie jest klubem w ktorym graja CHLOPCY DO BICIA!! Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat zycze pilkarzom i kibicom MKS POLMO.

2003-04-18 19:06:10
Panie Trenerze co sie dzieje z DRUZYNĄ juz nie pamietam kiedy jakis mecz zagraliśmy dobrze albo wygraliśmy :( ????? W tamtej rundzie przecierz nam szlo calkiem nieżlea cosie dzieje teraz?!

2003-04-18 19:03:56
to OSZUSTWO wszystko przez sędziego !!!!! Pewnie sie jakas SPÓŁDZIELNA zawiozala przeciw polmo druzyny z większych miast niechca przyjeżdzac na takie zadupie i jeszcze tu punkty tracic ale polmo sie nie da i tak zostaniemy w 4 lidze !!!!!!!!!!!!!!! narka trzymajcie sie kibole i piłkarze polmo