Roztocze Batorz 1:2 Rohland Tuszów

<1>

2005-05-22 11:23:00
Z mojej inicjatywy gara wyglądała tak.....
Każdy zawodnik Batorza który dostał piłkę w nogi to ją wypierdalał w góre jak by chciał ustrzelić pana Boga a bramkarz Rohlandu nie był w niezbyt dobrejj dyspozycji tylko W dobrej dyspozycji , bronił dobrze w 1 połowie a w 2-giej obronił karniaka którego wykonał Zyśko,
pozatym w drugiej części spotkania pole karne było tak zajebiście proste że gała latała jak chciała HAHA jednym słowem. Przeróbcie sobie to boisko na pole golfowe !!

2005-05-21 16:23:02
a dlaczego nie piszecie nic o sędziowaniu,podobno wszyscy są przeciwko Wam

2005-05-21 15:45:57
Więcej zaangażowania koledzy piłkarze... przychodzicie na mecz z swiadomoscią ze nie jesteście w pełni formy po imprezie wczesniejszego dnia - to ja mam propozycje może w ogóle nie przychodźcie na ten mecz jezeli wiecie że "dzisiaj to nie bedzie grania". Na treningach też jezeli już przybywacie to wiekszosc tylko wypatruje końca... Z takim podejsciem nie ma poślizgu i daleko nie zajedziecie... ZRÓBMY COS Z TYM...

pozdr.

2005-05-20 18:06:39
KS ROZTOCZE!!!

2005-05-20 17:03:15
A mi sie wydaje, że w druzynie jest 6-7 zawodników, którym zalezy a reszta olewa to ciepłym moczem:) Pozdr

2005-05-19 19:32:54
Graliśmy z wami i dla mnie solidnymi graczami w Batorzu to jest taki Lewy obrońca i ten napastnik z 20 numerem a reszta to tak zeby było aby 11 na doczepke. Ale juz sie nie rzucajcie a zwłaszcza "Wojtass" bo to jest moje zdanie i nic ci do tego.

2005-05-19 15:28:11
Tym bardziej we dwuch nie wygrał jeszcze nikt meczu. Az tym KS ROzpacz Batorz to święta prawda ale już nas Fanie nie dołuj do reszty. Miejmy nadzieję że ta zła passa niedługo się skończy, bo przecież nic nie trwa wiecznie bo narazie z jesieni to zostało nam tylko szcęście dzięki, któremu przegraliśmy naszczęście tylko dwa mecze. Pozd.

2005-05-19 14:38:23
wojtass przesadziłeś z tymi 4 zawodnikami.Tylko ty i Łukasz Z. a reszta to chłam!!!

2005-05-19 14:37:46

fan
2005-05-19 14:32:35
KS ROZPACZ BATORZ!!!!!!!

2005-05-17 14:12:18
Nie wiem dlaczego autor strony nie wstawił komentarza do meczu, może jest załamany albo co innego jeszcze gorszego. No ale trzeba również umieć przegrywać, no ale jeżeli się nie przegrywa u siebie przez dłuszy czas to później niektórzy nie mogą się pogodzić z przegraną. ale tak to już jest że w miarę jedzenia rośnie apetyt - a potem następuje katastrofa. W Batorzu wszyscy myśleli, że będziemy wszystko wygrywać aż chyba do finału ligi mistrzów, no to wreszcie co niktórzy wrócą na ziemię. Ajeżeli chodzi co o niektórych zawodników to w końcu przestaną się uważać za nie wiem kogo i że wszysko mogą osiągąć wychodząc na mecz bez wcześniejszego zangażowania, na jesień to jeszcze wystarczyło, ale teraz proponuje o delikatnie mówiąc DO PRACY KOLEDZY I DO WIĘKSZEGO ZAANGAŻŻOWANIA, bo we czterech meczu nie wygramy (przy okazji pozdrowienia dla wszystkich kolegów z dróżyny a w szcególności dla Lukasza Wcisło, który resztę sezonu poleży w szpitalu z rozpiepszonym kolanen - trzymamy za ciebie kciuki !!!!!!!), no ale powracając do samego meczu: Od początku spotkania próbowaliśmy zaznaczyć swoją przewagę i zdobyć bramkę niestety jednak marnowaliśmy nadarzające się okazje. Najlepszą miał NIeściur Tomek, któremu zabrakło tylko kilku centymetrów po strzale z ostrego kąta. DOpiero około 25 minuty po 40 metrowym podaniu od kapitana (czyli nie chwaląc się ode mnie) wyszedł na czystą pozycję i było 1:0. Po tem gra się wyrównała, pod koniec pierwszej połowy kilka groźnych akcji przeprowadzili goście. Do przerwy 1:0. Po przerwie mogło być już pomeczu ale karnego nie wykorzystał ZYśko Łukasz. To się zemściło i w 80 minuci3e było już 2:1 dla gości .Gratulacje dla rohlandu sa naprawde dobrą drózyną. pozdr

2005-05-16 19:50:03
co jest panowie z Batorza głowa do góry nagle przestała was interesować nasza kochana B klasa ??? gdzie te usmieszki i krzyki co zawsze piszecie !!!napiszcie jak przebigał mecz i jak padły bramki .Pozdro