No pefnie ze tak !! jak ktos ma jakies watpliwosci ...to ja zapraszam na rozmowe :):P

2005-09-10 15:38:38
W zupełności zgadzam się z Rybką,ma 100% racje!!!dziewczyna też moze być dobrym kibicem!!!:) Pozdrawiam :P

2005-09-09 18:58:43
Dlaczego Polonii nie ma w 4 lidze na miejscu Pomezanii ..Przynajmniej byście mieli wytłumaczenie że przegraliscie z Super rywalem..Bo Polonia jest naprawde dobra tylko że jej skład opiera sie na zawodnikach w wieku juniara albo ciut starszych,a oni nie sa w stanie udzwignąć trudu takich spotkan jak spotkania barazowe...

2005-09-07 08:48:50
nie jestem piłkarzem tylko kibicem i nie jestem taki jak wy ze od razu psy wieszacie na chłopakach, wieze w nich i wiem ze sobie poradza dzis bedzie tego dowod w Gdyni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sami sie przekonacie;)

2005-09-06 20:59:45
Ty kolego prawda jest taka ze pierwsza połowa to 3 setki pomki a wy strzelacie gola. Druga polowa wyrównana do 60 minuty gdzie gramy od niej w 10 potem nasi rzucają sie na was i strzelaja gola i postawili wszystko na jedna karte i grali praktycznie bez obrony i wy pomke skontrowaliscie.

2005-09-06 20:25:23
Mowisz o pierwszym meczu Wisły Kraków z Panathinaikosem? Niom masz rację zgodze się z tobą!

2005-09-06 20:22:47
nie wiem kto pisze te OPISY DO MECZY!!!jakis fantasta chyba!!przeciez wisla caly czas miala inicjatywe i prowadzila mecz!!!!!ty nie bylo mowy o innym wyniku niz wygrana wiselki!!!!! WISLA TCZEW!!!A PO DRUGIE ZOBACZCIE W JAKIM ONI GRALI SKALDZIE 5-6 MLODZIEZOWCOW!!NAJSTARSZY ZAWODNIK 23LATA!!!!!!!!!!

2005-09-06 20:16:56
ADAMIE, dobrze rzeczesz - piwa polac temu Panu ;)

2005-09-06 15:54:43
SMO domyśłam się ze jestes piłkarzem Pomki, nawet wiem którym.Tylko nie gadaj takich farmazonów , ze wy trenujecie ostro itp.Czemu jak trener Maksymiuk dawał wam wycisk na treningach to stawialiscie ultimatum prezesowi by wyjebał go. Prawda jest taka , ze macie wyjebane na treningi a potem to w meczu wszystko wychodzi!!!!