Twoje zdanie w tej materii.

<1>

2006-08-12 19:26:50
Ani Pan Nowakowski , ani Pan Krupczyński nie odpowiadają za sprzatanie jeziora, Nie zarządają też turystyką w gminie. Turysto - najwyrazniej mylisz pojęcia i zakresy obowiązków. Pieniądze tzw. powodziowe czasem są - raczej nigdy nie pokryją strat. Ale to mozna dowiedziec sie wszedzie - nie tylko w materiałach Urzędu Gminy. Ciekawe jak wyglądała by jakas gmina "finansowana" przez Ciebie Turysto z takich środków?


2006-08-09 12:54:08
Biedni organizatorzy, sprzątają setki ludzi, podejmują nadludzki wysiłek a brud i jarmarczny klimat jak był tak wciąż jest. Pan Nowakowski i Pan Krupczyński za swoją prace, także tę po godzinach, dostają sowite wynagrodzenie. Moze lepiej zarządzanie turystyką w gminie oddać profesjonalistom a nie amatorom z pomyśłami z innej epoki. Ta gmina to jedno wielkie bagno czekająca na każdą kolejną powódź by pod pretekstem zniszczeń popowodziowych uzyskac jakieś pieniądze.Nie daj Boże skończa sie powodzie - skończy się Gmina Górek n/Dunajcem.
p.s.
Panowie nie wypada anonimowo siebie samego wychwalać jak to czynicie.

2006-08-08 00:25:24
bo to tacy ludzie jak M.Nowaowsi i Pan Krupczyński tworzą i poświecają każdy czas,nawet swój prywatny by wszystko było zapięte na ostatni guzik.pOZWÓLMY ROBIĆ IM TO CO NAPRAWDE POTRAFIĄ A NIE WYSZUUJMY W TYM BŁĘDNYCH ....

2006-08-06 11:32:51
Może i jezioro nie jest zbyt czyste ale to jest również wina turystów, którzy wyrzucają śmieci do jeziora i nie dbają o porządek. Fakt że władze gminy powinny zainteresować się czystością jeziora, ponieważ tusyści chętniej wypoczywali by nad czystym jeziorem i na zadbanych plażach. Więcej turystów to większy zysk dla gminy )
PS Fajne zdjęcia )))))))

2006-07-26 01:12:48
Pracownicy elektrowni wodnej wyławiają z Jeziora Rożnowskiego meble, pralki i lodówki Jezioro Rożnowskie umiera – żalą się mieszkańcy okolicy, która w ambitnych planach samorządowców miała być rajem dla turystystów. Stolicę letniego wypoczynku nad wodą – czyli Gródek nad Dunajcem – zdobią wielkie transparenty z napisem „Dni jeziora”, a tuż obok brzegi zbiornika szpecą ogromne połacie,
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na chwile obecna nie znam calego artykułu ale z tego fragmentu wynika że albo autorka pisze oczymś, nie majac o tym pojecia, albo jest to artykuł na zamówienie, nie wspomne o calkowitym braku konsekwecji w tekscie. Nie widze też zwiazku pomiedzy imprezą cykliczną jaką są "Dni Jeziora Rożnowskiego" a zanieczyszczeniem jeziora przez "naniosy" po ulewach Czerwcowych z wszystkich możliwych rzek znajdujących sie powyżej zbiornika rożnowskiego, w tym miejscu należy dodać że impreza (Dni Jeziora Rożnowskiego) byla udana, wszyscy dobrze się bawili jedli pili i tańczyli, nie przeszkadzają zbytnio śmieci gdy jest co zjeść wypić i dobra "muza" leci.
Jednym slowem artykuł pani red. I.K tak sie ma do zeczywistosci jak moja uroda do urody tegorocznej miss Jeziora Rożnowskiego. (tys jestem piekny)