BKS Sportico Lublin 9:1 KS Roztocze Batorz

<12>

2006-05-22 17:11:31
GO WEST PŁOMIEŃ MISTRZEM JEST

2006-04-29 15:08:23
wojtas i Lukasz czy cos innegoDebina dostałaby 10 :0 dobrze ze nie przyjechali bo by sobie statystyki pogorszyli :p a jak przyjedzie batorz to bedzie to samo albo wyzej my bedziemy mieli 3 miejsce a nie jakies roztocza joł

2006-04-29 10:52:14
Tak sie sklada, ze Piotrcovia wygrala tez z nami (tzn. z KSZ), no ale jak sie nie strzela dwoch karnych w meczu... Pozdrawiam

2006-04-27 21:59:18
Piotrkowia pany....??!! bez kitu ale marainy... i trak z wami batorz wygra to po ierwsze a po drugie przeciez wy jestescie tacy słabi ze szkoda gadac. ale powodzenia i pozdrowienia

2006-04-27 21:55:12
Do piotrcovia! Słuchaj to, że zdobyliście 6ptk o niczym jeszcze nie świadczy... dostaliscie walkowera i wygraliscie chyba z rybczewicami??? tak??? zobaczymy na boisku w sumie ja nie zobacze bo gram gdzie indziej ale i tak chłopaki z Batorza wygrają z Wami:) ale zycze powodzenia!

2006-04-27 21:11:21
BKS - ZEMBORZYCE 9:2 (3:1) bramki: Komsta 4, Kamiński 2, Walęciuk 2, Witek

2006-04-27 20:39:16
bylo 9-2 bo gralem w tym meczu

2006-04-27 17:40:49
Panowie to nie jest miejsce na takie komentarze. Tutaj komentujemy mecz a nie wyzywamy się nawzajem. Takie komentarze proszę wpisywać do Księgi Gości, której pewnie co niektórzy chyba nie zauważają bo została przeniesiona pod ikonę w prawym górnym rogu strony. Następne takie wpisy będą usuwane. A co do wyniku BKS Lublin – Zembrzyce Lublin to dziwna sprawa bo chyba faktycznie było 9:2. Przeglądałem Księgę Gości i tam jest wpisany taki właśnie wynik, na 90minut.pl jest to samo. Ja wpisałem wyniki zweryfikowane przez LZPN.pl i tam jest 3:1. Poprawię ten wynik bo to wygląda na błąd LZPN-u. Jeżeli się mylę to proszę to uzasadnić.

2006-04-27 15:45:48
ej BKS jeszcze raz tu zerknij a sprzedamy twoje nerki:p

2006-04-27 15:42:47
a co do wyniku bks z zemborzycami odsylam do 90 minut pl zlicz bramaki a sie przkonasz

bks
2006-04-27 15:33:02
z zemborzycami tez bylo 9-2 nie myle druzyn widze ze masz informacje nie prwidlowe