Witamy! :) Zapraszamy do wpisywania się. Podaj nasz adres dalej :) NASZE forum: www.forumowisko.pl <- poleć innym i wejdź koniecznie

Nick:aDeLkaa Dodano:2006-02-18 09:41:15 Wpis:Baldzoooo ŁaDnaa sTroNkaa .. ;d w!eceJ TaKiicH sTroNkeeK .. ;dd .. :)) POzDrawIamm .. i zaPraszam cheTnycH Na GaDu .. ;dd
Nick:krzyś Dodano:2006-02-18 08:36:29 Wpis:Przesyłam Ci całusa.
lecz tylko słowami-
ekranik przeszkadza,
by dać Ci go ustami!
Całuje Twoją buźkę
i serduszko gorące,
więc przesyłam całusków tysiące!!! Dla kochanej MARCI ps.wejć na gg
Nick:Agula Dodano:2006-02-17 23:47:11 Wpis:Michał dlaczego tak się zmieniłeś!!??Po co robiłeś mi nadzieje...a teraz?Spoko może zapomne o Tobie po śmierci która będzie jedynym wyjściem!Wiedz że jesteś kimś ważnym w moim życiu...Tak bardzo Cię potrzebuje:'(
Nick:Bartek Dodano:2006-02-17 23:18:53 Wpis:"Znalazłem powód, aby żyć"

Jest nim uczucie, co honorem nie unosi,
nie pamięta złego i nie zazdrości.
Odszukało mnie w oczach nieba
-ludzkości, dobra i piękna,

Słowem jednym, Ona...

Myślę, że ją znalazłem,
a Ona mnie kopie z wielkim hałasem.

Snuję się więc, jak pustelnik, co ludzi unika,
szukając miejsca, gdzie mogę o Niej rozmyślać.
Marzę, by deszczem być, aby dotknąć Ją choć raz,
tylko spłynąć i balsamem się stać.
Może nadzieja powróci mi
do serca, co tak słabo tli.

I chociaż stracona na zawsze,
to mi na duchu i sercu wolniej,
gdy imię to przez myśl przechodzi,
w kozi róg uczuć mnie zwodzi
-ale mnie przy życiu trzyma,
Ola - Proxima (łac. - najbliższa)


Pewnie wielu z was pomyśli, co za debil pisze dla dziewczyn wiersze, skoro i tak to zawsze mają w dupie. Osoby płci przeciwnej pomyślą, że chciałyby miec za chłopaka poetę - puste słowa... słowa słowa tylko słowa. Nigdy moje uczucie nie zostało odzwzajemnione, i co z tego - jeśli taki mój los, cierpieć, to przyjmę go z pokorą. Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego żadna, ale to żadna dziewczyna nie wybierze chłopaka, który naprawdę zrobi dla niej wszystko :( Można to zaliczyć jako kolejny wpis, już bardzo wielkiego zbioru, paradoksów świata.

Pozdrawiam równocześnie osobę która mi dała natchnienie. Olu - pragnę tylko i wyłącznie twojego szczęścia, nic więcej. Jeżeli nie chcesz go zaznać ze mną - zaznaj go z kimś innym. Ale pamiętaj, wybierz takiego, który Cię kocha choć w ułamku procenta tak mocno, jak ja.

Jeżeli macie już kogoś ukochanego - doceńcie to! Napewno nikt z was kto to czyta, nie chciałby być w takiej sytuacji jak ja. Wybaczajcie sobie krzywdy, bo tylko słowo "przepraszam", a nie "kocham, lubię, uwielbiam", buduje więź między ludźmi. Ja nie miałem nigdy okazji zaznać miłości od innej osoby. Mam cichą nadzieję, mimo wszystko, że kiedyś nadejdzie i mój czas. Co jest, z resztą mało prawdopodobne.

Pozdrawiam wszystkich, którzy to czytają i wszystkich tych, którzy mają kogoś i wszystkich singli. Kochajcie się! Nie traćcie nadziei! Dzielcie się szczęściem z innymi, bo tylko tak je możecie osiągnąć!

Jeszcze słowo do ciebie Olu - jeżeli kiedykolwiek to przeczytasz, pamiętaj o tym, że na mnie możesz liczyć w każdej sytuacji. (Twój na zawsze - Bartek)
Nick:serena Dodano:2006-02-17 21:22:13 Wpis:Miłość jest czymś czego nigdy ze strony obcej nie zrodziny nie zastałam....potrawie się zakochać i kochać naprawde mocno ale jeszcze nigdy moja miłośc nie została odwzajemniona....chyba poprostu nie jest dla mnie....Moje teraźniejsze szczeście z miłości polega na przyglądaniu się obcym osobom w których kwitnie to uczucie...przypatrywanie się jak z małego nasionka wyrasta piękny kwiat...czasem mu nawet w tym pomagam i w z tego właśnie czerpie swoje szczeście...w swoją miłość już od dawna nie wierze..także życze szczęścia wszystkim osobom które zaznały to uczucie obustronnie....Ludzie!! zakoc***cie się a ja sobie na to popatrze z boku ciesząc sie waszym szczęściem....:)
Nick:help Dodano:2006-02-17 20:37:06 Wpis:Rzucil mnie dzis tomek nawet nie powiedzial z jakiego powodu! a ja go tak kocham! Tomek ja chce byc z tobą! :*
Nick:kasia Dodano:2006-02-17 20:16:50 Wpis:Rafał przepraszam Cie bardzo ale ja nic na to nie poradze ze w zyciu tak juz bywa przepraszam K.B (rogaliczek)
Nick:Zakochana Dodano:2006-02-17 20:11:21 Wpis:KOCHAM TO OZNACZA MIŁOŚĆ DO DRUGIEJ OSOBY I GDY SIĘ NAPRAWDE KOGOS MOCNO KOCHA TO MOZNA WSKOCZYC ZA TĄ OSOBĄ W OGIEŃ! KOCHAM CIĘ ANDRZEJ I NIGDY NIE PRZESTANE!
Nick:OOOLLLAAA_Zraniona Dodano:2006-02-17 20:00:37 Wpis:Jak powiedzieć komuś że się go kocha? Ja zrobiłam to normalnie... w mojej klasie byl chłopak w którym się zakochałam i od pewnego czasu byliśmy "przyjaciólmi" rozmawialiśmy, tańczyliśmy na dyskotekach a jak mu powiedzialam to wszystko sie zmienilo! Unika mnie ... nie mówi cześć nie rozmawia na gg :( Co mam zrobić? Jeszcze przy tej piosence z titanika rycze! POMOCY!!!
Nick:Ania Dodano:2006-02-17 18:46:04 Wpis:Mnie tez ktos zranil ale zamiast zwracac na siebie uwage piszac o tym, zeby wszyscy mogli sie dowiedziec... dusze to w sobie... Moze Weronika powinnas zaczac dzialac, a nie tylko uzalac sie nad tym co bylo? co nie wroci?
Nick:Ryba! Dodano:2006-02-17 15:33:59 Wpis:ktoś na tej stronie bardzo chce zwrócić na siebie uwagę co niektórym przeszkadza.. WERA halo halo mówie tu o tobie! nie zajmuj niepotrzebnie miejsca na stronie powtarzająć wiersze i wpisując je po kilka razy! nie rób z siebie niewinnej istotki szukającej wspołczucia.. gdyby księzniczka była fer to ksiąze napewno by jej nie zostawił.. najwidoczniej czegos ci brakuje!! wiec przestan sie nad soba uzalać tylko spraw bys byla lepsza...

WERA WERONICZKA WEWUSIA..eee.nuda!
Nick:Agula Dodano:2006-02-17 14:45:26 Wpis:Dlaczego tak jest że jednym się układa a ja zawsze musze sie wpie... i zakochac w kims nieodpowiednim dla mnie??!!Najgorsze jest to że cierpie z tego powodu bo nigdy nie zapomne tych cudownych chwil które razem przeżylismy ale najwidoczniej byłam jedna z maskotek która mu sie juz znudziła...Nie wiem kto tu jest winny może ja ale ni9e musiał mi robić nadzieji...:'(Mam tylko nadzieje że nadejde jeszce takie dni które będa przeznaczone tylko dla nas gdzieś na drugim końcu świata!!K..... Cie Michale!!
Nick:rtyeytre Dodano:2006-02-17 12:29:20 Wpis:rftr5yy6e
Nick:Twoja Jedyna Dodano:2006-02-16 22:19:39 Wpis:Jestem Ja i byłeś Ty, ale teraz są już tylko łzy.
Nasze wspólne życie to księga wspaniała,
pełna zdjęć, wspomnień - wprost doskonała.
Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy,
czy Ty tak szybko potrafisz to zakończyć?
Chcę zapisać dalszy ciąg naszego wspólnego "bycia",
i czekam na Ciebie - moją muzę życia...
Prawdziwa miłość nie wyczerpie się nigdy, gdy kocha się z wzajemnością.
Trzeba ją bardzo pielęgnować i pogłębiać. Nie wystarczą piękne słowa oraz młodzieńcze zauroczenie wyglądem. Trzeba się wzajemnie pielęgnować, rozumieć, wybaczać, pomagać w trudnych sytuacjach, oraz ufać sobie. Jeżeli teraz wybudujemy prawdziwą miłość to w przyszłości zostaną tylko szczere uczucia a w naszych sercach nie będzie miejsca na fałszywe wyznania. Fundamentem naszego uczucia jest wzajemna tolerancja partnerska. Im więcej w życiu codziennym Chcę, żeby Twoje oczy w me oczy patrzyły,
Chcę, żeby Twoje usta z mymi sie złączyły,
Chcę, żeby moje serce tylko Tobie biło,
Chcę, żeby nas na świecie tylko dwoje było.
Nick:niewazne Dodano:2006-02-16 22:17:32 Wpis:Jesteś bliską mi osobą,
Krótko mówiąc KOCHAM CIĘ,
Chcę być zawsze tylko z Tobą,
Twą bliskością cieszyć się.
Lubię patrzyć jak się smiejesz
i gdy ronisz smutku łzy,
Uwierz proszę że istniejesz w moim sercu tylko Ty!
*
Chciałam być Twoja, żyć z w Tobie, z Tobą, przez Ciebie, dla Ciebie,
o Tobie, jak w niebie.
Chciałam być obok, w środku, pomiędzy, dla Ciebie, dla siebie,
dla wszystkich, żyć w twierdzy.
Schowana głęboko, wysoko, daleko, jak skarb. Za myślą, za chwilą,
za szeptem gdzieś tam.
Chciałam żyć szybko, żyć mocno, żyć życiem.
Chciałam Cię kochać tak cicho, tak skrycie, tak wiernie, tak szczerze.
Lecz kochać już nie chce, juz w miłość nie wierze...
*
Myślę o tobie w chwilach milczenia bo z toba sie wiążą moje marzenia. Myslę o tobie gdzie kolwiek stane i myśleć o tobie już nie przestane.
Pragnę Ci oddać całą dusze swą...
Pragnę Ci oddać całe serce swoje...
Oddam Ci wszystko w zamian za Ciebie...
Oddam Ci nawet całą siebie...
Bo już nigdy Kochanie nie mogłabym
życ bez Ciebie...! i nigdy nie
przestawaj mnie kochać.. :"(
Bardzo smutno mi bez Ciebie
gdy Cie nie ma obok mnie
z Tobą było mi jak w niebie
teraz błądzą oczy me
i wciąż widzę ten Twój cień
gdy często myślę pośród nocy
kiedy znów zobaczę Cię
Nick:KASIA Dodano:2006-02-16 18:41:46 Wpis:KOCHAM CIE JAKUB TENSKNIE ZA TOBA NIEWIEM JAK WYCZYMAM KAZDY DZIEN BEZ CIEBIE JEST OKROPNY KCHAM CIE I NIGDY NIE PRZESTANE 9POZDRO DLA MALWY
Nick:matysek Dodano:2006-02-16 18:10:42 Wpis:ty piękna mądra i najlepsza rozkochałaś mnie w sobie!! KOCHAM CIE AŻ DO BULU nie chce juz byc sam pomyśl o mnie i zastanów sie może jeszcze bedziemy RAZEM!!
Nick:Wera` Dodano:2006-02-16 18:10:13 Wpis:Spośród tylu dróg wybrałam Ciebie...
i nie żałuje bo jest mi teraz jak w niebie bez ciebie dziwny był by świat
bez Ciebie zagasł by ten miłosći żar.
Twoje serce mi życie odnowiło
i na nowo moje serce się narodziło,
Teraz pragne piekna Twej Miłośći
ciągłej obecności...
pragne z Tobą żyć przy Tobie stale być
z Tobą śnić.
Dla Ciebie oddycham dla Ciebie żyje
chce dać Ci szczęście i niezapomniane nigdy chwile.
Kocham Cie!!


Spośród tylu dróg wybrałam Ciebie...
i nie żałuje bo jest mi teraz jak w niebie bez ciebie dziwny był by świat
bez Ciebie zagasł by ten miłosći żar.
Twoje serce mi życie odnowiło
i na nowo moje serce się narodziło,
Teraz pragne piekna Twej Miłośći
ciągłej obecności...
pragne z Tobą żyć przy Tobie stale być
z Tobą śnić.
Dla Ciebie oddycham dla Ciebie żyje
chce dać Ci szczęście i niezapomniane nigdy chwile.
Kocham Cie!!


Spośród tylu dróg wybrałam Ciebie...
i nie żałuje bo jest mi teraz jak w niebie bez ciebie dziwny był by świat
bez Ciebie zagasł by ten miłosći żar.
Twoje serce mi życie odnowiło
i na nowo moje serce się narodziło,
Teraz pragne piekna Twej Miłośći
ciągłej obecności...
pragne z Tobą żyć przy Tobie stale być
z Tobą śnić.
Dla Ciebie oddycham dla Ciebie żyje
chce dać Ci szczęście i niezapomniane nigdy chwile.
Kocham Cie!!
Nick:W....... Dodano:2006-02-16 18:09:07 Wpis:Spośród tylu dróg wybrałam Ciebie...
i nie żałuje bo jest mi teraz jak w niebie bez ciebie dziwny był by świat
bez Ciebie zagasł by ten miłosći żar.
Twoje serce mi życie odnowiło
i na nowo moje serce się narodziło,
Teraz pragne piekna Twej Miłośći
ciągłej obecności...
pragne z Tobą żyć przy Tobie stale być
z Tobą śnić.
Dla Ciebie oddycham dla Ciebie żyje
chce dać Ci szczęście i niezapomniane nigdy chwile.
Kocham Cie!!
Nick:Wewunia:):):) Dodano:2006-02-16 14:22:45 Url:brak:) Wpis:Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?
Nick:Weronika Dodano:2006-02-16 14:22:00 Wpis:Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?
Nick:Wewunia:):):) Dodano:2006-02-16 14:21:33 Wpis:Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?
Nick:WeRoNiCzKa Dodano:2006-02-16 14:20:29 Url:. Wpis:Rozkochałes mnie w sobie...
i nadzieje dales....
Byliśmy razem bardzo krociutko...
Byłam szcześliwa...mówię Ci to....
A teraz cierpie....:(:(:(
jestem zła....bo zabrałeś mi wszystko....
a niezdazylam Ci wszytkiego dac..!
Teraz cierpie w samotności:(:(:(
i nadzieje taką mam.....ze ty kiedys bedziesz cierpial tak jak teraz Ja!
Dla Karola!
Kochalam Cie- wiesz?
Nick:WeRoNiCzKa:(:( Dodano:2006-02-16 14:16:14 Wpis:Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię kocham ? - nie wiem.
W mym sercu płonie ogień miłości
I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.
I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie,
Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni
Wyśmieje się z Twojej miłości
I wtedy moj miły zobaczysz, zrozumiesz,
Co to znaczy kochać bez wzajemności.


Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei,
Po nocach tęsknię i szlocham,
I mimo że miłość jest tak beznadziejna
Jednak Cię kocham.
Czemu Cię koc
Nick:Wera Dodano:2006-02-16 12:38:57 Wpis:Piszę ten wiersz, aby móc wyznać swe uczucia i myśli. Chcę, żebyś wiedział, że nie zapomniałam tego, co ze sobą przeżyliśmy... Nadal pamiętam to, co nas łączyło... To, co się kiedyś zwało miłość. Ja tak myślalam i Ty tak myślałeś. Jak wiele dla mnie znaczysz, chyba nie zrozumiałeś... W jednej chwili ze mną zerwałeś... Odszedłeś, lecz czy naprawdę zapomniałeś? Nie pamiętasz tego, jak mnie całowałeś, jak mówiłeś:"jesteś mą gwiazdą na niebie, nie liczy się nikt oprócz Ciebie". Czy naprawdę to wszystko wyrzuciłeś z serca, czy znalazłeś już inną, co ode mnie lepsza?
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 >