Serdecznie witamy wszystkich naszych gości

Nick:Sabina z Podkarpacia (koł Dodano:2007-07-02 22:23:46 Wpis:Fantastyczna strona, lepszej nie oglądałam, ciekawe, kolorowe, wciągające zdjęcia i opisy. Gdy przypadkowo trafiłam na Wasza stronę siedziałam do 24.30. Zachwycałam się funkiami, które chcę zamówic.
Brakuje mi na tej stronie więcej o Was jako włascicielach. Pozdrawiam do zobaczenia na Waszej stronce.
Nick:Polecona Dodano:2007-06-13 12:10:21 Wpis:Super strona. Koleżanka poleciła mi abym sobie ją obejzała. Była bardzo zadowolona z roślin, które kupiła. Faktycznie można ją polecać. Widocznie państwa nauka nie poszła w (las)tylko w mądre czyny. Brawo, aby takich więcej jak wy.
Nick:Anita Dodano:2007-05-29 12:46:43 Url:www.slo.pl Wpis:profesjonalna praca artystysty , bo właśnie tak mozna nazwać pomysłodawców tych ogrodów . Cudo , Cudo , Cudo !!!
Nick:Marta Dodano:2007-05-21 15:37:32 Url:www.agkorc.com.pl Wpis:Ciekawe aranżacje.
Nick:Giganci Dodano:2007-05-11 12:34:23 Url:www.giganci.com Wpis:Fajna stronka
Nick:Ogrodnik Dodano:2007-05-08 14:29:01 Url:www.zakladanie-ogrodow.pl Wpis:Bardzo ładna strona.
Zapraszam na swoja również o ogrodach i kwiatach:
www.zakladanie-ogrodow.pl
Nick:marta Dodano:2007-04-11 22:35:16 Url:http://tabaza.sapijaszko.net/ Wpis:Mój pierwszy zakup u Was, bardzo udany. Na pewno tu wrócę (jak poszerzycie ofertę paproci to będę stałym gościem)
Nick:Krzysztof Kier Dodano:2007-04-05 20:04:40 Wpis:Już drugi raz zakupiłem w formie wysyłkowej roślinki i tak jak poprzednim razem jestem zadowolony. Oferta funkii szeroka, w formie sprzedaży wysyłkowej lepszej nie znalazłem. Poważne podejście do tematu, polecam z całą pewnością. Pozdrawiam Krzysztof
Nick:Grama Dodano:2007-02-28 16:19:33 Wpis:Byłam,obejrzałam-ok.A co mi po głowie chodzi?Wiosna i to jak bezboleśnie[finansowo i fizycznie]dalej zagospodarowywać ponad7000m2...Może szkółka?Ziemia jest ale doświadczenie tylko amatorskie.Co robić?
Nick:Boguśka Dodano:2007-02-14 11:33:50 Wpis:Właśnie zbliża się wiosna, przeglądam strony z roślinami. Nie lubię tych, które nie mają zdjęć ponieważ nie wiem jak niektóre wyglądają, muszę spisywać nazwę, a później szukać. Mam ogród, który dopiero powstaje. Bardzo lubimy z mężem kamień polny ten bardzo duży. Pięć lat temu gdy robiliśmy wjazd do naszego domu postanowiliśmy, że będzie on z kanienia oraz ogrodzenie z wykończeniem z kutego metalu w motywie greckim. Toteż kupiliśmy kilka wywrotek dużego kamienia z rozbiórek po pałacowskich czynszówkach i przez dwa miesiące pan, który zajmuje się tłuczeniem kamienia łupał go wielkim młotem i układał wjazd i chodniki. Po zakończonej pracy nadszedł czas na obsadzenie ogrodu roślinami. I tu zatrudniona została pani od projektowania ogrodów, dostała na płycie nagrany dom i jak wygląda teren wokoło, dodatkowo przyjechała, pomierzyła. Pierwotnie na rysunku wyglądało to ładnie, podobało mi się zapoznałam się z wyglądem roślin, ale nie wiedziałam jak to rośnie. Miało rosnąć powoli do określonej wysokości, nie lubię zbyt dużych roślin. Niestety moje rozczarowanie było ogromne, rośliny w przeciągu dwóch lat urosły większe niż miały być. W zeszłym roku płakałam i wykopywałam je bo całkiem wyrosło niż miało być, jedno zasłaniało drugie. Byłam bardzo rozczarowana, zła, że wyrzuciłam kilkanaście tysięcy złoty w błoto, wykopane rośliny z nerw układałam przy drodze i komu się coś podobało to sobie brał lub rozdałam.Dlatego właśnie takie strony jak wasza powinny być. Zdjęcia, szczegółowe opisy jak rosną i do jakich wielkości, kiedy kwitną. Nie dajcie się nabić komuś w butelkę, czytajcie, oglądajcie. Brawo dla takich stron jak wasza i innych, jeszcze więcej roślin.Muszę przyznać, że sama zrobiłam super skalniak z pozostałych połupanych kamieni i obsadziłam je roślinami, o których przeczytałam w gazetach. Na jesieni w ubiegłym roku była następna pani od ogrodów, zapewniła mnie, że nie zrobi niczego co by mi się nie spodobało. Teraz to ja zabiorę ją po rośliny i razem będzemy je kupować, ale też zastrzegła, że będzie mi mówić jasno jeśli coś nie będzie pasowało do czegoś. Czekam do wiosny z utęsknieniem.Zyczę wszystkim zakładającym ogrody satysfakcji i spełnienia oczekiwań. Powodzenia, będę sledzić waszą stronę imyślę, że się podzielę z wami o tym co działo się w moim ogrodzie. Boguśka z pod Warszawy
< 1 2 3 4 5 6 7 8 >