|
Nick:ewcia
Dodano:2016-12-12 11:10:50
Email:emwoacs..l4i6a2m@gg@m2a6i4l..scaowme
Wpis:Danielu nasz ukochany środkowy, niewiem czy to przeczytasz, ale życzę Ci z okazji urodzin dużo zdrowia, uśmiechu, oby siatkówka dawała Ci satysfakcję i sukcesy, żeby towarzyszyła Ci dobra forma sportowa i obyś dzięki temu mógł cieszyć nas swoją grą jeszcze dłuuuuuugo, przynajmniej kilka sezonów, bo patrzeć na Twoją grę to sama radość, proszę nie zawieszaj tak szybko butów na kołku, bo jak wypadniesz z tego rytmu treningi - mecze, nawet jak zostaniesz w siatkówce to już nie jest to samo-jesteś młody i silny a pozycja środkowego pozwala długo grać i tego Tobie i nam kibicom życzę. pozdrawiam:-) :-) :-)
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick:Stary kibic
Dodano:2011-12-12 14:42:02
Wpis:Daniel, nie tylko z okazji urodzin życzę Ci, żebyś jeszcze przez kilka lat był bardzo dobrym siatkarzem i zawsze bardzo szczęśliwym człowiekiem.
|
|
|
|
Nick:łezka:-)
Dodano:2011-12-10 23:09:36
Email:emwoacs..l4i6a2m@gg@m2a6i4l..scaowme
Wpis:Daniel dzisiaj Twoje święto. Wszystkiego naj... dużo zdrówka,powodzenia,słoneczka i uśmiechu na co dzień. kochasz siatkówkę i jesteś ambitny, więc życzę Tobie i nam kibicom żeby zdrówko i forma sportowa pozwoliły Ci grać jeszcze dłuuuuuuuuuugo, żeby siatkówka przynosiła Ci radość, satysfakcję i sukcesy,wierzę że tak właśnie będzie. trzymam kciuki, pozdrawiam:-)
|
|
|
|
Nick:Justyna
Dodano:2011-12-10 09:43:34
Email:jlups.tayisrieat9n2i@@i2n9taeirsiyat.spulj
Wpis:Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :-)
|
|
|
|
Nick:Stary kibic
Dodano:2011-12-05 12:19:22
Wpis:Daniel, wszędzie radość po sukcesie siatkarzy, a ja bardzo mocno życzę Ci powrotu do kadry. Trzymaj się, Plina!
|
|
|
|
Nick:łezka:-)
Dodano:2011-10-15 14:09:24
Email:EMWOACS..L4I6A2M@GG@M2A6I4L..SCAOWME
Wpis:chłopaki głowy do góry, macie ciężki początek sezonu i musicie się szybko podnosić po porażkach, ale dacie radę. na dzisiaj wyzwólcie z siebie więcej energii, mobilizacji, koncentracji i woli walki. zaangażowanie, serducho i agresja sportowa musi być. i do boju panowie. wierzę że przetrwacie ten ciężki moment, potrzebna Wam chwila czasu żeby zgrać się i dotrzeć w rytmie meczowym w nowym sezonie. życzę Wam żebyście się docierali i jednocześnie wygrywali mecze, obojętnie jakimi elementami siatkarskimi. CIERPLIWOśCI I SKUTECZNOśCI. TRZYMAM KCIUKI.:-))))))))
|
|
|
|
Nick:Katarzyna
Dodano:2011-10-13 21:29:32
Email:Klapt.akrezzycnaai_zmuibe@rankicciknar@ebiumz_iaancyzzerka.tpalK
Wpis:Daniel życze powodzenia w twojej dalszej karierze zawodowej no i tak trzymaj pozdrowienia śle dla ciebie z Kołobrzegu:)
|
|
|
|
Nick:Stary kibic
Dodano:2011-10-01 19:46:10
Wpis:Daniel, jak miło widzieć Cię znowu na parkiecie.Życzę Ci zdrowia i super sezonu ligowego, a także powrotu do reprezentacji na PŚ i ciągle nowych sukcesów w drużynie narodowej i klubowej. Trzymaj się, Plina!
|
|
|
|
Nick:przemek
Dodano:2011-09-21 11:54:59
Wpis:daniel pozdrawienia od przemka i marcina dla ciebie i marcina. wracaj do kadry
|
|
|
|
Nick:Stary Kibic
Dodano:2011-09-19 14:53:12
Wpis:Daniel, kiedy siatkarska Polska świętuje III miejsce w ME, ja życzę Ci gorąco powrotu do reprezentacji. Trzymam kciuki za Twoje powołanie na PŚ. Wiem, że wtedy powalczysz o miejsce w składzie. Życzę Ci zdrowia, sukcesów w Skrze i reprezentacji.
|
|
|