UWAGA !!! WSZYSTKIE WPISY OBRAŻAJĄCE ZAWODNIKÓW ORAZ INNE KLUBY BĘDĄ NATYCHMIAST USUWANE!!!!!!!!!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 25 26 27 28 29 »
Nick:, Dodano:2010-06-03 18:45:25 Wpis:KLUSZKOWCE-KACWIN 2-1
Nick:. Dodano:2010-05-31 23:23:27 Wpis:sromowce -kacwin 1-7 i znowu 5 barmek gorola,kacwin idzie od zwyciestwa do zwyciestwa ,ale do lidera 8 pkt straty,a do koca pozostało 6 kolejek
Nick:. Dodano:2010-05-23 23:04:56 Wpis:KLASA B WSCHÓD
Spisz Krempachy – Biali Biały Dunajec 5-0 (2-0),
Dunajec Ostrowsko - Krokus Łapsze Niżne 3-2 (3-1),
Trzy Korony Sromowce Niżne - Zapora Kluszkowce 4-3 (3-2),
Przełęcz Łopuszna – Gorc Ochotnica 3-1 (3-0),
Gronik Gronków - Łęgi Nowa Biała 2-2 (0-2),
Błyskawica Kacwin - Grom Morawczyna 5-2 (3-0).
Nick:. Dodano:2010-05-23 22:57:27 Wpis:kacwin-morawczyna 5-2 ,hattrik gorola
Nick:jASZCZUR Dodano:2010-05-16 21:49:05 Wpis:nie wymieniać słowa jaszczur na tym forum...
:)
Nick:, Dodano:2010-05-16 19:18:53 Wpis:OCHOTNICA -KACWIN 1-1 ,PIEKNA BRAMKA GOROLA Z RZUTU WOLNEGO
Nick:oik Dodano:2010-05-13 20:53:02 Wpis:błyskawicy potrzebny jest 1, 2 zawodnikow pokroju jaszcura ,niz 6 przecietniakow
Nick:. Dodano:2010-05-11 14:34:06 Wpis:Dżihad na remis! – Geniusz Sowy, szalony pościg Krokusa

Czas zacząć wielki derby naszej gminy. Mecz, na który czekają wszyscy miejscowi kibice. Już długo przed tym pojedynkiem dużo się mówiło. Fora obu klubów aż wrzały i tylko podgrzewały atmosferę przed tym widowiskiem. Jak pamiętamy na jesień Łapszanie ulegli u siebie aż 1:4, a ten mecz miał być wielkim rewanżem i zmyciem haniebnej plamy po zeszłorocznej porażce.

Gdyby zajrzeć do historii i spojrzeć na wszystkie derbowe spotkania to w ostatnich latach Krokus przegrywał u siebie, lecz na wyjazdach wywalczał jeden punkt. Skład Krokusa praktycznie bez zmian, bo w miejsce nieobecnego P.Sowy zagrał Brzyżek, za to zespół gospodarzy powinien zmienić nazwę na Błyskawica – Orzeł, ponieważ sporo nowych twarzy widać było z niedzickiego klubu, który już praktycznie nie istnieje.

Pierwsza połowa jak i cały mecz wyrównana, choć to Błyskawica pierwsza zaatakowała. Już w 3 minucie napastnik Kacwina znalazł się w dogodnej sytuacji, podał piłkę w stronę bramki przed wychodzącym Kałafutem, ale Kowalczyk ratuje wybijając z „piątki” na aut. Chwile później w polu karnym dał znać o sobie Brzeżek, lecz piłka po jego strzale głową ląduje tuż nad poprzeczką!

Gospodarze często próbowali długimi podaniami zagrażać naszej obronie, po jednym takim podaniu piłka trafiła do Hasaja, ten uderzył, rykoszet i… cudem łapie Kałafut! W 15 minucie Łapszańskiemu golkiperowi przydarzył się mały klops, przy wychodzeniu do piłki minął się z nią, ale na posterunku był Kowalczyk, który kontrolował sytuacje. Muszą mi państwo uwierzyć, że taka wpadka to pryszcz przy „popisie” Jamroza, ale o tym już za chwile. Krokus powoli zaczął przeważać. Często piłka była adresowana do Brzyżka jak i Malca, którzy dwoili się i troili pod bramką gospodarzy. Kibice musieli czekać aż 27 minut, aby doczekać się celnego strzału, a autorem był Majerczak, lecz strzelili zbyt lekko aby zagrozić bramce której strzegł Józek. Nie minęło 5 min i ten sam zawodnik daje Błyskawicy prowadzenie. Nie upilnowany przez naszych defensorów wyszedł na czystą pozycje i bez trudu umieścił piłkę w bramce. 32 min 1:0!

W końcówce do gry włączyli się bardzo słabo spisujący się arbitrzy. Najpierw po przypadkowym wybiciu piłki prze Kowalczyka trafiła ona w ręce Kałafuta, a sędzią odgwizdał pośredni rzut wolny. Piłka cofnięta do Hasaja, zerwali się z krzykiem miejscowi kibice, bo piłkę widzieli już w bramce, lecz na nasze szczęście po odbiciu od słupka i przeturlała się po linii bramkowej i wyszła obok bramy.

W doliczony czasie pierwszej połowy „dali ciała” zarówno sędziowie jak i bramkarz Błyskawicy. Po tym jak Jamróz wychwycił dośrodkowaną „gałę” chciał szybko wyrzucić ją do partnerów, lecz zrobił to tak w ekwilibrystyczny sposób, że ta odbiła się od pleców Brzyżka, trafiła pod nogi Malca a ten wbił ją do pustej bramki. 1:1! Nieeeee!! Arbiter główny wskazał na środek boiska, ale po chwili śpiącemu na linii koledze przypomniało się, iż napastnik Krokusa UWAGA: wybił ją z rąk!!! Decyzja została cofnięta i grę wznowił Jamróz, który swoją interwencją mógłby się pochwalić w znanym futbolowym filmie „Piłkarskie Jaja”. Zdenerwowany trener Koczocik nie mógł uwierzyć w to co się stało. Krokus poszedł za ciosem. Prawą stroną pomknął Pacyga, świetnie dograł piłkę na nogi Malca i z trudem broni bramkarz.

W drugiej połowie spotkanie nabrało niesamowitych rumieńców a kibiców i piłkarzy czekały niezwykłe emocje a to za sprawą „weterana”, kapitana Sławka Sowy, żywej legendy Łapszańskiego teamu.

Sądzić można, że łapszańskie „Czerwone Diabły” zostały niebywale zmotywowane przez trenera na drugą część spektaklu i zaczęli od mocnego uderzenia. W 53 minucie w „szesnastce” padł faulowany Brzyżek, a sędzia wskazał na punkt oddalony o 11 metrów od bramki. Stalowe nerwy S. Sowy i rzut karny pewnie zamieniony na gola. Całkowicie zmylony bramkarz, który powędrował w swój lewy róg a piłka trafiła w przeciwny. W derbach mamy remis!

Gospodarze szybko zapomnieli o straconym golu, bo minutę później Gałowicz marnuje „setkę” fatalnie przestrzelając nad bramką. Kacwin nabrał pary w płuca. Dosłownie minutę później Fąk mógł ośmieszyć Kałafuta, bo po niefortunnej interwencji piłka mija okienko.. 67 minuta, a Malec marnuje sytuacje sam na sam. Może w tym momencie będę się powtarzał, ale niewykorzystane sytuacją lubią się mścić i 2 minuty później Pitoń przepięknym i potężnym strzałem „rozbija szybę” w oknie bramki!

Mecz stał się bardzo nerwowy i było widać dużo niedokładności w obu zespołach. Ale dzisiaj swój dzień miał nasz kapitan. 85 minuta dośrodkowanie Fąka z rzutu wolnego na wbiegającego Sowę a ten sprytnie przerzuca futbolówkę nad bramkarzem. Ponownie w derbach remis! W ostatnie akcji meczu Groński z Błyskawicy oddał strzał rozpaczy ale minimalnie obok słupka!

Tak więc wielkie derby kończą się remisem. Wynik, który nie satysfakcjonuje żadnego zespołu. Mecz rozgrywany w szybkim tępię, nie zabrakło esencji futbolu, a przede wszystkim bramek. Można powiedzieć, że 3 punkty powędrowały do rąk sędziów, którzy mieli swoje trzy grosze w tym spotkaniu. Znów mamy mały chichot historii i kolejny raz Krokus remisuje w Kacwinie.

Skład: Kałafut- M.Kowalczyk, S.Sowa, Fąk, P.Nowak- Pacyga, T. Celuszak, K. Knap- Gegata, Brzyżek, Malec

autor tekstu: J.W.
Nick:sąsiad Dodano:2010-05-11 01:23:35 Url:www.krokus2000.ovh.org Wpis:Sprawozdanie z derbów znajdziecie na naszej stronie www.krokus2000.ovh.org.
zapraszamy
Nick:bizmag Dodano:2010-05-09 20:30:15 Wpis:Błyskawica Kacwin tylko ze na dzien dzisiejsze 6 zawodnikow z Niedzicy i 1 z Falsztyna ,a przypominam ze to Kacwin i Kacwin 2 zajeły 1 i 2 miejsce na hali,wiec potencjal jest
pozdro
Nick:. Dodano:2010-05-09 19:20:25 Wpis:Kacwin-Lapsze 2-2 i tylko jeden punkt w derbach
Nick:z Dodano:2010-05-07 20:37:16 Wpis:derby tuz tuz:))
Nick:, Dodano:2010-05-04 18:57:48 Wpis:błyskawica juz traci tylko 4 pkt do lidera
Nick:. Dodano:2010-05-03 17:36:08 Wpis:I znowu 3 pkt w Kacwinie ,oby tak dalej
Nick:. Dodano:2010-05-03 17:22:40 Wpis:krempachy-kacwin 1-2
Nick:. Dodano:2010-04-25 16:46:18 Wpis:Kacwin-gronkow 11-0 ,a GOROL z piatka 5 bramek,zobaczymy jak bedzie dalej ,ale wzrastaja nadzieje na historyczny awans
pozdro
Nick:... Dodano:2010-04-25 16:39:52 Wpis:Błyskawica Kacwin- gronik Gronkow 11-0
co za wynik:))
Nick:jaszczur Dodano:2010-04-14 21:13:49 Wpis:forum cos zamarło. mozy by tak ozywił coś atmosfere.
Nick:BASTIK Dodano:2010-03-25 20:10:38 Wpis:Gratulacje za ten puchar wójta potwierdziliście swoją wielką klase oby tak dalej pozdrawiam wszystkich moich ziomali nara do zobaczyska
Nick:buras Dodano:2010-03-24 03:06:50 Wpis:no chlopaki skrzynka piwa dla mlodych a dla seniorow skrzynka wodki bedzie za panowanie w Gminie!!!
Nick:obserwator Dodano:2010-03-22 20:44:04 Wpis:KACWIN poraz 3 raz z rzedu zdobywa HALOWY PUCHAR WOJTA ,a zeby było piekniej druga druzyna BŁYSKAWICY (mlodziez)zajmuje drugie miejsce nie przegrywajac zadnego meczu i to KACWIN PANUJE W GMINIE

Nick:.,.,. Dodano:2009-12-23 18:56:31 Wpis:jaka w tym roku forma na halowke
Nick:MONITOR Dodano:2009-11-18 19:47:04 Wpis:Podhalański Podokręg Piłki Nożnej w Nowym Targu organizuje XVII Turniej Halowy o Puchar Prezesa PPPN.

W tym roku rozegrany zostanie w hali sportowej w Lipnicy Wielkiej.

Turniej będzie rozgrywany w następujących kategoriach wiekowych:
trampkarze młodsi (rocznik 1997 i młodsi), trampkarze (1995 i młodsi), juniorzy młodsi (1993 i młodsi), juniorzy (1991 i młodsi), seniorzy, oldboys (1970 i starsi).

Termin zgłoszenia drużyn mija 18 grudnia 2009 r. Zgłoszenia są przyjmowane w biurze PPPN w Nowym Targu.
Wpisowe za udział w turnieju wynosi: 100 zł od zespołu młodzieżowego i 150 zł od zespołu seniorskiego.

Planowany start rozgrywek młodzieżowych to 02-03 .01.2010
Nick:? Dodano:2009-11-08 16:03:47 Wpis:Runda jesienna na 5 miejscu i 7 pkt straty do lidera,ale na wiosne maja byc wzmocnienia ,wiec kto wie