Serwis Nieoficjalny Włókniarza Pabianice

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 76 77 78 79 80 »
Nick:chmielu Dodano:2009-05-28 23:19:48 Wpis:zdjęcia z wszytkich meczy będą w przyszlym tygodniu , tzn. postaram się ;) dokładnie kiedy nie wiem , pozdrawiam
Nick:sarna Dodano:2009-05-28 22:04:23 Wpis:Panie adminie czekamy na foteczki z meczów
Nick:legro Dodano:2009-05-28 04:43:42 Wpis:Górnik Łęczyca 0-1 Pogoń Rogów
Nick:kibic Dodano:2009-05-27 16:22:38 Wpis:do fun: nie wiem czy byl, ale to juz sie robi przykre po co nam jakies calkowite odpadki z kilkuletnimi przerwami w grze ? rozumie, ze mamy ciezka sytuacje kadrowa i nie ma kim grac, ale co on bedzie prezentowal 2 wajerowicz na co nam zawodnik nadajacy sie na ostatnie 10 minut gry ;/
Nick:fun Dodano:2009-05-27 12:16:00 Wpis:Ktoś wie, czy we wtorek na treningu był Tomek Majzer? Miał wrócić do treningów.
Nick:sarna Dodano:2009-05-27 10:08:14 Wpis:Ai słyszałem jeszcze jedno ze sedzia prowadził słabo zawody
Nick:sarna Dodano:2009-05-26 21:49:38 Wpis:do kibic a KTO słabo grał u nas i u nich ze nawet na ta lige sie nie nadaje
Nick:kibic Dodano:2009-05-26 20:31:40 Wpis:sarna - mecz z rozyca ogolnie slaby w wykonaniu obu ekip, rozyca strasznie chaotycznie grala ale najlepiej u nich chyba wiosna (nie tylko ze wzgledu na bramke, widac, ze to ograny napadzior) oraz niezle w pomocy doryn, u nas podobala mi sie gra krawczyka, ktory dynamicznymi rajdami sial poploch w obronie rozycy, warto podkreslic, ze ma dopiero 17 lat, a ponadto w 2 polowie mial jakas kontuzje bo po przerwie wyszedl z opatrzona reka, ale nie wymiekl ;] co juz staje sie norma, kepka potwierdzil ze jest w wysokiej formie kilkukrtonie ratujac nas przed utrata gola ponadto calkiem poprawny mecz klucjasza i starzynskiego w mojej opinii
Nick:sarna Dodano:2009-05-25 22:18:15 Wpis:dziekuje adams bardZO mi zalezy na galeri z 2 ostatnich meczy a mam pytanie nie mogłem byc na meczu powiedzcie kto sie wyrozniał z naszych pilkarzy a kto grał słabo i z druzyny gosci były jakies dobre indiwdalnosci
Nick:adams Dodano:2009-05-25 21:49:03 Wpis:galeria z trzech ostatnich meczy zostanie uzupełniona do czwartku (mam nadzieję:))
Nick:fun Dodano:2009-05-25 15:54:09 Wpis:Brawo. Zwycięstwo jest zwycięstwem i tych trzech punktów nikt bam nie odbierze. Klub nadal trzyma się w czołówce i jakoś odpiera ataki zespołów ze środka tabeli. Inna sprawa, że nikt nie kwapi się do tego, by zaatakować :) I dobrze. Oby były punkty w Koluszkach. Ostatnio dostali 0:7 z Widzewem II, więc mogą się nie podnieść.
Nick:sarna Dodano:2009-05-25 00:02:17 Wpis:Witam beda fotki z meczu ??
Nick:kibic Dodano:2009-05-24 16:40:55 Wpis:juniorzy młodsi zremisowali 1:1 z wieluniem
Nick:Piatkowisko Dodano:2009-05-24 16:04:14 Wpis:Piatkowisko - Bychlew 2:1
Nick:policjant Dodano:2009-05-24 15:07:37 Wpis:dla kogo 500 dla kogo 0
Nick:kibic Dodano:2009-05-24 15:05:25 Wpis:500:0
Nick:bajadera Dodano:2009-05-24 14:30:11 Wpis:jaki wynik w PIATKOWISKU wie ktos
Nick:bajadera Dodano:2009-05-24 14:30:10 Wpis:jaki wynik w PIATKOWISKU wie ktos
Nick:boczek Dodano:2009-05-24 10:09:57 Wpis:...stawiałem 7:1 dla Włókniarza,bo tyle powinni wygrać w tej kolejce,aby lepiej zaprezentować się od petko czy dłutowa,a tak to 2:1 bardzo blado prezentuje się przy wynikach sąsiadów,ale zawsze lepsza wygrana 2:1 niż wpierdal 0:5
Nick:brzeziny Dodano:2009-05-23 21:24:56 Wpis:STARTU BRZEZINY MECZ ZOSTAŁ PRZERWANY Z POWODU SĘDZIA ZOSTAŁ UDERZONY PRZEZ PIŁKARZA Z OZORKOWA
Nick:... Dodano:2009-05-23 19:42:19 Wpis:DO LEŚNICZEGO COCORDII DO P I INNYCH ZNAWCÓW FUTBOLU 2:1 DLA WŁÓKNIARZA CO WY NA TO FACHOWCY OD SIEDMIU BOLEŚCI.BRAWO WŁÓKNIARZ AJUŻ WAS NIEKTÓRZY ZECHLALI.HA HA HA .
Nick:kibic Dodano:2009-05-23 19:39:56 Wpis:2-1 bramki krawczyk i stezyk / stezyk czerwo ;p
Nick::P Dodano:2009-05-23 15:26:57 Wpis:przegrają patałachy..
Nick:concordia Dodano:2009-05-23 13:40:19 Wpis:Widze ze kazdy mysli ze włokniarz rozgromi przeciwnikow
Nick:do Lesniczy Dodano:2009-05-23 12:27:18 Wpis:obawiam sie ze jakby sarna wybiegla to koziolek by sie nia zajal i mecz by byl dalej ;p