Serwis Nieoficjalny Włókniarza Pabianice

« 1 2 3 4 5 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 »
Nick:Kierownik Dodano:2007-10-17 10:39:10 Wpis:Oczywście .W sobotę można już wejść za darmo!!!!!!!
Nick:fun Dodano:2007-10-17 09:50:12 Wpis:Z tym darmowym wejściem kibiców na ostatnie mecze to świetny pomysł. Pytanie tylko, czy pogoda nie odstraszy ludzi do przyjścia na mecz?! Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby wieść o darmowym wejściu na stadion doszła do jak największej ilości osób. Czy wejście za friko obowiązuje już na sobotni mecz ze Startem Brzeziny? Pozdrawiam.
Nick:Zielony Dodano:2007-10-16 23:54:27 Wpis:To jest dobry pomysł, za półtora tygodnia ważny mecz w Rzgowie i dobrze by było, aby ci młodzi ludzie, którzy tak wspaniale zaprezentowali się na derbach, znowu się pokazali. I tutaj zadanie dla działaczy, aby tym chłopakom znów pomóc się zorganizować, a przede wszystkim, zapewnić im transport do Rzgowa i z powrotem. Mogę się mylić, ale spodziewam się że wynajęcie Ikarusa z MZK na tak krótką trasę to chyba nie są horendalne koszty, a gdyby to wypaliło, to mecz derbowy pokazał, że chyba warto je ponieść. I nie będzie najważniejsze, czy będzie super oprawa, czy nie, ważne żeby tam byli i dopingowali naszych. Pozdrowienia dla wszystkich Zielonych.
Nick:Kierownik Dodano:2007-10-16 15:14:16 Wpis:Sobotni mecz Włókniarza został przełożony na godzinę 15.
Nick:Kierownik Dodano:2007-10-16 10:52:16 Wpis:Drodzy Kibice Włókniarza wsęp na pozostałe mecze rundy jesiennej jest bezpłatny .Zobaczmy ilu mamy prawdziwych kibiców i pomyślimy wtedy o rundzie wiosennej .Pomysł z klubem kibica jest godny uwagi i zasługuje na pełne poparcie .Z poważaniem kierownik drużyny!!!!!!
Nick:fun Dodano:2007-10-16 09:41:20 Wpis:Zgadzam się z panem kierownikiem, drużyna potrzebuje prawdziwych kibiców, piłkarze niesieni dopingiem w każdym meczu będą grać jeszcze ambitniej niż teraz. Ech, szkoda, że co kolejka nie ma derbów... Wtedy dzięki świetnym kibicom Włókniarza stadion przy Sempołowskiej ożył. Może warto pomyśleć o działającym przy zespole piłkarskim Klubie Kibica?Rozumiem,że młodzieży nie stać, by w kążdym meczu oprawa była taka jak na derbach, ale na pewno stać na gorący doping w każdym spotkaniu. Poza tym Włókniarz odbudowałby duże grono kibiców przychodzących na stadion. Warto też pomyśleć o tym, by członkowie Klubu Kibica wchodzili na mecze za darmo za okazaniem specjalnej legitymacji członkowskiej. Wiem i rozumiem, że klubu Włókniarz na to (legitymacje) nie stać, że to dodatkowe koszty, ale naprawdę warto je ponieść. Zapraszam do dyskusji na stronie o moim pomyśle. Byłoby mi miło, gdyby swoją opinię na ten temat wyrazili działacze "Zielonych" i pan kierownik. Kibice Włókniarza pokażcie ilu Was jest naprawdę. Pozdrawiam kolegę Adamsa. PS. Organizujecie jakiś wyjazd na mecz do Rzgowa, sobota 27 października godz. 14.30?Warto wespzeć chłopaków w meczu na szczycie V ligi. Zapraszam też na stronę www.zyciepabianic.pl.
Nick:kakadu Dodano:2007-10-15 19:36:59 Wpis:macie rację jebać obiektywnego pozdrawiam pana kierownika. obiektywnemu szkoda że to nie ptc ale dobry kibic to jest za obona klubami pabianic bo to grają wasi koledzy jedni z drugimi się kumplują i się spotykają a my kibice chcemy ich poróżnić pozdrawiam zawodników włókniarza i ptc
Nick:kibic Dodano:2007-10-15 18:44:15 Wpis:ty obiektywny o co chodzi ???? malina lepsza w pierwszej połowie i remis do przerwy ,wloknarz przejął incjatywe i 1:0 w drugiej , piłka nożna to sport w którym liczy się liczba strzelonych goli a nie czy któś w oczach kogoś ma przewage i nie potrafi jej wykorzystac !! podzro
Nick:Adams Dodano:2007-10-15 16:52:07 Wpis:Obiektywny, no nie do końca się mogę z tobą zgodzić, faktem jest że Włókniarz w Piątku zaprezentował się słabo, ale na zwycięstwo na pewno zasłużył. Piszesz, że Włókniarz w pierwszej połowie nie stworzył żadnej sytuacji - przeczytaj pierwsze zdanie a zobaczysz że ja też to napisałem, a jakież to Malina sytuacje w pierwszej połowie stworzyła? Ten rzut wolny w 38 min. to był pierwszy strzał na bramkę Włókniarza i od razu gol. Z tego co pamiętam to pierwszy i jedyny rzut rożny Malina miała w 92 minucie meczu, to o czym my mówimy? Pozdrawiam.
Nick:Kierownik Dodano:2007-10-15 16:47:47 Wpis:Ty obiektywny chyba byliśmy na innych meczach lub Ciebie tam nie było.To co piszesz jest wielkim kłamstwem Włókniarz był o 3 klasy lepszy,ale gramy młodymi wychowankami i trzeba jeszcze czasu i ogrania by mogli pokazać na co ich stać . Poza tym Włókniarzowi potrzebni są prawdziwi kibice ,a nie klauni którzy nie mają zielonego pojęcia o piłce i o tym co dzieje się w klubie Z poważaniem Kierownik drużyny
Nick:heineken Dodano:2007-10-15 15:41:50 Wpis:zobacz w jakim wlokniarz gra sklade to oczekujesz zeby caly mecz przewazal...pczoekaj jeszcze do wiosny to zoabczysz..jak do tej pory nikt ich nie pokonal WLOKNIARZ
Nick:obiektywny Dodano:2007-10-15 11:37:32 Wpis:to co opisujecie to zenada w pierwszej połowie nie potrafiliscie skonstruowac dobrej akcji a to co mieliscie sam na sam z bramkarzem to przypadek malina w pierwszej połowie była lepszym zespołem w drugiej zgadza sie włokniarz przejał inicjatywe ale na zwyciestwo w tym meczu nap[ewno nie zasłuzył
Nick:gogo Dodano:2007-10-14 18:34:09 Wpis:pozdrowienia dla całej drużyny trenera i kierownika oraz pana kubasiewicza marka
Nick:kibic Dodano:2007-10-14 17:29:01 Wpis:no i zajeb.........sice !!!! pozdro
Nick:ptak Dodano:2007-10-14 17:11:40 Wpis:Malina-Włokniarz 1-2 Kaczorowski,Bernaciak karny
Nick:kolo Dodano:2007-10-14 03:07:26 Wpis:Włókniarz TK Pabianice - Żak Godzianów 6-0 (3-0) bramki: Kędziera, Pawlik, Mikinka, Wróbel, Wąsicki, samobójcza
Nick:kolo Dodano:2007-10-14 03:04:56 Wpis:Włókniarz TK Pabianice - Mazovia Rawa Mazowiecka 6-1 (3-0) bramki: Sumera-3, Kosmala(k), Jarzyna, Kaczor
Nick:mrks Dodano:2007-10-13 21:21:28 Wpis:damy radę!!!!!!!!! walczyć Włókniarz walczyc!!!
Nick:Kierownik Dodano:2007-10-13 20:38:07 Wpis:,Rogaczewski,Bernaciak,Załoga,Pasiński,Kłucjasz P,Grącki,Urbaniak,Kaczorowski,Kłucjasz R,Kłosiński,Maeszał,Kluch,Kleszowski,Turek,Stefański,Jadczak.To kadra na mecz z Maliną
Nick:gosc Dodano:2007-10-13 12:49:37 Wpis:bedzie na meczu agata?
Nick:kamikadze Dodano:2007-10-10 13:58:49 Wpis:płacą mu tyle ile obiecują na konioec rundy chyba że kolega iternauta dorabia ciągnąc lachę prezesowi
Nick:mkst Dodano:2007-10-10 11:04:37 Wpis:a tobie w nowym klubie ile teraz płacą?
Nick:internatiolan Dodano:2007-10-10 09:16:39 Wpis:NIe bo jak ja gral dla zielonych to kurwa nie palcili a teraz pewnie jest tak samo obiecuja a tu huj hahahahaha huj bombki stzrelil choinki nie bedzie.....panowie macie umejetnosci tylko kurwa tzreba poukladac wszystko w odpowiedni sposob....
Nick:egon64 Dodano:2007-10-09 21:13:44 Wpis:a co to cie interesuje chcesz grac uzielonych
Nick:internatiolan Dodano:2007-10-08 12:45:35 Wpis:Wlokniarz cieakwe czy zawodnicy dostaja kase.............