Witam w ksiedze gości. Zostaw po sobie ślad, wyraź swoją opinie o Ata-she

« 1 2 3 »
Nick:tenia Dodano:2008-05-27 09:34:09 Wpis:Ten zespół to rewelacja!!!Asia ma głos, który zapiera dech a p.Adam to profesjonalista w każdym calu!!!Pana Jacka nie znam osobiście ale nie byłby z Nimi gdyby nie był wyjątkowy!!!Pozdrawiam Was Kochani!!!
Nick:Monika Kocur Dodano:2008-03-11 11:06:40 Wpis:Jestem pod wrażeniem zespołu AtaShe, który miałam okazję usłyszeć dwa razy - podczas wesela i podczas imprezy firmowej organizowanej przez Sitech Sp. z o.o., należącej do koncernu Volkswagen. Zarówno goście weselni, jak i pozornie sztywne towarzystwo z Niemiec bawili się świetnie. Polecam wszystkim zespół Ata She - na pewno nie będziecie rozczarowani!
Nick:Beti Dodano:2008-03-10 20:52:18 Wpis:Miniony Sylwesterr spędzilam w Bądzowie, przeżylam niezapomniane chwile, szczegolnie, że zespół Ata-she z Wałbrzycha dał niepowtarzalny koncet, który zapamiętam na bardzo długo. Bardzo Wam za to dziękuję.
Nick:Ata-She Dodano:2008-03-09 09:39:18 Url:www.atashe-muzyka.prv.pl Wpis:Witamy serdecznie w księdze gości! Z góry dziękujemy za życzliwe wpisy i rzetelne opinie o zespole.Już za chwilkę nowe demo Ata-She.Właśnie wyciskamy z miksera ostatnie brzmienia i niedługo będziecie mogli posłuchać,co nowego w naszej muzyce.Pozdrowienia.Ata-She.
Nick:gość Dodano:2008-03-06 22:18:43 Wpis:Byłem widziałem polecam)
« 1 2 3 »