Zachęcamy do zapisywania swoich świadectw i przeżyć związanych z Nowenną do św. Józefa

Nick:Ewa Dodano:2019-04-03 19:25:17 Wpis:Niech będzie Bóg uwielbiony. Dziękuję św. Józefowi. Sytuacja wydawała się beznadziejna zakład pracy w likwidacji a pracownicy na wypowiedzeniach. Zakład pracy funkcjonuje a pracownicy pracują.
Nick:Beata Dodano:2018-03-16 10:07:47 Wpis:Od kilku lat słucham Nowenny do Św.Józefa transmitowanej w Radio Podlasie. To wspaniała inicjatywa, że tyle osób może uczestniczyć w modlitwach i uwielbieniu łącząc się za pośrednictwem Radia. W tym roku po raz pierwszy udało mi się dojechać do Szpak i modlić się z olbrzymią rzeszą wiernych przed cudowną figurą Św.Józefa. Ksiądz Kustosz z wielką starannością przygotowuje całą oprawę Nowenny, wspaniały jest duch modlitwy całej wspólnoty. Wszystkim serdecznie polecam odwiedzenie Św.Józefa w Szpakach, a na pewno wysłucha On wszystkich próśb i otoczy Swoją opieką.
Nick:Andrzej Dodano:2017-03-19 13:56:31 Wpis:Mam na imię Andrzej, mieszkam w Białej Podlaskiej. W dniu 11 marca br. pojechaliśmy z kolegą i 2 koleżankami do Kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Szpakach na pierwszy dzień nowenny do św. Józefa. Po powrocie do domu ok. godz. 23:00 poszedłem spać. Miałem sen, że przede mną klęczy kilku mężczyzn, a ja nakładam ręce na ich głowy i wypędzam z nich, w imię Jezusa Chrystusa, złe duchy. Większość złych duchów ucieka w popłochu, ale jeden jest szczególnie oporny i nie poddaje się. Warczy i patrzy na mnie z nienawiścią. W tym momencie budzę się z silnym bólem w klatce piersiowej (ból serca). Czuję, że brak mi oddechu i że opadam sił. Jestem przekonany, że jest to zawał serca. Jest godzina 3:00 rano. Budzę żonę, która wzywa karetkę pogotowia. Gdy leżałem z tymi dolegliwościami przypomniałem sobie o św. Józefie i poprosiłem Go o ratunek „święty Józefie ratuj”, a potem Świętą Rodzinę: „Jezu, Maryjo Św. Józefie ratujcie mnie”.
Po tych wezwaniach, w ciągu kilku sekund, wszelkie bóle ustąpiły i poczułem się lepiej. Po przyjeździe karetki i po przeprowadzeniu badań lekarskich okazało się, że ciśnienie i EKG są w normie. Jestem przekonany, że dzięki Opatrzności Bożej, Matki Bożej i św. Józefa zostałem cudownie uzdrowiony.
Nick:Jadwiga Dodano:2016-09-21 14:13:16 Wpis:Szczęść Bożę.Nazywamy się Krzysztof i Jadwiga Salus mieszkamy w Ząbkach koło Warszawy i chcemy dać świadectwo działania Pana Boga za pośrednictwem Nowenny do św.Józefa.07.07.2016r.mój mąż Krzysztof z powodu złego stanu zdrowia został przyjęty do szpitala kardiologicznego w Aninie,gdzie poddano go operacji serca -bajpassy.Pomimo,że mąż choruje również na inne choroby stan jego zdrowia z każdym dniem się poprawia.Dziś chodzi już na godzinne spacery i wykonuje podstawowe prace domowe.Wstawiennictwo św.Józefa sprawiło,że Pan Bóg uratował nie tylko ciało ale i nasze dusze i po 32 latach przystąpiliśmy we dwoje do sakramentów pokuty i pojednania.Do naszych serc przyszedł Pan Jezus ,który uleczył nasze chore dusze i ciała.W naszym domu zapanował spokój i miłość.Chwała Panu !Chcielibyśmy również tą drogą podziękować naszym przyjaciołom Marysi i Markowi Szysz,którzy zamówili i uczestniczyli modlitwą w tej nowennie.Bóg zapłać kochani.Jadwiga i Krzysztof Salus.
Nick:Rya Dodano:2013-07-15 12:55:39 Url:http://salonambience.pl/meble-fryzjerskie Wpis:Klimat w Europie jest znacznie łagodniejszy niż klimaty innych obszarów położonych na tej samej szerokości geograficznej. Różnica ta zauważalna jest zwłaszcza zimą, w zachodniej i północnej części kontynentu. Główną przyczyną tego zjawiska jest ciepły prąd morski – Golfstrom (Prąd Zatokowy), opływający Europę od zachodu. Dzięki niemu na norweskich Lofotach istnieje największa na świecie anomalia termiczna, której wartość dochodzi do +25 °C.
Drugą przyczyną łagodnego klimatu jest przewaga wiatrów zachodnich, co w połączeniu z niemal równoleżnikowym układem najważniejszych łańcuchów górskich, powoduje, iż ciepłe masy powietrza znad Oceanu Atlantyckiego docierają głęboko na wschód kontynentu.
Nick:reaj Dodano:2013-07-12 15:04:35 Url:http://info.sadowy.eu/myjka-fryzjerska.html Wpis:Decydując się na zakup sprzętu do asekuracji należy pamiętać, że nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie. W przeszłości przerobiłem niejeden czeski czy ukraiński sprzęt do asekuracji. Obecnie używam jedynie sprzętu topowych firm dlatego, że lepiej działa i wiem, że mogę na nim polegać. Po prostu pewniej się czuje wychodząc w trudnym terenie nad frienda dobrej marki, niż nad frienda firmy o niewiadomym pochodzeniu.
Nick:Carrier Dodano:2013-07-02 11:42:06 Url:http://www.sklepdlh.pl/deski-kompozytowe Wpis:Lotniskowce – klasa okrętów, której głównym zadaniem jest prowadzenie operacji bojowych za pomocą bazujących na nich samolotów i przystosowana do tego celu konstrukcyjnie, przede wszystkim przez posiadanie pokładu startowego. Pierwsze okręty tej klasy powstały pod koniec I wojny światowej, następnie odegrały dużą rolę w walkach II wojny światowej, szczególnie na Pacyfiku. W chwili obecnej tylko USA posiadają większą flotę lotniskowców, ponadto Francja, Rosja i Brazylia mają nieliczne lotniskowce uderzeniowe, a Wielka Brytania, Indie, Hiszpania, Włochy oraz Tajlandia lekkie lotniskowce dla samolotów V/STOL. Lotniskowiec porusza się wraz z tzw. grupą uderzeniową, składającą się z fregat, niszczycieli, okrętów podwodnych. Grupa taka jest w stanie samodzielnie prowadzić działania wojenne na wielkim obszarze.
Nick:Abukuma Dodano:2013-06-27 16:01:28 Url:http://deskatarasowa.com.pl/deska-tarasowa-modrzew-syberyjski/ Wpis:Projekt jednostek typu Abukuma opracowano w oparciu o budowane wcześniej fregaty typu Yubari. Okręty przystosowano do operowania na wodach przybrzeżnych, gdzie miały zwalczać okręty podwodne i nawodne. Do obrony przeciwlotniczej przewidziano jedynie uzbrojenie artyleryjskiej. Środki na budowę dwóch pierwszych jednostek zostały zagwarantowane w japońskim budżecie obronnym na rok 1986. Zamówienie na budowę jednostki prototypowej "Abukuma" (DE-229) zostało złożone 26 marca 1987. Budowa okrętu rozpoczęła się 17 marca 1988. Wodowanie miało miejsce 21 grudnia 1988, wejście do służby 12 grudnia 1989. Ostatnia szósta jednostka serii weszła do służby 8 lutego 1993.
Nick:Michał Dodano:2013-06-27 15:36:40 Url:http://dzwigi.tdnet.pl/wynajem-sprzetu.html Wpis:Boże proszę o zdrowie dla siebie jest mi bardzo potrzebne
Nick:Damian Dodano:2013-06-07 13:52:53 Url:http://www.sklepdlh.pl/deski-tarasowe Wpis:Dziękuję święty Józefie za wyprowadzenie mnie i rodziny cało z ostatniego wypadku.
Bóg Zapłać
Nick:Anna Dodano:2013-02-17 20:27:20 Wpis:Ostatnio było nam ciężko, mąż nie miał pracy,oszczędności się skończyły,długi zaczęły rosnąć.Wiedziałam jednak,że nie jestem sama,że mogę się zwrócić do św.Józefa a On mi pomoże tak jak zawsze,nigdy mi nie odmówił pomocy.Zaczęłam się modlić do św.Józefa modlitwą "Telegram do św.Józefa",którą odprawia się w ciągu jednego dnia , a która jest w książeczce pt."IDŻCIE DO JÓZEFA".Nie czekaliśmy długo na odpowiedż,bo w ciągu trzech dni mąż znalazł pracę na umowę i nadal pracuje.Dziękujemy Ci św.Józefie,chwała Panu.o
Nick:Danuta Dodano:2011-03-29 21:06:05 Wpis:Do Św.Józefa zawsze w trudnych,ciężkich chwilach się zwracam,gdy bieda,nie ma pracy,ludzie źli obmawiają,albo jakieś prześladowania przez sądy,to tylko św.Józef rozumie i pomaga.Trzeba ufać Bogu i wierzyć,że Święty Józef Opiekun Rodzin nas nie zostawi.Jestem wdzięczna i dziękuję,nadal mam łaski i moja Rodzina,dlatego czcijmy Św.Józefa.a na pewno Nas wysłucha w każdej dobrej sprawie,jestem o tym przekonana.Pozdrawiam!Danuta
Nick:Danuta Dodano:2011-03-29 20:55:00 Wpis:Dziękuję św.Józefie za łaski,za zdrowie,za pracę i za chleb,gdy jest ciężko i bieda do św.Józefa udać się z modlitwą i prośbą trzeba!pozdrawiam.Danuta z Rodziną i 3dzieci
Nick:Danuta Dodano:2011-03-29 20:54:34 Wpis:Dziękuję św.Józefie za łaski,za zdrowie,za pracę i za chleb,gdy jest ciężko i bieda do św.Józefa udać się z modlitwą i prośbą trzeba!pozdrawiam.Danuta z Rodziną i 3dzieci
Nick:Barbara Dodano:2011-03-13 20:38:31 Wpis:Dziękuje Ci Święty Jożefie za szybki powrót do zdrowia mojej,córki twoją ojcowską opiekę nad moją rodziną .
< 1 2 >