Nick:Maciek Dodano:2015-03-29 22:09:40 Wpis:Strona zrobiona profesjonalnie ale aktualności zerowe jak wiekszość nastawienie tylko na zysk i hasła mamy już szczeniaki handel raz jeszcze handel żadnych uczuć
Nick:Adam Dodano:2012-01-30 05:03:24 Url:http://www.upc.pl/szukaj/?q1=okazje%2Bmokazja.pl Wpis:Fajna stronka
Nick:Nowalijka Dodano:2011-12-15 13:05:30 Wpis:Witam Panią .
Od kilku miesięcy jestem zauroczona tym mądrym spojrzeniem :).Mając Jack Russella terriera zaczęłam przeglądać inne Terriery i trafiłam na Airedale :).Zainteresowała mnie nazwa klikam a tu moim oczom ukazał się piękny król terierów :). Pokazałam go mężowi strasznie mu się spodobał .Zaczęłam szukać w internecie informacji o nim jaki ma charakter a przede wszystkim czy nie jest agresywny . A tu proszę miłe zaskoczenie pies który pasuje do naszego trybu życia. Bardzo proszę o odpowiedz czy Airedale nadał by się z moim Jack Russellem ?.Jestem przekonana że będę miała kiedyś takiego psa :) bo już je kocham . Będę go pokazywała na wystawach tak jak mojego Jacka bo piękne psy trzeba pokazywać :).Jeśli nie sprawi to Pani trudności bardzo proszę o odpowiedz ile trzeba poświęcić pieniążków na takiego psa . Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie .
Nick:Elżbieta Dodano:2011-10-19 18:09:49 Wpis:Pani Haniu
Mam airedalkę Szajkę. Jest już raczej w wieku starszym , ma 10 lat, ale dzięki temu, że mieszka z moim mężem na wsi jest nadal w dobrej formie. To cudowne psy. Bardzo mi odpowiada ich charakter, temperament.A i uroda jest cudowna. Niestety w tej chwili nie mogę sobie pozwolić na tak doskonałego psa, cena szczeniaka jest dla mnie zaporowa. Może kiedyś.Ale pani pieski są wspaniałe, może kiedyś? Ale chętnie popatrze na nie na wystawach jak zobaczę.
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >