|
Nick:outart
Dodano:2009-03-23 18:28:23
Email:olupt.a2rot@@tor2a.tpulo
Wpis:329latek,179/75,zielonooki ciemny blądyn,plastyk,inteligętny,zadbany kontakt 507322900
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick:Misiya
Dodano:2009-03-21 20:00:03
Email:muoen.iaai.r0e0t7n@ii@n7t0e0r.iaai.neoum
Wpis:Trochę banalne, ale nawet mi się podobało. Cudowne rysunki, śliczna kreska. xD Polecam.
|
|
|
|
Nick:Tenshi
Dodano:2009-03-21 19:34:59
Wpis:UUUłłł jeeee!!! Jeden taki komentarz to lepsze niż 10000 pozytywów na Allegro. Miło, że ktoś jednak te moje wypociny czyta xD.
|
|
|
|
Nick:bosky25
Dodano:2009-03-21 09:39:25
Email:blops.kpyw2@55@2wypk.spolb
Wpis:RYBNIK_RACIBÓRZ_WODZISŁAW I OKOLICE/POZNAM PANIA SPONSORKE CHETNIE STAŁY UKŁAD,OFERUJE HIGIENE DYSKRECJE I DOBRĄ ZABAWE...WYSPORTOWANY I ATRAKCYJNY 26CIO LATEK.POZDRAWIAM MIŁE PANIE I CZEKAM NA MAILA.
|
|
|
|
Nick:misiekm78
Dodano:2009-03-19 16:38:19
Email:mlipc.htaelnms7u8l@pp@l8u7smnleath.cpilm
Wpis:Witam , szukam dziewczynę z kielc która zrobi mi loda , oczywiście moge zapłacic jeżeli jest chętna prosze pisać michalm78@plusnet.pl lub gg 1292597 Kielce i bliska okolica
|
|
|
Nick:Dannarim
Dodano:2009-03-19 14:14:52
Wpis:Mariusz1306@gmail.com
Proszę o przesłanie tych chapterów
|
|
|
Nick:Dannarim
Dodano:2009-03-19 14:14:11
Email:mmaorci.ulsiza1m3g0@66@0g3m1azislu.icroamm
Wpis:Proszę o re-upload rozdziału 7 i chyba 9.
Albo proszę o przesłanie ich na email
|
|
|
|
Nick:Filik
Dodano:2009-03-15 21:23:40
Wpis:Dzięki za całą prace nad serią, świetna robota. Tak trzymać i nie odpuszczać aż do końca! Ale mam jedno pytanie - czy tylko mi nie działa link do chapteru nr 7? Pozdrawiam!
|
|
|
|
Nick:karo
Dodano:2009-03-14 22:48:32
Wpis:a co dalej? litości...
|
|
|
Nick:rmn
Dodano:2009-03-14 18:23:02
Email:rlepm.in_enlot2@@2tolne_ni.mpelr
Wpis:Witam
Mam 27 lat i jestem do dyspozycji każdej pan, które zachce mnie zasponsorować.
Czekam na was miłe panie.
|
|
|
|
Nick:WitMar47
Dodano:2009-03-12 13:50:11
Email:WmiotcM.alri5a6m@gg@m6a5irla.MctoimW
Wpis:Poznam Nimfomankę z Wrocławia,od 35-tu lat.Do wspólnych miłych i namietnych spotkan Ja 180cm 80 kg 49lat,niestety żonaty,Lecz będę wierny tylko Tobie
|
|
|
|
Nick:Yui
Dodano:2009-03-02 22:15:42
Wpis:Hehe, dobra manga ;) czekam na kolejne rozdzialiki ;D
|
|
|
|
Nick:Gaga
Dodano:2009-02-27 12:54:23
Email:aldpz.w2ko@@ok2w.zpdla
Wpis:nie mogę pobrać 3 rozdziału:(( da się coś z tym zrobić?
|
|
|
|
Nick:Gaga
Dodano:2009-02-27 10:09:42
Email:aldpz.w2ko@@ok2w.zpdla
Wpis:Super! Naprawdę trafiona pozycja tylko, że nie mogę ściągnąć 5 rozdziału :(( Czy możecie coś z tym zrobić?
|
|
|
Nick:Shi
Dodano:2009-02-26 19:11:33
Wpis:Kolejny wasz projekt który wprawił mnie w stan tz. szczęśliwej maniaczki mang ;D
Ciekawa fabuła, prze genialny pomysł, cudna kreska i wspaniałe tłumaczenie, czyli więcej
do szczęścia nie trzeba ^_^
Z niecierpliwością czekam na następne aktualni a w nich rozdziały Nousatsu Rock Shounen.
Dzięki za ten projekt, normalnie ubóstwiam was...
( Może by tak jakiś ołtarzyk od fanów wam zbudować? Trzeba pogadać z innymi dziewczynami. Ale na razie Ćho, nic nie wiadomo. To ma być niespodzianka ;P)
|
|
|
|
Nick:Hyoshi
Dodano:2009-02-26 17:12:18
Wpis:Dzięki za naprawę i za nowy rozdział ^_^
|
|
|
|
Nick:Yunnie
Dodano:2009-02-25 18:35:28
Wpis:Naprawione :)
|
|
|
|
Nick:niki-chan
Dodano:2009-02-25 16:07:31
Email:nlipk.i2-oc@h8a8nn8a8h@co-2i.kpiln
Wpis:Już jest^^ Dziękuję bardzo za pomoc^*^
|
|
|
|
Nick:niki-chan
Dodano:2009-02-25 16:06:37
Email:nlipk.i2-oc@h8a8nn8a8h@co-2i.kpiln
Wpis:Wasze forum mi też nie działa;(;( I na stronce też nie widzę linka do 1 chaptera 2 tomu:(
|
|
|
|
Nick:yunnie
Dodano:2009-02-25 12:22:29
Wpis:Aktualka została zrobiona na forum, to dlatego. Ale już wszystko ze stroną działa i teraz możesz ściągnąć rozdział bezpośrednio stąd :)
|
|
|
Nick:Saiko
Dodano:2009-02-25 12:20:41
Wpis:Wie ktoś coś na temat kiedy będą następne rozdziały?
Ta manga strasznie mi się spodobała, kawaii!
??? ^_^
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick:niki-chan
Dodano:2009-02-24 23:39:32
Email:nlipk.i2-oc@h8a8nn8a8h@co-2i.kpiln
Wpis:Na wszechbibli jest notka, że 22 lutego była aktualka (między innymi tej mangi). Mam pytanie, czy to mi się ta aktualka nie chce pokazać, czy to wszechbibli coś się pomieszało??
|
|
|
Nick:Hyoshi
Dodano:2009-02-24 08:24:13
Wpis:Przeczytałam pierwszy tom i strasznie mi się spodobał.
Niestety rozdział 5 z drugiego tomu nie działa T___T
Czy ktoś mógłby się tym zająć?
Z góry dzięki ;)
^_^
|
|
|
Nick:Hyoshi
Dodano:2009-02-23 16:10:50
Email:amloac6.5l6i@agmmga@i6l5.6caolma
Wpis:Strasznie mi się spodobał pierwszy rozdział.
Czekam na następny niecierpliwie?
Czy wiadomo może kiedy będzie? ^_^"
|
|
|
Nick:Hyoshi
Dodano:2009-02-23 16:09:25
Email:amloac6.5l6i@agmmga@i6l5.6caolma
Wpis:Manga fajnie się zapowiada... ale nie wiem dlaczego ten blondyn przypomina mi odrobinkę Naruciaka ;P
Niestety rozdział 1b nie działa ;(
Ładnie proszę o naprawę ^_^
Pozdrowionka
|
|
|