Witam, witam. Skoro już tu jesteście to wpiszcie parę słów, a będę się bardzo cieszył.

Nick:maciek Dodano:2017-11-14 13:45:00 Wpis:działa jeszcze????
Nick:Bas Dodano:2003-11-20 20:17:20 Url:www.bascrosoft.prv.pl Wpis:Nie no! Stronka niczego sobie. Ale myślałem, że znajde tu coś o Czosnku.
Nick:Ula Dodano:2003-10-10 19:19:53 Wpis:Co mi chodzi po głowie , pewnie wiele rzeczy. Ostatno zastanawiałam się nad sensem istnienia. Jest taki cytat, którego dokładnie nie potrafię przytoczyć, ale brzmi on mniej więcwj tak : Każdy z nas dąży do czegoś w życiu , szuka swojej drogi ,swojego miejsca na tym ogromnym świecie, gdy już je znajdzie wszystki rzeczy, które do tej pory osiągnął zaczną miec sens, szuka swojego skarbu; tam szczęście twe gdzie serce twoje.
Taki własnie temat wystąpił na konkursie, w który niedawno uczestniczylam i dał mi wiele do myślenia.
Ludzie chyba od zawsze szukali szczęścia , swojego skarbu, jedni robili to świadomie a inni nie.Niektórzy znajdują je przy niby doskonałej rodzinie, domku z białym płotkiem itp. Są też marzyciele , ktorzy nieustannie czegos szukają; nispokojne duchy, ludzie czesto pogrążeni w głębokim zamyśleniu lub obsrwatorzy. Niektorzy znajdują swój skarb w ludziach, w pracy w swoich zainteresowaniach, w swiecie książek, muzyki, wierszów, słów aż wreszcie we wnętrzu samego siebie. Mam nadzieję ,że autor a raczej założyciel tej strony i wszyscy ludzie kiedyś swój skarb znajdą. Ja ciągle go szukam, nie mam żadnej mapy i nie znam drogi ale może w jakiś niewirygodny sposób odnajdę to czego szukam.
Bo jeśli nie to do czego mam dążyć, czego pragnąc jak nie odnalezienia siebie i swojej duszy?

Ula z Płocka 10.10.2003.r - adresu e-mail niestety nie mam bo chętnie pogadałabym o Radiohead ( świetny zespół- bije od niego aura inności a zarazem coś co przyciąga i zniewala). Może troche z innej beczki bo własnie coś mi wpadłodo głowy : samotność czesta towarzyszka życia człowieka, przyciąga i zniewala otoczenie. No autorze fajna strona , naprawdę bardzo indywidualna i trochę enigmatyczna i do tego wierszyk jest fajny-daje do myślenia a tajie są najlepsze.
A więc Płock pozdrawia i żałuje że nie ma adresu e-mail. Do zobaczenia jeszcze coś tu kiedyś napiszę, może za tydzień.
Nick:Drwal Dodano:2003-05-27 15:22:43 Url:www.nakloteam.prv.pl Wpis:A co to ****a za ziarno z tego czosnku??
Nick:McGayver Dodano:2003-04-17 11:59:36 Wpis:Spoko stronka przydało by sie takich więcej
Nick:gosia Dodano:2003-03-10 21:32:22 Wpis:Fajna stronka :)... aczkolwiek byłaby jeszcze fajniejsza gdyby zawierała więcej treści(informacji). pozdrawiam