Nick:teo frajerze
Dodano:2003-03-26 16:03:43
Wpis:fajnie masz frajerze geju powinieneś mieć ksywke geo albo gejo - geju za***any a to twoj ***any klanowicz mazz co *****oli katlera raz po raz tu mnei wyzywac zaczyna wiec s*****alaj wieśniaku z medyki takiej wiochy ze nigdy o niej nei słysząłemm
a i wiem dlaczego macie takie same ip bo wszyscy sie łaczycie od sołtysa przez modem
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick:Ja
Dodano:2003-03-26 15:58:35
Wpis:Teo brudasem to moze ty jestes i sie ****a tu niewpisuj palancie!
|
|
|
|
Nick:TEO
Dodano:2003-03-26 15:41:19
Wpis:****A SOWA I BARTIN WY ***E BRUDNE W SZAMBIE MYTE. WASZA STRONA TO JEDEN ****A WIELKI NIEWYPAL A TA MUZA TO ****A MEGA TURBO PODRUBA HAHAHAHHA.*** WAM W DUPE SOWA I BARTINE *****OLE WAS I WASZ TEN ***ANY SMIERDZĄCY BURAKAMI KLAN ****A. GRACIE JAK NIEDO*****OLONE NIEWYPAŁY KAZDEGO Z WAS ROZ*****OLE BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW A JESZCZE JEDNO NAWROT ZAPOMNIJ ZE ZAGRAMY SPARA PODZIEKUJ SOWIE I BARTINOWI A JAK DLUZEJ ICH BEDZIESZ TRZYMAL W KLANIE TO ****A DO DUPY ZAJDZIECIE AHAHAHHA.***IE WAS CALA POLSKA TA ZA***ANA DZIURE WARSZAWE STOLICA POLSKI BUHAHAHAH Z TAKIMI WIESNIAKAMI JAK WY TO GORA NA WIELKI DOM DEBILI SIE NADAJE BEZ KLAMEK.TAKICH JAK WY NIEPOWINNI WOGULE ****A WYPUSZCZAC Z DOMOW BO WY JESTESCIE *****OLONE SZMATY, Z***ANE RYJE ****A,SZCZOCHO PIJCE, WY BYLISCIE ****A OBZEZANI I JESTESCIE POZBAWIENI NAPLATKOW ****A ZYDKI *****OLONE JEDYNY KLAN W POLSCE KTURY *****OLI SWOJ REGULAMIN.****A SKRESLCIE TE ***ANY PUNKT NIEWYZYWAC INNYCH KLANOW ***AKI LESNE ****A LIZUSY SIE POD*****ALAJA DO WSZYSTKICH A JAK CO DO CZEGO TO ***A GRACIE ****A SPARY TYLKO NA SWOIM SERWERZE GRACIE DZIEKI TEMU WYGRYWACIE BO WY JESTESCIE *****OLONE KAMPERY ****A OSZUSTY ***ANE CWANIAKI SPOD LATARNI ****A DZIWKI *****OLONE DO BURDELU NA CHLEB ZARABIAC S****IELE SAME ****Y ***ANE.
|
|
|
|
Nick:Seba
Dodano:2003-03-26 08:30:16
Url:www.rctpl.prv.pl
Wpis:Faza zescie sie nie chwalcie stronka bo zrobiliscie prawie dokladnie taka sama jak ma klan [DA] buhahahahah
|
|
|
|
Nick:Nawrot
Dodano:2003-03-25 22:51:37
Wpis:MAZZ a wy podobno macie taką rewelacyjną strone... Co tło zmienilkiście..?? Brawo bbrawo gratulacje wielkie dzielo dokonane...
|
|
|
|
Nick:Bartin
Dodano:2003-03-25 22:17:15
Wpis:aha jeszcze jedno frajerze ty: ta muzyka sie wczytuje jak masz normalny komputer i normalne łacze w 2 sekundy ale prze 486 i modemie to moze i dwa dni wieć miłego czekania- SK clan szacunek dla pokonanych:)
|
|
|
|
Nick:Bartin
Dodano:2003-03-25 21:39:57
Wpis:mazz nawet juz nie chce mi się ciebei tu wyklinać odblokuj mnie na gg to pogadamy. Ty nie umiesz robic strony bo wasza strona to jest fajne xero kilku innych stron buhahaha. a ty idz tam zasuwac katlera wieśniaku zawsze z nami dostajecie wieć s*****alaj
|
|
|
|
Nick:[MAD]MAZZ
Dodano:2003-03-25 20:56:51
Url:MADSQUAD.PRV.PL
Wpis:BUHAHAHHH BARTIN TY STRONY ZROBIC NIEUMISZ KORZYSTASZ Z JAKIEGOS TANDETNEGO SZABLONU I MYŚLI ŻE WEBMASTER BUHAHAHAHA TA NIBY MUZYKA CO SIE MA ODPALAC TO COŚ SIE CHOCIAŻ ODPALA BU HAHAHAH PS RUCHAJ KOZE I PSA BO TYLKO TO ZWIERZE CI DUPY DA . DO INNYCH NIC NIEMAM TYLKO DO NAWROTA!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Nick:Nawrot
Dodano:2003-03-23 23:28:08
Wpis:No to se rob stronke... powodzenia !!
|
|
|
Nick:Seba
Dodano:2003-03-23 21:33:11
Url:www.rctpl.prv.pl
Email:rlcpt.pali@rienttneir@ilap.tpclr
Wpis:1. Naucz sie ****a pisać faza kutasie
2. Zapraszam na moja stronka www.rctpl.prv.pl wlazic bo husajna nasle
|
|
|
Nick:[MAD]faza
Dodano:2003-03-23 18:02:15
Wpis:NAWROT DEBILU KTO MUWI O TYM ŻE ZAPŁACE ZA STRONE W FLESCHU.
SAMISOBIE JĄ ZROBIMY TŁUMANIE!!!!!!!!!!!!!!1
NASZ KLAN NIE JEST TAKI TĘPY JAK WAS.
PS ŚMIERDZICIE C***EM A WASZSTRONA TO NAJBARDZIEJ C***OWY SZABLON JAKI W ŻYCIU WIDZIAŁEM :-P
|
|
|
|
Nick:Rammstein
Dodano:2003-03-23 17:47:11
Url:www.cnk.prv.pl
Wpis:Siemka wam nasz klan zalozyl nowe forum dyskusyjne , mozecie wpisywac sie , krytykowac , a takze porozmawiac w milym gronie na ciekawe tematy :PPPPP ale ksiazkowe :D
|
|
|
|
Nick:[SK]BartiN
Dodano:2003-03-22 23:04:40
Wpis:faza ****a towoje zucie to jedna wielka faza po tym helu. Za***ista ta wasza strona i ta ksiega gości ****a a we flashu to pewnei jakis znajomy wam zrobi i tyle... Ale ty jak i wasz za***any klan to pewnei tylko zyjecie ta gra. A dla mnie to tylko rozrywka i sposób na spędzenie czasu
|
|
|
|
Nick:Nawrot
Dodano:2003-03-22 21:24:28
Wpis:Faza ty frajerze... Masz strone jak cipa jakaś... A ile zaplacisz za taką we fleszu. :) ????? downie ty ****a z iraku !! :)
|
|
|
Nick:[MAD]FAZA
Dodano:2003-03-22 17:50:04
Wpis:DAWNO MNIE NIE BYŁO WIĘC SIE WPISUJE.
TERAZ MAM LEPSZA STRONE OD WASZEJ ( A ZWŁASZCZA KSIĘGE ) ZANIEDŁUGO BĘDZIEMY MNIELI WERSJE FLESCH.
AHA NASZ KLAN MA RZECZ, KTÓREJ W NIE BĘDZIECIE NIGDY POSIADAĆ CZYLI: DOBRĄ KSIĘGE GOŚCI, DUCHA WALKI, NIGDY NASZ KLAN SIE NIE ROZSYPIE I NA KONIEC NIE MAMY S*****OLONEGO LICZNIKA TAK JAK WY!!!!!
DROGIE DZIECI (Z AFGANISTANU)
|
|
|