Xiega Gosci by CN Security Team :P

« 1 2 3 4 5 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
Nick:PIX Dodano:2003-10-29 14:47:13 Wpis:Każdy z was ma trochę racji...ja nie stoje po niczyjej stronie bo lubie was tak samo i zrozumcie że gadaniem ani przemocą do niczego nie dojdziecie jeżeli nie lubicie sie wzajemni to nie gadajcie ze sobą. Takie jest moje zdanko...Pozdro dla:
M.A.G-a
Rip-a(nieważne)
Igi-ego
Eek-a
Krew-a i wszystkich o których zapomniałem .... I'm sorry!!!!!!!!!
Nick:nieważne Dodano:2003-10-29 13:52:17 Wpis:Panie eek narazie to cie nie ma w cybernet póki co !!!!
A pix jest no i wpoorzo a ja nie wiem co ty osiągnełeś bo nie widac puki co !!!!
A tego trojana to żeczywiście przyszedłeś i mi wgrałeś no i gówno z nim zrobiłeś ja sie nie bawie w to co wy ale troche wiem może mniej od was!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale to że jest PIX w tym team no to ja szanuje i każdego kto w nim jest ale nie kogoś kogo nie ma a sie szczyci że jest !!!!!!!
Jak ci dodoadzą to pogadamy
A i jeszcze jednym nie powinnieneś sie chwiliś co zrobiłeś ani co masz zamiar zrobić!!!!!!!!!!!!
Nick:eek Dodano:2003-10-29 07:10:46 Wpis:Marcinie piłat przecież dobrze znasz moje gg więc jak masz anseto wal na gg a nie zaśmiecasz byle gównem k.s. a to że cię ściska że coś już osiągnołem a ty nie to już inne buty (jak narazie masz struj i płetwy i *** nic poza tym a ja już należe do CN z czego sie bardzi szczyce) i to nie dizęki podlizywaniu bo to nic nie da a troszke umiem jak byś chciał wiedizeć powiedz kto ci ***noł trojana???... pozdro for all cyber team
Nick:Pix Dodano:2003-10-28 22:14:52 Wpis:Sz.P
Marcinie Piłacie (pod ksywką nieważne) uważam że w tym co napisałeś popełniłeś błąd...my sie nie podlizujemy ale bronimy przed idiotami którzy ubliżają naszym kolegom z cyber netu. Osobiście to sie nie podlizuje tylko bronię bo ich lubie i szanuję. A więc pisz co chcesz chociaż tak nie jest.
Pozdro dla WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!między innymi:
-M.A.G-a
-Igi-ego
-Eek-a
-Krew-a
I CAŁEJ RESZTY!!!!
Nick:nieważne Dodano:2003-10-28 18:51:42 Wpis:No to sorry jeżeli uraziłem waszą rodzinę!!!
Ale każdy ma swoje poglądy i każdy może mówić co mu sie podoba bo to jego własne zdanie!!!!!!!!!!!
Ale jeżlei wy uważacie że jest o.k no to spox wasze zdanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nick:M.A.G. Dodano:2003-10-28 17:53:21 Wpis:Co jak co pozdrowienia które są wysyłane od PIX-a i EEK-a są zapewne z sympatii do tej stronki i jej członków. A pozatym wszyscy jesteśmy jak wielka CYBER rodzina. Więc nie widze nic w podlizywania w tym co oni piszą. Pozdro for all!!!
Nick:IGI Dodano:2003-10-28 16:03:47 Wpis:EEK ,PIX to są nasi ziomale więc jak coś masz do nich to mów wprost a nie uważam aby się podlizywali .POZDRO DLA STAŁEJ EKIPY
Nick:nieważne Dodano:2003-10-28 15:13:29 Wpis:Słuchajcie,szanowanie dla was wszytskich fajna stronka nie powiem mi sie za***iście podoba ale ja nie o tym czytając waszą księge gości zauważyłem że nie jaki eek i pix z choszczna bardzo sie podlizują żeby zostać w cybernecie a to jest takie troche wkurzające jeżeli ktoś praktycznie nic nie umie
a sie podlizuje żeby zostać w cyber net
Normalna załamka i że jeszcze mają czelność sie podlizywac
Ja co prawda nie znam igi ani mac ale może poznam !!!
I pogadam z nim czy to ich nie wkurza !!!!!!!
Nick:IGI Dodano:2003-10-27 18:36:49 Wpis:Witam wszystkich co im sie coś nie podoba w nas i zapraszam na pogadanie sobie zemną pod numerem gg 5121071 /czekam !!! a tak wogule to pozdro dla
M.A.G.-a
EEK-a
PIX-a
i innych ziomów
Nick:M.A.G. Dodano:2003-10-26 21:46:31 Wpis:Co jak co, może stronce troche brakuje, ale nikt nie zaprzeczy, że kumple z CN są SUPER! Tak trzymać chłopaki! Podoba mi się wasza solidarność! Jeden za jednego wszyscy za wszystkich! A kolesom, którym coś nie pasuje nikt nie każe odwiedzać tej witrynki! Pozdro dla:
Eek-a
I.G.I.-ego
Pix-a
Slayer-a
Boxi Cool-a
Katzper-a
Oraz całej ekipy CYBER NET-owców !!!
Nick:PIX Dodano:2003-10-26 15:16:48 Wpis:CN to potęga a kto zadziera z potęgą...NIE WIE CO ROBI... Trzeba mieć na***ane we łbie jak robi sie takie coś... ALE JA ZAWSZE STOJE PO STRONIE CYBER NETU PONIEWAŻ TU MAM DUŻO KUMPLI!!!POzdro:
M.A.G-a
Igi-ego i eek-a
Krewa
TRYMCIE SIE I IGI NA*** KOLESIOWI!!! A JAK KIEDYŚ PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE Z EEK-IEM TO NA***IEMY MU RAZEM!!
Nick:eek Dodano:2003-10-26 14:12:12 Wpis:ja również przyłącze sie z chęcią do butowania twojej ****a roz***anej od ciągania lasek mordy i uważaj co piszesz bo CN is da best i mogą ci zrobić wizyte w święta bożego narodzenia a wtedy nie będize tak miło jak teraz ***u garbaty...
pozdro dla:
M.A.G.-a (najleprzego hackera w polsce)
IGI-ego (najleprzego hackera i ziomala)
pix-a (najleprzego ziomala)
krew-a (najleprzego ziomala)
i innych o których zapomnialem za co serdecznie przepraszam
Nick:PIX Dodano:2003-10-23 22:10:45 Wpis:JESTEM TAK WKRÓRWIONY ŻE JAK BYM SPOTKAŁ CIEBIE TY ****A ***ANY ANTYHAKERZE TO BYM CI RYJ ZBUTOWAŁ, A TY TOBI WEŹ SIE ****A NIE CZEPIEJ TY SZMATO BO JAK ****A KIEDYŚ BEDE U IGIEGO TO CI NA***IEMY A MAGA NIE WYZYWAJ BO SAM JESTEŚ LAMERNĄ ****Ą I NIE MASZ CO GADAĆ (ogółem sorry za słownictwo ale sie w****iłem) POZDRO: M.A.G, IGI, Eek , KREW I RESZTA!!
Nick:M.A.G. Dodano:2003-10-23 10:16:27 Wpis:Zapraszam wszystkich chętnych panów z księgi gości na rozmowe na GG: 3264506. I przekonamy się kto jest lamer. A tak apropos zauważyłem że bardzo lubicie I.G.I.-ego bo cały czas o nim piszecie! Miło mi, że ludzie są aż tak zazdrośni do tego stopnia, że nie wiedzą co mają zrobić tylko wyładowują swoje nerwy na księdze gości, może by tak ktoś z was zhackował naszą stronke
Nick:Największy hacker polski Dodano:2003-10-23 10:05:53 Wpis:Tobi ma racje przecież hacker mu gówno może zrobić.
I to tylko lamer zwany "IGI" może grozić innym.
Hacker migdy nie atakuje za to że ktoś go obraził.
Przecież naszym przestępstwem jest ciekawość, a nie rozpieprzanie sprzętu komputerowego. Ten kto zwie się hackerem podlega penej zasadzie, której żaden hacker nie może złamać. Nawet na tej stronie jest etyka hackera i powinniście jej przestrzegać.
Tobi jesteśmy z tobą ...
Nick:antyhacker Dodano:2003-10-23 09:35:51 Url:www.cyber.net.prv.pl to żałosna strona Wpis:hackerzy to ***aki!!!!!!
Przeglądając waszą stronę bierze mnie na żyganie
chłopcy obejrzeli sobie za dużo "Hakerów" i "Matrixa" i myślicie że jesteście hakerami!
A ty M.A.G. jesteś wieśniak i lamer, wszyscy co robili tą wieśniacką stronę padło im na dekiel.
Mentor to *****olona ciota.
Nick:Tobi Dodano:2003-10-23 08:48:08 Wpis:Igi ty uważasz że jesteś Hackerem ty marna gnido
jak ty mi grozisz a co ty śroto możesz mi zrobić.
Ty mi grozisz HAhahahahahaha . I nazywasz się Hackerm to porypało ci się z crackerstwem.
Hackekr mi gówno może zrobić ponieważ każdy szanujący się hacker ma jakąś etykę.
Hacker posługuije się zasaadami a nie zniszcze ci kompa bo mi sie wypowiedź ne podoba.
Hacker ma jakieś inne zadanie kiepie.
Nick:VADER Dodano:2003-10-23 08:42:58 Wpis:OJ JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI PRZECIEŻ KAŻDY MOŻE SIĘ WPISAĆ DO WASZEJ KSIĘGI I MOŻE WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ.IDIOCI JESTEŚCIE GODNI POŻAŁOWANIA....MENTOR TO FRAJER I MĘDA! I JESZCZE JEDNO NIE PRÓBUJCIE MI GROZIĆ BO I TAK NIE ZLĘKNĘ SIĘ TAKICH FRAJERÓW JAK WY!!!! NO TO BY BYŁO NA TYLE NARKA...AHA JESCZE DODAM COŚ OD SIEBIE, HIP HOP TO ŻAŁOSNE SAPANIE I PARODIA MUZYKI!!
Nick:ewa Dodano:2003-10-20 09:08:55 Wpis:cze co mam zrobic kiedy moje gg zniklo jak utworzyc nowe gg wlasne atak poza tym masz fajnastronke bardzo mi sie podoba.
Nick:eek Dodano:2003-10-19 23:11:38 Wpis:Pozdro dla:
-M.A.G-a
-IGI-ego
-ESO-a
-Pix-a
-Krew-a
tak se tylko zajrzałem i musze powiedzieć że strona trzyma wysoki poziom
« 1 2 3 4 5 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »