Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę
Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę
2018-11-15, Autor: szuM, źródło: UM Żory
Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, UM Żory Następne zdjęcie1/13
(Fot. UM Żory)
Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, Dzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, prezydent.plDzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, prezydent.plDzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, prezydent.plDzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, prezydent.plDzieci osierocone z żorskiego Hospicjum odwiedziły Pierwszą Damę, prezydent.pl
Dzieci osierocone – podopieczni żorskiego „Hospicjum im. Jana Pawła II” podczas pobytu w Warszawie odwiedziły Pałac Prezydencki i spotkały się z Pierwszą Damą – Agatą Kornhauser-Dudą.

Wczoraj, 14.11.2018 r. grupa dzieci osieroconych pozostających pod opieką Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II” spotkała się z Agatą Kornhauser-Dudą – Pierwszą Damą.

REKLAMA


Młodzież wraz z opiekunami, prezes stowarzyszenia Dorotą Domańską i wolontariuszami hospicjum, miała możliwość zwiedzenia Pałacu Prezydenckiego w towarzystwie Pierwszej Damy oraz dowiedzenia się, jak wyglądają przygotowania do wizyt głów państw w Polsce oraz wyjazdy Pary Prezydenckiej zagranicę.

Na pamiątkę spotkania dzieci osierocone przygotowały dla Pierwszej Damy kartki z podziękowaniami. – Zawsze najbardziej cenię własnoręcznie wykonane prezenty – podkreśliła Agata Kornhauser-Duda.

Pierwsza Dama podziękowała za przygotowane przez dzieci laurki. Na jednej z nich znajduje się cytat z Juliana Tuwima, który twierdził, że na świecie są dwa szczęścia: bycie szczęśliwym oraz jeszcze większe – dawanie szczęścia innym.


Dodał : -
Data dodania : 2018-11-17 00:00:00
Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy.