kategoria: Ciekawostki   dodane: 20/04/2020
30 urodziny są często obchodzone niezwykle uroczyście. Dla wielu osób jest to data, gdyż zmienia się „kod z przodu” i rozpoczyna się nowy okres w życiu.

Dlatego też na tę okazję warto poszukać wyjątkowego prezentu. Co sprawdzi się najlepiej na podarunek z okazji 30 urodzin? Jeżeli chcesz dać bliskiej osobie coś naprawdę niezapomnianego, zainspiruj się naszymi propozycjami, które przedstawiamy poniżej.

30 urodziny w wersji ekstremalnej

W ostatnich latach bardzo popularne stały się „ekstremalne” prezenty urodzinowe. O co w tym chodzi? Dla solenizanta wykupuje się np. możliwość skoku ze spadochronem. Dużo niezapomnianych wrażeń przyniesie również skok na bungee czy lot paralotnią. Inną popularną rozrywką chętnie wykupowaną w ramach podarunku na urodziny, jest możliwość zabawy w escape room. Wówczas, podobnie jak na polu do gry w paintball w zabawie może uczestniczyć więcej osób.

Jak się okazuje, bardzo często wykupowane są również wizyty na strzelnicach dla osób, które chcę poczuć ogromny dreszczyk emocji. Natomiast, jeżeli solenizant jest fanem motoryzacji, na pewno ucieszy się z możliwości uczestnictwa w rajdzie samochodem terenowym po bezdrożach. Innym rozwiązaniem jest zarezerwowanie toru gokartowego i urządzenie wyścigów dla większej grupy osób. Jest to dobry pomysł na prezent, gdy wśród znajomych kilkoro z nich obchodzi swoje 30 urodziny mniej więcej w tym samym czasie.

Romantyczne urodziny w spa – czemu nie!

Prezent na 30 urodziny może mieć też romantyczny charakter. Jeżeli chcesz zrobić niespodziankę swojej ukochanej, możesz wykupić dla niej weekend w spa lub zamówić wyjątkowy masaż. W tym celu najlepiej postawić na voucher, który obdarowywana będzie mogła wykorzystać w dowolny sposób. Taki bon opiewa na konkretną kwotę do wybranego salonu spa. Inną romantyczną propozycją jest wyjazd dla dwojga do hotelu ze spa. Wybierz miejsce położone w malowniczej scenerii, którą będziecie mogli podziwiać z okien ośrodka wypoczynkowego. Tak spędzony wspólnie czas na pewno wzmocni Wasze wzajemne relacje.

Prezent na 30 urodziny dla miłośników dobrej kuchni

Ciekawym pomysłem na prezent może okazać się także kolacja w renomowanej restauracji. Pamiętaj, żeby w takiej sytuacji wybrać lokal serwujący ulubioną kuchnię solenizanta. Wizyta w restauracji może być połączona z degustacją win czy serów, a nawet kursem gotowania. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości oraz oferty konkretnego lokalu. Jeżeli naprawdę chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę, wybierz nietypowy lokal gastronomiczny. Przykładem może być tutaj restauracja serwująca jedzenie w całkowitej ciemności. Co samo w sobie jest niesamowitym przeżyciem.

Możesz też zdecydować się na prezent kulinarny w formie samej degustacji alkoholu lub określonego jedzenia. Wówczas też możesz zdecydować się na voucher, który można zrealizować w dowolnym czasie. Takie talony można zamówić w internecie. Decydując się na takie rozwiązanie, pamiętaj o tym, aby wybrać lokal znajdujący się w miejscu zamieszkania solenizanta lub bardzo blisko niego.