kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 10/09/2020
Szwedzka firma Hilding Anders działa już od 80 lat i wciąż jest wiodącą firmą w produkcji i sprzedaży materacy. Swoją działalność rozszerzyła na wszystkie kontynenty, a na polski rynek wkroczyła już w 2001 roku. Sekretem ich sukcesu jest zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki innowacyjnym pomysłom i wieloletniemu doświadczeniu, wciąż opracowują nowe technologie. Mimo wieloletniej działalności firma wciąż dba o jak najlepszą jakość i zadowolenie klientów.

Spokojny sen i maksymalny wypoczynek

Curem to najnowsza linia materacy wyprodukowana przez firmę Hilding Anders. Dzięki współpracy najlepszych technologów, powstały cztery rodzaje piankowych materacy,
dedykowane dla najbardziej wymagających klientów. Linia Curem opiera się na połączeniu pianek Serene, Visco i Fusion, które oddziałują na siebie, uzyskując efekt synergii.

Materace wytwarzane są z materiałów wyłącznie bezpiecznych dla zdrowia, dzięki czemu nie wywołują alergii. Wszystkie materace z serii Curem powleczone są antybakteryjnymi pokrowcami Zeo Case. Ponieważ nadają się do prania w 40 stopniach, utrzymanie higieny jest wyjątkowo proste.

Dzięki systemowi siedmiu stref twardości, materace dopasowują się do nieregularnej sylwetki ciała człowieka w każdej pozycji podczas snu. Materace Curem by Hilding Anders, wyposażone są w specjalne wcięcia umożliwiające cyrkulację powietrza, dzięki czemu bakterie i wilgoć nie gromadzą się wewnątrz materaca. Posiadają certyfikat AEH, przyznawany przez Laboratorium SleepLab i Szwajcarski Instytut AEH. To oznacza, że każdy model był testowany względem rygorystycznych wymogów związanych z higieną, ergonomią oraz trwałością produktów.

Oferta Curem by Hilding

Producenci materacy przygotowali w linii Curem aż cztery modele, w tym trzy materace piankowe - .EXE, .REG, .LOG oraz jeden sprężynowy - .ZIP. Każdy z nich charakteryzuje się nieco inną technologią. Do wyboru są rozmiary od 80x200 do 200x220. Każdy model określony jest innym poziomem twardości. Chcąc ułatwić wybór produktu, przedstawiamy krótki opis obejmujący różnice w modelach.

Materace piankowe:

  • Curem .EXE – pianka Serene tworząca zewnętrzną warstwę, wyposażona jest w technologię SAT (Supportive Air Technology). Kapsułki wypełnione powietrzem pozwalają na jeszcze większy komfort podczas snu. Ciepło odprowadzane z ciała przekazywane jest do pianki Visco, która dzięki termoelastycznym właściwościom dopasowuje się do kształtu ciała. Model .EXE dzięki głębokim nacięciom jest najmiększy ze wszystkich materacy w serii (twardość 7/10).
  • Curem .REG – wysoka odporność na odkształcenia oraz doskonała wentylacja sprawiają, że model .REG cieszy się tak dużą popularnością. Ciepło pochodzące z ciała nie gromadzi się wewnątrz materaca, lecz jest stale wypuszczane na zewnątrz. Dzięki wysokiej absorpcji drgań możliwa jest swobodna zmiana pozycji, bez obawy o zbudzenie partnera. Model ten jest polecany przez zdrowykregoslup.pl (twardość 8/10).
  • Curem .LOG – dedykowany dla osób lubiących twardsze posłania. Dzięki umieszczeniu pianki Visco w niższej strefie materac stwarza mocniejsze podparcie, a przy tym świetnie dopasowuje się do kształtu ciała i ogranicza ilość zmienianych pozycji w trakcie nocy. Za sprawą wyłącznie poprzecznych linii cięcia możliwe jest uzyskanie siedmiu stref twardości. (twardość 9/10).

Materac sprężynowy:

  • Curem .ZIP – tym razem pianki Serene i Fusion zostały wzbogacone o sprężyny Multipocket. Zadaniem pianek jest zmniejszenie nacisku oraz dopasowanie się do kształtu ciała, a dzięki dodatkowej podporze w postaci sprężyn, ciało wypoczywa jeszcze wygodniej. Boczne otwory zapewniają niesamowicie skuteczną wentylację (twardość 9/10).

Lider na rynku światowym

Materace Hilding Anders robią furorę na całym świecie, a to wszystko dzięki ciągłemu wprowadzaniu nowych rozwiązań. Każdy materac jest inny i na swój sposób wyjątkowy. To dzięki zaufaniu stałych klientów i kontrahentów, Hilding Anders stale się rozwija i zwiększa swój zasięg. Jednymi z ich głównych dystrybutorów w Polsce są Ikea, Agata Meble, BRW i Sleepmed. Nie ważne czy interesuje Cię materac dwuosobowy czy może wygodny materac 120x200 - w ofercie linii Curem by Hilding Anders, każdy wybór jest trafiony.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.