kategoria: Technologia   dodane: 23/01/2020
Ulubiony elektroniczny gadżet, multimedialne centrum rozrywki, środek do komunikacji czy w końcu narzędzie pracy - bez względu na to, jakie główne funkcje pełni Twój smartfon Samsung, etui na telefon Samsung jest niezbędnym akcesorium. Chroni telefon przed kurzem, brudem, zarysowaniami, a w razie upadku minimalizuje ryzyko uszkodzeń. Potrzebujesz wielofunkcyjne etui do Samsunga S8 klasy premium, czy też proste etui na Samsung Galaxy J3? Szeroki wybór różnorodnych akcesoriów pasujących do Twojego telefonu znajdziesz w sklepie etuo.pl. Sprawdź, jakie etui do popularnych smartfonów marki Samsung są najlepsze.

Nowoczesne etui na telefon Samsung — flagowe modele

 

Kultowa marka Samsung co roku przedstawia klientom nowe modele telefonów w wielu liniach. Często w nazwie różnią się one jedynie rocznikiem, a mimo to budowę zewnętrzną mają kompletnie odmienną. Dlatego, kiedy wybierasz etui Samsung Galaxy A5 2017, nie założysz go na model o rok starszy. Jeden z najlepiej sprzedających się smartfonów wyższej klasy Samsung Galaxy S8 ma dostępne etui w wielu nowoczesnych wariantach. Eleganckie Wood oraz Graver Case to jedne z najbardziej oryginalnych, pięknych projektów etui na telefon Samsung. Wykorzystują elementy z metalu lub drewna, by podkreślić niezwykły charakter telefonu. Również linia z nadrukami Fantastic w wersjach Case, Wallet Book, Flip czy Full Body Slim to wyjątkowe grafiki, piękne kolory i duża staranność wykonania. Trzeba mieć na uwadze, że etui na Samsung S8 nie będzie pasowało do wersji telefonu Active czy Plus, gdyż mają one poza odmiennymi parametrami również inne wymiary.

 

Kolorowe i trwałe pokrowce na popularne telefony Samsung serii J

 

Bardzo powszechne w użytku telefony z serii J także mają bogaty wybór etui. W ich przypadku podobnie jak dla etui do Samsung Galaxy A5 2017, przy wyborze na przykład etui na Samsung Galaxy J5 2017 trzeba zwrócić szczególną uwagę na rocznik modelu telefonu w opisie. Ciekawą propozycją etui na telefon Samsung Galaxy J3 są proste i estetyczne pokrowce Crystal Design ze stonowanym motywem graficznym. Trwałe etui na Samsung Galaxy J5 2017 (dostępne także na ten sam model z innego rocznika) to rozkładany Wallet Book w jednolitym kolorze albo też z motywem graficznym tworzącym na całej powierzchni zewnętrznej estetyczny wzór. Takie rozwiązanie ma dodatkową zaletę, gdyż może pełnić funkcję podstawki na telefon. Popularne etui klasy premium typu Wood lub Graver Case dostępne jest także w wersji dla Samsung Galaxy J5 2017.

 

Lekkie i smukłe etui Samsung Galaxy A5 2017 i inne

Kolorowe etui dla Samsung Galaxy J3 w typie książeczkowym czy Flip wraz z całym telefonem tworzy dosyć gruby zestaw. W przypadku etui do Samsung Galaxy A5 2017, gdzie sam telefon jest nieco smuklejszy, również pokrowiec tego typu będzie wyglądał na „chudszy”. Dla większych telefonów, do jakich należą A5, A7 czy Samsung Galaxy S8, etui może też pokrywać całą ich powierzchnię, co często jest zalecane. Subtelną i lżejszą opcją spełniającą te warunki będzie etui na telefon Samsung typu Full Body Slim, składające się z przezroczystej części przedniej nakładanej na część tylną. Ten typ dostępny jest również w wersji z nadrukiem, by Twój telefon mógł być nie tylko dobrze chroniony, ale także wyróżniał się w tłumie.

 

Funkcjonalności i personalizacja etui Samsung Galaxy

 

Oferta etuo.pl obejmuje bardzo zróżnicowane etui dla Samsunga S8, A5, J5 czy J3, a także wiele innych modeli. Mogą mieć one dodatkowe funkcjonalności tak jak w przypadku serii Wallet. W takiej sytuacji dla etui staje się jednocześnie schowkiem na karty kredytowe czy wizytówki. Dobre etui na Samsung Galaxy J3 może mieć także wzmocnioną konstrukcję, by jeszcze lepiej chronić przed uszkodzeniami. Każde etui na telefon Samsung dopasowane jest do konkretnego modelu, zawiera wszystkie konieczne wycięcia na otwory, głośniki, mikrofony, a także dobrze wyprofilowane przyciski. Wybrane modele, na przykład etui dla Samsung Galaxy J5 2017 można spersonalizować - stworzyć własną grafikę, która zostanie nadrukowana na określonych powierzchniach, na przykład Flexmat Case czy Wallet Book.