kategoria: Technologia   dodane: 10/01/2023
Orange Love to nieprawdę niezwykła oferta. Internet, telewizję, telefon komórkowy i stacjonarny możesz mieć w jednym pakiecie i opłacać tylko jedną fakturę i. Przy okazji pozwala sporo zaoszczędzić. Przeczytaj, na czym dokładnie polega oferta Orange Love i jak możesz na niej zyskać!

Orange Love – co to za oferta?

Orange Love jest niezwykle wygodną opcją, pozwala bowiem na zebranie na jednej fakturze opłat za telefon komórkowy (a nawet kilka numerów) i stacjonarny, telewizję oraz najszybszy internet domowy, czyli Orange Światłowód. A jeżeli potrzebujesz tylko internetu stacjonarnego oraz usług komórkowych, to wybierasz pakiet Orange Love Mini, czyli opcję bez telewizji oraz numeru domowego.

Zebranie swoich usług na jednym rachunku to nie tylko szybsze i dużo wygodniejsze realizowanie comiesięcznych przelewów, ale również spore oszczędności. Za wszystkie usługi w pakiecie zapłacisz mniej niż za każdą z nich osobno.

A jeśli dodatkowo chcesz wziąć więcej kart SIM, np. dla kilku członów rodziny, oszczędności są jeszcze większe – za drugą i każdą kolejną kartę SIM zapłacisz 20 zł mniej od standardowej ceny abonamentu w Orange.

4 pakiety Orange Love – który wybierzesz?

Do wyboru masz 4 pakiety Orange Love. W każdym z nich otrzymujesz internet stacjonarny Orange Światłowód (jeśli znajdujesz się w jego zasięgu)z możliwością wybrania jednej z 3 prędkości: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s oraz nawet do 1 Gb/s. A to, jakie pozostałe usługi będziesz mieć w swoim pakiecie, zależy już od tego, na który się zdecydujesz:

  • Pakiet Orange Love Mini

  • Mini to pakiet Orange Love bez telewizji oraz telefonu internetowego. Otrzymujesz zatem Orange Światłowód oraz abonament komórkowy z możliwością dobrania kilku numerów. Usługi komórkowe w ramach pakietu Orange Love Mini obejmują 20 GB internetu i nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieciPakiet Orange Love Standard, Extra i Premium

W wyższych pakietach znajduje się też bogata oferta TV oraz telefon internetowy. Pakiety różnią się między sobą liczbą kanałów telewizyjnych (w Orange Love Premium jest ich blisko 200) oraz liczbą GB w abonamencie komórkowym (możesz mieć nawet 100 GB co miesiąc!).

W tych pakietach możesz też korzystać z szybkiej sieci 5G (o ile znajdujesz się w jej zasięgu i masz smartfon, który ją obsługuje – możesz go zamówić razem z pakietem Orange Love).

Telefon internetowy zapewni Ci z kolei nielimitowane rozmowy do krajów Unii Europejskiej, USA i Kanady.

Teraz dodatkowo do pakietów Love Standard, Extra i Premium możesz dobrać telewizor TCL 32” za 1 zł!