kategoria: Technologia   dodane: 06/10/2022
Oferta łączona daje możliwość korzystania z wielu usług i opłacalnych rabatów. To atrakcyjne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dostawcy udostępniają rozwiązania dla całego domu. Praktyka pokazuje, że coraz chętniej decydujemy się nie tylko na połączenie telewizji z Internetem, ale szukamy usług dla całego domu. Przykładem takiej oferty jest m.in. smartDOM

Czym są programy łączące usługi dla domu?

Programy dla domu (np. smartDOM) zostały stworzone z myślą o tych, którzy szukają kompleksowych rozwiązań i chcą łączyć wiele usług, m.in.: internet, telewizję, czy telefon. Największą zaletą jest fakt, że w zależności od obowiązującej oferty, dokupienie kolejnej usługi może generować atrakcyjny dla klienta rabat. To coraz popularniejsze rozwiązanie, więc najlepsi dostawcy na rynku łączą siły, aby stworzyć produkt dopasowany do potrzeb użytkowników.

Wybierając ofertę łączoną, zyskujemy nie tylko wygodę, również jeśli chodzi o płatności za poszczególne usługi, ale także obniżamy wydatki na domowy budżet.

Szukasz telewizji z internetem? Na co zwrócić uwagę?

Jeśli masz już dobry Internet, ale szukasz kompleksowej i dopasowanej do potrzeb domowników oferty na telewizję z dekoderem 4K, dobrze wybrać tę, która pozwala na odbiór telewizji satelitarnej, kablowej oraz internetowej. Jeśli natomiast w miejscu Twojego zamieszkania zasięg internetu z różnych przyczyn jest słabszy, ale masz możliwość zainstalowania anteny satelitarnej, to rozwiązanie również ma wiele korzyści i warto się na nie zdecydować, aby już nic nie ograniczało wspólnej domowej rozrywki.

Interesują Cię przykłady? Jeśli masz telefon w Plusie dobierz telewizję satelitarną od Polsat Box. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych pakietów, które różnią się ilością kanałów i miesięczną opłatą. Co zyskujesz? Obie usługi zliczają się do programu smartDOM, a to oznacza, że razem generują korzystne rabaty.

Ile możesz zaoszczędzić na ofercie łączonej?

Przy ofercie łączonej, w każdym przypadku wybór usług jest uzależniony od naszych potrzeb – wybierasz to, czego w danym momencie potrzebujesz, a jeśli zmienią się Twoje oczekiwania, możesz dobrać kolejną usługę w ramach danego programu. Od tego na ile z nich się zdecydujesz, będą zależeć naliczane do rachunku miesięcznie rabaty. W dostępnych na rynku programach można połączyć nie tylko telefon z telewizją i Internetem, ale także z ofertą dedykowaną typowo dla domu, np. dostawcą prądu, a nawet rozwiązaniami z zakresu fotowoltaiki.

Przykładem oferty łączonej jest program smartDOM, który pozwala generować realne oszczędności. Przykładowo, posiadając telefon lub Internet w Plusie i dokupując dowolny pakiet telewizji od Polsat Box, oszczędzasz określoną kwotę. Jeśli chcesz przekonać się, ile rachunków składa się na Twój miesięczny budżet, warto zsumować wszystkie wydatki, nawet te niewielkie sumy i przekonać się, jak wiele można zaoszczędzić, decydując się na ofertę łączoną.