Zawód gracz. Jak i ile zarabiają profesjonalni gamerzy?
kategoria: Technologia   dodane: 12/05/2022

Choć niektórym wciąż wydaje się to dość abstrakcyjne, z bycia graczem komputerowym można się dorobić milionów. Bez cienia przesady gaming jest dziś zawodem – ekscytującym, potencjalnie dochodowym i związanym z całą masą okoliczności, które decydują o sukcesie. W tym artykule staramy się przybliżyć najważniejsze źródła dochodów profesjonalnego gracza. Czy skłoni Cię to do jeszcze intensywniejszego treningu?

Krzesła obrotowe – funkcjonalne i wygodne
kategoria: Ciekawostki   dodane: 25/04/2022

Wygodne i praktyczne, do biura oraz domu – takie właśnie są krzesła obrotowe. Obecnie w sprzedaży znajdują się ich trzy rodzaje, z których każdy dedykowany jest innym odbiorcom. Mamy zatem krzesła gabinetowe, krzesła dziecięce oraz krzesła dla graczy. Czym różnią się poszczególne modele pomiędzy sobą? Wyjaśniamy i doradzamy, gdzie kupić najlepsze. 

Terminarz grupowych meczów Polaków na MŚ 2022
kategoria: Ciekawostki   dodane: 21/04/2022

Do rozpoczęcia MŚ 2022 w Katarze zostało jeszcze kilka miesięcy. Znani są już jednak grupowi rywale reprezentacji Polski. Z kim “Biało-Czerwoni” zmierzą się w pierwszej kolejności? Gdzie i kiedy zostaną rozegrane spotkania? Jak przedstawiają się składy pozostałych grup? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście. Zapraszamy do lektury!

Jaki powerbank solarny wybrać?
kategoria: Technologia   dodane: 04/04/2022

Jaki powerbank solarny wybrać? Na co zwrócić uwagę, kupując urządzenia tego rodzaju? Jakie w ogóle wady i zalety mają powerbanki solarne? W jaki sposób się je ładuje? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy do lektury!

Mycie rąk bez tajemnic - czyli jak zachować higienę rąk?
kategoria: Zdrowie i medycyna   dodane: 23/03/2022

Niby każdy wie, że trzeba myć ręce. Robimy to codziennie i to wielokrotnie. Jednak przeważnie jest to czynność bardzo automatyczna i nieprzemyślany. W związku z tym często nasza technika mycia rąk nie ma nic wspólnego z tą prawidłową. Dowiedzmy się więc, jak wygląda prawidłowa higiena rąk. 

Czy sklep internetowy sam się wypromuje?
kategoria: Technologia   dodane: 11/03/2022

Większość sklepów internetowych zamyka się po 6 miesiącach od otwarcia. Jednym z wyzwań właścicieli sklepów jest odpowiednia promocja swojej oferty i dotarcie do klientów. Tu z pomocą przychodzi marketing internetowy. Na co warto przeznaczyć budżet po otwarciu sklepu internetowego?

Jaki nawóz wapniowy wybrać?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 09/03/2022

Zbyt małe ilości minerałów kluczowych dla rozwoju roślin oraz wysokie zakwaszenie gleb mogą niekorzystnie odbić się na ilości plonów. Brak nawożenia lub nieprawidłowe użycie nawozów może przyczyniać się ich słabego krzewienia, skrócenia okresu wegetacyjnego, osłabienia roślin lub spadku poziomu chlorofilu we wszystkich jej częściach.

Na co zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu sklepu internetowego?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 23/02/2022

Własny sklep internetowy to dla większości przedsiębiorców spełnienie marzeń. Istnieje jednak bardzo wiele obowiązków czyhających na właściciela takiego miejsca. Po pierwsze musi być to życzliwa i profesjonalna obsługa, dobre zatowarowanie, oraz właściwy opis produktów i przyjazna szata graficzna witryny. Oprócz tych czynników niezwykle ważne jest pozycjonowanie sklepu internetowych. Czym jest pozycjonowanie i dlaczego jest to tak ważne?

Baraże MŚ 2022 - najważniejsze informacje przed decydującymi meczami
kategoria: Ciekawostki   dodane: 17/02/2022

Do pierwszych spotkań barażowych o awans na MŚ 2022 zostało niewiele czasu. Przypominamy, kto z kim zmierzy się w decydujących meczach oraz kiedy zostaną one rozegrane. Wskazujemy też, na jakich stadionach przyjdzie walczyć o Mundial w Katarze “Biało-Czerwonym” i kto poprowadzi ich w decydujących starciach. Zapraszamy do lektury!