W jaki sposób działa odkurzacz samojezdny?
kategoria: Technologia   dodane: 18/11/2022

Zakup odkurzacza samojezdnego jest inwestycją, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Urządzenie działa w 100% autonomicznie, samodzielnie poruszając się po domu i odkurzając podłogi. Jest to wygodne rozwiązanie, pozwalające zapomnieć o odkurzaniu. 

Jak prezentuje się wydajność MacBooków z procesorem M1?
kategoria: Technologia   dodane: 25/10/2022

Wybieranie sprzętu elektronicznego nie jest łatwe. Oprócz konieczności sprawdzenia i odpowiedniego dobrania parametrów pod potrzeby czy też dobrania jego strony wizualnej, prawdziwe schody zaczynają się w momencie, gdy nie za wiele rozumiemy z języka stosowanego w opisach produktów. Zanim przejdziemy się do sklepu i wypytamy miłego pana lub panią, warto cokolwiek wiedzieć na temat dostępnych sprzętów związanych z elektroniką, za którymi się rozglądamy.

Jak od zera stworzyć origami?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 24/10/2022

Origami wytwarzane jest z papieru. Najczęściej wykonują je najmłodsi, jeszcze nie znając nawet tej fachowej nazwy. Momentami bywa to skomplikowane, więc warto wiedzieć, jak się do tego zabrać od samego początku.

Jak obliczyć ratę kredytu hipotecznego?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 10/10/2022

Często rata kredytu hipotecznego to kwota, która determinuje wysokość miesięcznego budżetu domowego na pozostałe wydatki. Planując zaciągnięcie takiego zobowiązania, powinieneś zatem wiedzieć, ile będzie Cię ono kosztować. To ważne jeszcze przed podpisaniem umowy kredytowej. Wysokość miesięcznych opłat i wliczonych w nią odsetek można wyliczyć również samodzielnie.

Sprawdź zalety oferty łączonej od współpracujących dostawców
kategoria: Technologia   dodane: 06/10/2022

Oferta łączona daje możliwość korzystania z wielu usług i opłacalnych rabatów. To atrakcyjne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dostawcy udostępniają rozwiązania dla całego domu. Praktyka pokazuje, że coraz chętniej decydujemy się nie tylko na połączenie telewizji z Internetem, ale szukamy usług dla całego domu. Przykładem takiej oferty jest m.in. smartDOM

Jakie konto bankowe z najlepszymi promocjami?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 23/08/2022

Powszechnie wiadomo, że każdy bank posiada w swojej ofercie konto, które charakteryzuje się innymi warunkami. W efekcie wybór optymalnego rozwiązania wymaga porównania wielu ofert oraz przeanalizowania najlepszych promocji. Wskazówki w tym zakresie znajdują się w niniejszym artykule.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze abonamentu telefonicznego?
kategoria: Technologia   dodane: 17/08/2022

Obecnie najlepsi operatorzy na rynku udostępniają wiele elastycznych ofert abonamentu telefonicznego. Tak duży wybór sprawia, że nie każdy wie, na co się zdecydować. Okazuje się, że dla klientów szczególne znaczenie ma dziś nie tylko cena, ale ilość transferu danych oraz dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb.

Darmowy hosting stron WWW: 7 rzeczy, na które warto uważać
kategoria: Technologia   dodane: 11/08/2022

Darmowy hosting dla stron Internetowych - taka oferta zawsze będzie brzmiała intrygująco dla każdego potencjalnego klienta. Jednak zanim zdecydujesz się na zarejestrowanie swojej domeny lub serwera na danym "darmowym" hostingu. Takie miejsca powinny zapalić "red flag" już na samym początku, bo całość nie jest tak kolorowa na jaką wygląda. Warto mimo wszystko postawić na swój kawałek miejsca w sieci, gdzie poczujesz się bezpiecznie. Jak zatem "czytać" i rozumieć oferty darmowego hostingu i nie nabić się w butelkę?

Pozycjonowanie stron ‒ na czym polega? Dlaczego jest ważne?
kategoria: Technologia   dodane: 23/07/2022

Pozycjonowanie stron ‒ zwiększ widoczność w sieci i zacznij zarabiać. Skuteczne pozycjonowania to droga do większej konwersji i rozpoznawalności firmy. Na czym polega cały proces? Zachęcamy do lektury!