Jak wybrać wyciskarkę wolnoobrotową?
kategoria: Technologia   dodane: 18/01/2021

Wyciskarka wolnoobrotowa to jeden z tych sprzętów, do których początkowo trzeba się przekonać. Jeżeli jednak kupisz porządną wyciskarkę i zaczniesz z niej regularnie korzystać, na pewno będziesz zadowolony z takiego zakupu.

Czym jest VPN w sieci internetowej
kategoria: Technologia   dodane: 08/01/2021

W sytuacji gdy chcemy chronić swoją anonimowość w sieci internetowej, możemy spotkać się z pewną usługą dostarczaną przez firmy z informatyczne. Na to rozwiązanie możemy czasem trafić również w naszej przeglądarce internetowej, a oferowaną usługą w tym przypadku jest VPN jest to skrót od Virtual Private Network, na co jak już sam zwrot wskazuje mamy tutaj do czynienia z wirtualną siecią prywatną, a w pewnym sensie jej namiastką pozwalającą, w pewien niekonwencjonalny sposób zachować prywatność naszego połączenia w sieci.

Najlepsze prezenty dla Twoich bliskich? Wybierz coś z elektroniki!
kategoria: Technologia   dodane: 07/12/2020

Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezenty dla swoich bliskich? Skarpetki i świąteczne sweterki wydają się zbyt oklepane? Wybierz coś, co szczerze uszczęśliwi nie tylko dziecko, ale i dorosłego. Sprawdź nasze propozycje.

Jak działa Internet światłowodowy?
kategoria: Technologia   dodane: 01/12/2020

Światłowód to dziś jedyna sensowna opcja, jeśli zależy nam na Internecie szybkim i niezawodnym. Światłowód to obecnie najlepszy rodzaj połączenia kablowego urządzeń cyfrowych. Żyjemy w czasach, gdy w sieci robimy niemalże wszystko, zwłaszcza w czasach pandemii i lockdownów- pracujemy zdalnie, uczymy się zdalnie, widujemy się na konferencjach online, robimy zakupy, oglądamy filmy i seriale, gramy w gry, etc. Biorąc pod uwagę, iż nawet w jednym domu z Internetu korzysta nieraz 3-5 osób na różnych urządzeniach, Internet musi być bezdyskusyjnie jak najszybszy i efektywnie działać, musi mieć, mówiąc krótko, ponadprzeciętne parametry, by podołać wymaganiom każdego domownika. Jak działa światłowód i dlaczego warto go mieć?

Co wiemy o iPhone 12 po oficjalnej konferencji?
kategoria: Technologia   dodane: 14/10/2020

Nieoficjalne informacje o nowym iPhonie krążyły po Internecie już od dłuższego czasu, a entuzjaści nowych technologii czy branżowe media ze zniecierpliwieniem czekali na to, co ostatecznie zostanie pokazane na drugiej jesiennej konferencji zorganizowanej przez Apple’a. Pierwsza z nich, zorganizowana w połowie września, dotyczyła głównie pobocznych projektów firmy, jednak ta, która odbyła się we wtorek 13 października, została niemal w całości poświęcona iPhone’owi 12 i temu, co zaoferuje on swoim przyszłym użytkownikom. Poznaj 4 wersje flagowego urządzenia od Apple’a i wybierz tę, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania, będąc komfortowym urządzeniem zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Oto 3 główne zalety smartwatcha.
kategoria: Technologia   dodane: 09/10/2020

Coraz więcej osób wymienia tradycyjne zegarki na smartwatche. Zbliżające się święta intensyfikują wpisywanie takich zegarków na swoją wymarzoną listę prezentową. Nadchodzący nowy rok także sprzyja decyzjom o zmianie dotychczasowego stylu życia na bardziej aktywny - czy taki inteligentny zegarek może w tym pomóc? Stale rozwijający się rynek tych produktów dowodzi, że owszem! Nie są one niespodziewanymi wytworami technologii - już kilka dekad temu pisarze science-fiction opisywali ludzi z przenośnymi komputerami noszonymi na nadgarstkach.

Czym jest bielizna termoaktywna i jak wybrać najlepszą?
kategoria: Technologia   dodane: 24/09/2020

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na swoją kondycję. Wielu z nas postanawia praktykować zdrowy styl życia i zwiększyć aktywność fizyczną. Warto jednak pamiętać, że uprawiając różnego rodzaju sporty, trzeba się właściwie przygotować - szczególnie w przypadku dyscyplin outdoorowych, uprawianych w okresie jesienno-zimowym, ciało potrzebuje ochrony. Świetną pomocą będzie bielizna termoaktywna, dostępna na polskim rynku. Czym tak właściwie jest termoaktywna bielizna i jaką wybrać, by osiągnąć pełną satysfakcję z jej użytkowania podczas treningu?

Czy najpopularniejsza seria gier sportowych ponownie podbije rynek? – nadchodzi Fifa 21!
kategoria: Technologia   dodane: 11/09/2020

Gra wideo z serii Fifa jest niekwestionowanym liderem wśród wszystkich symulatorów sportowych, a już w szczególności, jeśli chodzi o gry piłkarskie. Gracze z całego świata każdego roku z wypiekami na twarzy wyczekują dnia premiery kolejnej odsłony, a tryb "FUT" dla wielu graczy został wyniesiony do rangi esportu. Jak będzie z nadchodzącą częścią przygotowaną na 2021 rok? Jakie nowości ze sobą niesie? Nie czekaj i dowiedz się już teraz!

Google Ads vs. Facebook Ads – co jest skuteczniejsze?
kategoria: Technologia   dodane: 07/09/2020

Do właścicieli większości firm dotarło już, że bez płatnej reklamy w sieci nie da się tak naprawdę osiągnąć sukcesu. Pozostaje jednak cały czas kwestia wyboru między Google Ads a Facebook Ads – nie zawsze kampania będzie przecież uruchamiana tu i tu jednocześnie. Gdzie warto przesunąć środki?