Najlepsze etui do najpopularniejszych telefonów Samsung
kategoria: Technologia   dodane: 23/01/2020

Ulubiony elektroniczny gadżet, multimedialne centrum rozrywki, środek do komunikacji czy w końcu narzędzie pracy - bez względu na to, jakie główne funkcje pełni Twój smartfon Samsung, etui na telefon Samsung jest niezbędnym akcesorium. Chroni telefon przed kurzem, brudem, zarysowaniami, a w razie upadku minimalizuje ryzyko uszkodzeń. Potrzebujesz wielofunkcyjne etui do Samsunga S8 klasy premium, czy też proste etui na Samsung Galaxy J3? Szeroki wybór różnorodnych akcesoriów pasujących do Twojego telefonu znajdziesz w sklepie etuo.pl. Sprawdź, jakie etui do popularnych smartfonów marki Samsung są najlepsze.

Smart patyczek do uszu od Xiaomi? Niebanalny sposób na higienę
kategoria: Technologia   dodane: 27/11/2019

Czyszczenie ucha zewnętrznego patyczkiem jest surowo odradzane przez lekarzy. Może doprowadzić do zapchania kanału słuchowego, a w efekcie do rozmaitych zakażeń i chorób uszu. Niestety, wielu z nas nadal uparcie używa patyczków higienicznych, szkodząc swojemu zdrowiu. Marka Xiaomi wychodzi jednak temu problemowi naprzeciw. Prezentuje nowy gadżet, który wyniesie higienę uszu na nowy poziom. Xiaomi Bebird M9 Pro to inteligentne, nowoczesne urządzenie do usuwania zalegającej woskowiny z kanału słuchowego.

Google kupuje potężną markę smartwatchów. Fitbit sprzedany
kategoria: Technologia   dodane: 15/11/2019

W listopadzie świat obiegła wiadomość o przejęciu przez Google popularnej firmy Fitbit. Sprzedano są za ok. 8 mld zł. Wiadomo, że założyciel Facebooka, Mark Zuckerberg również chciał przejąć wpływy nad firmą. Ostatecznie jednak Fitbit zostaje wciągnięty pod skrzydła Google.

Październik miesiącem cyberbezpieczeństwa
kategoria: Technologia   dodane: 07/10/2019

Październik został ogłoszony Europejskim Miesiącem Cyberbezpieczeństwa. Jest to już 6 edycja tego wydarzenia, w którym promowane jest mądre i rozważne korzystanie z internetu. Do inicjatywy przyłączyło się nawet Google.

Audi Ai: Trail Quattro: szklane ściany, drony, hamaki? Oto przyszła wizja podróżowania
kategoria: Technologia   dodane: 04/10/2019

Innowacyjny pojazd terenowy dostosowany specjalnie dla wygody podróżowania? Drony zamiast reflektorów, hamaki zamiast siedzeń, przeszklone ściany? Oto najnowszy pojazd koncepcyjny Audi Ai: Trail Quattro. Producent niemieckich samochodów zaprezentował swój projekt w 2019 roku w Frankfurcie.

Palec jako hasło do banku
kategoria: Technologia   dodane: 20/09/2019

Według najnowszych badań w 2025 roku ponad 70% światowych firm zrezygnuje z haseł, jako metody zabezpieczającej dostęp. Będzie to spowodowane rosnącą popularnością innej metody weryfikacji użytkownika. Jest ona bardziej bezpieczna, mniej podatna na fałszerstwa oraz wygodna. Mowa o technice zwanej biometrią.