Twój blog

- bez opłat

- przyjazny dla komórek

- z fajną domeną

Załóż bloga
Urządzenia mobilne tak
Darmowe blogi tak
Obsługa HTTPS dostępna
Import z WordPressa tak
Dedykowana domena Blogi.pl
Narzędzia webmastera tak
Zaplecza SEO tak
Responsywność tak
Limit transferu bez limitu
Własne domeny tak

Dlaczego warto?

Atrakcyjna domena

Domena Blogi.pl do jedna z najlepszych i jedna z najbardziej rozpoznawalnych domen dla bloga. Sama jej nazwa sugeruje, że mamy do czynienia z blogami, bez żadnych sztuczek literowych itp. Ponadto serwis Blogi.pl istnieje od roku 2002, przez co domena jest świetnie rozpoznawalna przez wyszukiwarki. Blogi.pl to po prostu tradycja, wsparta jednak najnowszymi technologiami i trendami wspóczesnego internetu.

Własny blog bez opłat

Korzystając z usług serwisu Blogi.pl nie musisz dokonywać żadnych opłat, aby posiadać i prowadzić bloga, a nawet kilka blogów. Oczywiście, istnieją dodatkowe, płatne opcje dla bardziej wymagających użytkowników, jednak do zwykłego "blogowania" nie są one niezbędne.

Urządzania mobilne

Blogi.pl to serwis przyjazny dla urządzeń mobilnych. Zarówno same blogi, jak i panel zarządzania usługami świetnie współpracują z komórkami, tabletami jak i komputerami stacjonarnymi. Responsywność jest obecna zarówno po stronie samych blogów, jak i narzędzi zarządzających.

Import z WordPressa

Chcesz przenieść istniejącego bloga opartego na WordPressie? Na Blogi.pl możesz tego dokonać bez problemu. W zależności od opcji możesz przenieść obrazki/zdjęcia, wpisy (posty), strony, komentarze, kategorie itp, albo po prostu wszystkie elementy od razu. Oczywiście bez konieczności wnoszenia opłat.

Zaplecze SEO

Jeżeli wykorzystujesz blogi do tworzenia tzw. "zaplecza SEO", to serwis Blogi.pl specjalnie dla Ciebie udostępnia dodatkowe opcje, które będą wspierać Twoje działania.

Narzędzia webmastera

Jeżeli zależy Ci na monitorowaniu bloga narzędziami Google (Google Analitics, Search Console), to serwis Blogi.pl udostępnia opcje wspomagające wykorzystanie tych narzędzi.

Bezpieczeństwo

Serwis Blogi.pl wspiera połączenia szyfrowane (SSL, połączenia https), zarówno w obrębie samych blogów, jak i panelu zarządzania blogami, dzięki czemu nie musisz się obawiać "wykradzeniu haseł" podczas korzystania z usług korzystając z internetu z "niepewnego źródła" (np. podczas wakacji w egzotycznym kraju).

Aktualizacje i updatey

Nie musisz się martwić o aktualizacje i updatey. Od tej pory nie musisz się przejmować, czy np. wtyczka do seo wymaga aktualizacji lub czy sam silnik bloga trzeba zauktualizować do nowej wersji, gdyż poprzednia jest "dziurawa". Autorski silnik serwisu Blogi.pl eliminuje takie przypadki - atutem mechanizmów serwisu Blogi.pl są bezpieczeństwo i wydajność do zadań obsługi serwisu należy sprawność i niezawodność serwisu.