Załóż bezpłatnie

profesjonalny hostingZałóż teraz
Przestrzeń dyskowa od 1 GB na stronę
Limit transferu bez limitu
Obsługa HTTPS dostępna
PHP tak, wersje 5 i 7
Bazy MySQL tak, wersja 5
Gotowe skrypty CMS Joomla, Wordpress, phpBB
Darmowy hosting tak
Responsywność tak, wspierana
Własne domeny tak

Dlaczego warto?

Atrakcyjne, darmowe domeny

Otrzymujesz do dyspozycji krótkie i łatwe do zapamiętania domeny (prv.pl, pev.pl, xlx.pl, opx.pl, htw.pl, keep.pl, wex.pl, refy.pl), dzięki którym całkowicie za darmo stworzysz adres dla Twojej strony. Atutem tych stron jest także fakt, że wyszukiwarki dobrze je indeksują, dlatego są dobrym wyborem, gdy chce pozycjonować swoją stronę.

Możliwość dodania domen zarejestrowanych w innych serwisach

Do swojej strony w serwisie PRV.PL możesz dodać także inne domeny, które zostały zarejestrowane w innych serwisach - mogą to być zarówno płatne domeny typu: .pl, .eu, .com, .net, .org czy też darmowe, z serwisów takich jak: eu.org, afraid.org - niezależnie od tego, czy jest to domena darmowa czy płatna, u nas możesz korzystać z tej domeny za darmo.

Od 1 GB na Twoją stronę + dostęp do FTP

Na swoją stronę otrzymujesz do dyspozycji 1 GB, otrzymując do dyspozycji serwer FTP. Oczywiście, jeżeli chcesz posiadać więcej niż jedną stronę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadać kilka stron. Oczywiście za darmo. Jeżeli Twoja strona potrzebuje więcej przestrzeni, to skontaktuj się z nami - w uzasadnianych przypadkach powiększymy Twoją przestrzeń.

PHP w wersjach 5 i 7

Głównym atutem hostingu prv.pl jest możliwość wykonywania skryptów w języku PHP. Dzięki temu możesz wykorzystać popularne w internecie skryty gotowych portali, forów, blogów i galerii, jak i stworzyć własne mechanizmy w oparciu o język PHP. Możliwe jest wysyłanie e-maili ze strony za pomocą funkcji mail(). Użytkownik w dowolnym momencie może wybrać wersję PHP (5 lub 7) dla swojego hostingu. Oczywiście korzystanie z języka PHP na hostingu PRV.pl jest darmowe.

Automatyczna instalacja popularnych skryptów (WordPress, Joomla, phpBB)

Chcesz na swojej stronie posiadać popularny skrypt, np. Wordpressa, Joomlę czy popularne forum phpBB, ale nie chcesz tracić czasu na konfigurację, ustawienia itp? Prv.pl znacząco Ci to ułatwi - wystarczy kilka kliknięć i w ciągu kilku sekund na Twojej stronie pojawi się gotowy WordPress, Joomla lub phpBB, automatycznie skonfigurowany, z zestawem gotowych szablonów graficznych. Po co tracić godziny na instalowanie i kopiowanie, skoro można to samo uzyskać w ciągu kilku sekund? Oczywiście za darmo.

Bazy danych MySQL + phpMyAdmin

Bazy danych są bardzo przydatną usługą dla stron internetowych - aby na Twojej stronie mogły działać takie skrypty jak WordPress, Joomla czy forum jest ona po prostu niezbędna. Oczywiście PRV.PL swoim klientom także udostępnia bazy danych na potrzeby ich stron internetowych, wraz z najpopularniejszych narzędziem zarządzającym, jakim jest phpMyAdmin. Oczywiście jest to w pełni darmowa usługa.

Mod_rewrite + htaccess

mod_rewrite wraz z plikiem htaccess to narzędzie wykorzystywane przez wiele skryptów oraz przydatne często do tworzenia tzw. przyjaznych linków - jest szczególnie przydatne, gdy optymalizujesz swoją stronę podkątem pozycjonowania i skuteczniejszego indeksowania przez wyszukiwarki. Powyższa funkcjonalność w obrębie hostingu prv.pl jest całkowicie darmowa.

Katalog stron

Utworzona przez Ciebie strona trafi do katalogu stron dzięki czemu szybciej się zaindeksuje w wyszukiwarkach oraz ułatwi to pozycjonowanie Twojej strony, dzięki czemu Twoja strona będzie lepiej promowana w internecie. Oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.