Nowości w PRV.PL
 1. 2011-06-03

  Przerwa techniczna hostingu

  W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi w dniu dzisiejszym tj. 03.06.2011 mogą wystąpić problemy z dostępem do stron (hostingów). Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.
 2. 2011-05-25

  Przerwa techniczna hostingu

  W nocy z 25-26 maja zostanie wyłączona możliwość dodawania i usuwania hostingów oraz gotowych skryptów. Prace potrwają do godziny 05:00. Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.
 3. 2011-05-19

  Nowy start

  Z dniem dzisiejszym na PRV.PL zostały przywrócone wszystkie funkcje zarządzania kontami hostingowymi. Dziękujemy wszystkim za wytrwałość i cierpliwość.
 4. 2011-05-13

  Nowe serwery

  Ruszyły nowe serwery w trybie RW, tak więc można śmiało dokonywać zmian na swoich stronach. Na chwilę obecną pracujemy jeszcze nad nowymi mechanizmami zarządzania przez użytkowników - tak więc mogą wystąpić chwilowe problemy przy tworzeniu, usuwaniu itp. - hostingów.
 5. 2011-03-25

  Przerwa techniczna hostingu

  Drogi użytkowniku. Serwis Prv.pl od początku tego roku przeżywa prawdziwe oblężenie twórców stron. Coraz więcej webmasterów decyduje się na utworzenie witryny w naszym serwisie. Jesteśmy z tego bardzo dumni i bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. Więcej stron to również większe zapotrzebowanie na infrastrukturę serwerów, dlatego zdecydowaliśmy się na instalację nowych serwerów, aby przyspieszyć i ulepszyć działanie Waszych witryn. W związku z tym z powodu prac administracyjnych przez najbliższych kilka dni usługa hostingu będzie wyłączona. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o cierpliwość. 10 maja 2011 zostaną uruchomione nowe, szybsze serwery.