Nowości w PRV.PL
 1. 2011-03-25

  Przerwa techniczna hostingu

  Drogi użytkowniku. Serwis Prv.pl od początku tego roku przeżywa prawdziwe oblężenie twórców stron. Coraz więcej webmasterów decyduje się na utworzenie witryny w naszym serwisie. Jesteśmy z tego bardzo dumni i bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. Więcej stron to również większe zapotrzebowanie na infrastrukturę serwerów, dlatego zdecydowaliśmy się na instalację nowych serwerów, aby przyspieszyć i ulepszyć działanie Waszych witryn. W związku z tym z powodu prac administracyjnych przez najbliższych kilka dni usługa hostingu będzie wyłączona. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o cierpliwość. 10 maja 2011 zostaną uruchomione nowe, szybsze serwery.
 2. 2011-03-22

  Prace konserwacyjne

  W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi w najbliższym czasie została wyłączona opcja szybkiej instalacji gotowych skryptów takich jak joomla, itp. Dodatkowo w przypadku niektórych hostingów mogą wystąpić problemy w nawiązaniu połączenia z bazą mysql. Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.
 3. 2011-01-30

  Prace konserwacyjne

  W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi od kilku dni mogą występować problemy w działaniu niektórych usług. Niemniej jednak prace te zmierzają już ku końcowi, dlatego też prosimy wszystkich naszych użytkowników o jeszcze trochę wytrwałości. Dodatkowo informujemy, iż wszystkie wykupione płatne usługi zostaną przedłużone o czas trwania prac. Za utrudniania najmocniej przepraszamy.
 4. 2010-12-08

  Prace konserwacyjne

  W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi w dniu dzisiejszym tj. 10.12.2010 mogą wystąpić problemy z dostępem do baz danych MySQL. Za utrudniania przepraszamy.
 5. 2010-10-27

  Odsłona Nowej Strony Głównej.

  Dziś ruszyła nowa strona główna. Mamy nadzieję, że Wam się podoba. Zapowiadamy tym samym, że to jedna z wielu zmian, która ma prowadzić do poszerzenia naszych usług i poprawienia ich jakości i prostoty użycia. Zachęcamy do nadsyłania uwag i sugestii!