Nowości w PRV.PL
 1. 2011-03-22

  Prace konserwacyjne

  W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi w najbliższym czasie została wyłączona opcja szybkiej instalacji gotowych skryptów takich jak joomla, itp. Dodatkowo w przypadku niektórych hostingów mogą wystąpić problemy w nawiązaniu połączenia z bazą mysql. Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.
 2. 2011-01-30

  Prace konserwacyjne

  W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi od kilku dni mogą występować problemy w działaniu niektórych usług. Niemniej jednak prace te zmierzają już ku końcowi, dlatego też prosimy wszystkich naszych użytkowników o jeszcze trochę wytrwałości. Dodatkowo informujemy, iż wszystkie wykupione płatne usługi zostaną przedłużone o czas trwania prac. Za utrudniania najmocniej przepraszamy.
 3. 2010-12-08

  Prace konserwacyjne

  W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi w dniu dzisiejszym tj. 10.12.2010 mogą wystąpić problemy z dostępem do baz danych MySQL. Za utrudniania przepraszamy.
 4. 2010-10-27

  Odsłona Nowej Strony Głównej.

  Dziś ruszyła nowa strona główna. Mamy nadzieję, że Wam się podoba. Zapowiadamy tym samym, że to jedna z wielu zmian, która ma prowadzić do poszerzenia naszych usług i poprawienia ich jakości i prostoty użycia. Zachęcamy do nadsyłania uwag i sugestii!
 5. 2010-10-04

  Prace konserwacyjne na serwerach PRV.pl

  W związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi w dniu dzisiejszym przez najbliższe godziny mogą wystąpić przerwy w działaniu różnych usług na PRV.pl. Za utrudniania najmocniej przepraszamy.