Nowości w PRV.PL
 1. 2017-02-06

  Darmowa domena Wex.pl

  W dniu dzisiejszym, w ramach naszego darmowego hostingu udostępniamy Wam nową, darmową domenę: wex.pl. Zapraszamy do korzystania z tej domeny ze względu na dostępność wielu ciekawych adresów - kto pierwszy ten lepszy ;)
 2. 2016-12-21

  Kilka dobrych zmian.

  Wprowadziliśmy kilka dodatkowych modernizacji technicznych, które powinny zwiększyć wydajność usług przy zachowaniu lub ulepszeniu funkcjonalności.

  Najbardziej widoczną zmianą jest aktualizacja phpMyAdmina wraz z poprawieniem wydajności.
 3. 2016-10-06

  Logowanie poprzez Facebooka.

  Aby zwiększyć wygodę Waszego korzystania z naszych usług udostępniliśmy możliwość logowania do PRV.PL za pośrenictwem konta na Facebooku, dzięki czemu do zalogowania się wystarczy pojedyncze kliknięcie. Miłego korzystania :)
 4. 2016-08-18

  Pomocne dodatki.

  Dość często zdarza się sytuacja, gdy chcąc skorzystać z jakiejś funkcjonalności nie wiemy "od czego zacząć?". Dlatego, aby użytkownicy PRV.PL nie mieli takich dylematów stworzyliśmy specjalną podstronę, której zadaniem jest precyzyjne określenie Waszych potrzeb i wskazanie najlepszych rozwiązań - szczegóły znajdziecie tutaj

  Ponadto w odpowiedzi na Wasze zgłoszenia dot. naszego kreatora stron dokonaliśmy w nim kilku drobnych zmian.
 5. 2016-06-14

  Najnowsza Joomla jest już dostępna.

  Miło jest nam zakomunikować, że od dzisiaj w naszym instalatorze dostępna jest najnowsza wersja popularnego cms-a Joomla.

  Od tej chwili wystarczy kilka razy kliknąć i odczekać kilka sekund, aby na Twoim hostingu pojawiła się gotowa strona z Joomlą serii 3.5

  Dodatkową atrakcją jest zestaw dwudziestu szablonów graficznych, z których możesz wybrać w dowolnym momencie szatę graficzną dla Twojej strony (opartej na Joomli) - wystarczy dosłownie jedno kliknięcie!
  Oczywiście każdy szablon jest przyjazny dla urządzeń mobilnych, czyli Twoja strona będzie świetnie wyglądać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na małej "komórce".

  Serdecznie zapraszamy :)