Nowości w PRV.PL
 1. 2017-06-06

  Ranking stron w PRV.PL

  Od dzisiaj, pod adresem: http://www.prv.pl/ranking/ dostępne jest zestawienie najlepiej ocenianych stron w PRV.PL. Oczywiście, możecie zarówno głosować na strony z rankingu, jak i zgłaszać swoje strony do naszego rankingu. Jak tego dokonać?

  Aby oddać głos na wybraną stronę, wystarczy przejść do profilu strony, za pomocą przycisku: "Dodaj opinię o stronie" w dole strony strony lub za pomocą przycisku "Skomentuj" w górnej części aliasu - przejdziecie wtedy do profilu strony, gdzie możecie ją m.in. ocenić, pozostawić komentarz lub dowiedzieć się czegoś więcej o właścicielu.

  Jeżeli jesteś właścicielem strony lub aliasu w PRV.PL i chcesz, aby Twoja strona trafiła do naszego rankingu, skorzystaj z poniższego opisu.
 2. 2017-05-31

  Domeny i adresy do przejęcia

  W dniu dzisiejszym udostępniamy Wam katalog domen do przejęcia. Są to głównie adresy, które przestały działać/wygasły, ale posiadają często atrakcyjne adresy, które warto wykorzystać np. jako adres dla swojej strony.

  Jeżeli zainteresuje Was jakiś adres, to zapraszamy do skorzystania z procedury przejęcia go, całkowicie bezpłatnie.

  Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę: Domeny do przejęcia.
 3. 2017-05-09

  Nowe szablony i grafika do kreatora stron

  Miło jest nam zakomunikować, że w odpowiedzi na Wasze prośby wzbogaciliśmy nasz kreator stron o dodatkowe, gotowe elementy graficzne (szablony i bannery), które możecie w każdej chwili wykorzystać na swoich stronach.
 4. 2017-04-24

  Domeny z polskimi znakami IDN

  Do tej pory korzystanie z domen z polskimi literami (IDN) w ramach PRV.PL było możliwe, jednak wymagało od użytkowników nieco większej wiedzy na ten temat.

  Miło jest nam zatem zakomunikować, że od dzisiaj korzystanie z takich domen (zarówno wewnętrznych domen PRV.PL jak i domen z zewnętrznych serwisów) jest w wygodny sposób wspierane przez PRV.PL, a rejestracja nowego adresu z polskimi literami nie różni się niczym od rejestracji domeny bez takich znaków.

 5. 2017-02-22

  Zarządzanie plikami na hostingu - webowy klient FTP.

  W dniu dzisiejszym udostępniliśmy funkcjonalność zarządzania plikami na stronie z poziomu panelu bez konieczności wykorzystywania zewnętrznych programów do komunikacji FTP.

  Dzięki temu rozwiązaniu w prosty i szybki sposób możecie zarządzać plikami na swojej stronie, zyskując m.in. takie funkcjonalności jak dodawanie i kasowanie plików, zakładanie folderów czy zmiana nazwy lub uprawnień.

  Aby skorzystać z powyższego narzędzia wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto i panelu zarządzania stronami wybierzecie opcję: "Zarządzanie plikami".